Modelarski sejem Dunaj

Moderator: Pisaneli

Odgovori
Ales_K
Začetnik
Prispevkov: 9
Pridružen: 05 Maj 2010, 06:30

Modelarski sejem Dunaj

Odgovor Napisal/-a Ales_K »

Pozdravljeni

Zanima me, ce se je kdo od vas ze odelezil modelarskega sejma na Dunaju v prejsnih letih.

http://www.modell-bau.at/
Uporabniški avatar
yamatuma
Freak
Prispevkov: 522
Pridružen: 29 Jan 2008, 09:09
Kraj: Zgornja Kungota

Odgovor Napisal/-a yamatuma »

Sem bil na sejmu spomladi ! Za letalske modelarje med katere spadam lahko sejem opišem z eno besedo; RAZOČARANJE !!! Ena velika hala je bila z železnicami, v drugi je bil prostor za indoor letenje in pa par stojnic z nam vsem znanimi trgovinami, ki pa so na sejem v veliki večini prinesle tisto kar jim ostaja v skladiščih (beri kitajske proizvode vprašljive kvalitete). Kot zanimivost pa naj povem še, da so bili najbolj množični dvorotorni mali helikopterji (igračke), raznoraznih pisanih barv in led diod, ki so brenčali iz vseh strani. Je pa bila kulinarična ponudba neprecenljiva. Brhka dekleta v salzburških narodnih nošah so ponujala vsem znane avstrijske navadne klobase in tudi kajzerice vseh vrst niso manjkale. Z druge stojnice pa je obilen možakar (z velikim "pirfaslom") v tirolski narodni noši točil litersko pivo, proizvajalca ki ga v Sloveniji promovira velika smučarska zvezda ! Skratka, sejem me je bolj spominjal na kakšen božični sejem, samo stric z brado je še manjkal. Pač avstrijski kič !!!
Mene na ta sejem definitvno ne dobijo več !

LP, Dejan
Uporabniški avatar
nikesloy
Tekmovalec
Prispevkov: 348
Pridružen: 16 Dec 2006, 22:14
Kraj: Gornja Radgona

Odgovor Napisal/-a nikesloy »

sem tudi sam bil
ampak kot napisano v prejsnem postu(RAZOCARANJE)
res samo ena hala z vlakci drugo ima en stand lindinger z prodajo ter nekaj drugih dunajskih trgovin(niti ena firma ni predstavljala nove modele...),raztavljenih nekaj modelov
NDagarin
Tekmovalec
Prispevkov: 414
Pridružen: 11 Jul 2011, 15:13
Kraj: Škofja Loka

Re: Modelarski sejem Dunaj

Odgovor Napisal/-a NDagarin »

morda znate poveda, kako je kaj glede avtomodelarstva?

lp, Nejc
Odgovori

Vrni se na Prireditve, srečanja in tekmovanja