Kako postati vaš član?

Moderator: bk

Odgovori
Uporabniški avatar
francliza
Začetnik
Prispevkov: 24
Pridružen: 15 Avg 2007, 18:42
Kraj: RADOVLJICA

Kako postati vaš član?

Odgovor Napisal/-a francliza »

Pozdravljeni,
sem France Primožič ml. doma na Gorici pri Radovljici in želel bi postati član vašega kluba. Star sem preko petdeset let, bil učenec prve generacije modelarske šole na OŠ Staneta Žagarja v Kranju pod mentorstvom g. Milana Omejca.
Po modelarski šoli pa vse do par let nazaj se ni zgodilo nič-malo po krivdi priimka, malo zaradi pomanjkanja časa, toda sedaj želja po modelarstvu postaja močnejša. V zadnjih petih letih sem zgradil, sestavil, kupil kar nekaj modelov, ki pa si jih ne upam poslati v zrak, kar nekje in kar tako.
Ob vaši pomoči in članstvu, ki se ga ob prebiranju vašega foruma zelo veselim, pa bi mi uspelo.
Kaj moram storiti, da postanem vaš član?
LP, France
bk
Tekmovalec
Prispevkov: 204
Pridružen: 14 Avg 2005, 19:56
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a bk »

Z veseljem bomo sprejeli novega člana. Pridruži se nam na sestanku, ki ga imamo vsak četrtek ob 19h v prostorih društva. Sedaj poleti pride večina na sestanek malo kasneje (19.30) ker letimo pred tem avijone v Crngrobu. Prostori so v zaklonišču pod trgovino v Podlubniku v Škofji Loki. Lahko pa prideš pogledat tudi na strelišče v Crngrobu ob 17h , kjer ob četrtkih spuščamo avijone. Članarina je na leto 20Euro za odrasle in 10Euro za otroke.

Za dodatne informacije sem dosegljiv na 041 958 037

Predsednik MD Čuk Škofja Loka
Bojan Kloboves
Odgovori

Vrni se na Čuk, Škofja Loka