GPS eurocup Znojmo

Vse o srečanjih aerozaprege, jadralnih in motornih modelih za aerozaprego ter pravilih letenja.

Moderatorji: Pisaneli, Glider

Uporabniški avatar
matej rozman
Freak
Prispevkov: 852
Pridružen: 26 Jul 2005, 15:06
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a matej rozman »

Ufff, takole, slik je še ogromno, ampak tole je že malo težaško delo, zato bom tukaj zaključil, rečem lahko samo, da so najlepše ostale zapisane v meni.
Vsekakor zame najlepši dogodek v celotni modelarski poti, toliko dobre volje, pomoči in zabave še nisem nikoli doživel na enem mestu. Morda kot zanimivost, v enem letu sem izredno slabo pristal, polomil kabino in zvil kolo, pomoč pa so mi ponujali prav vsi, celo vzpodbujali so me da je bil pristanek regularen in da če mi ga ne priznajo, mi bodo pomagali pri pritožbi, in to tekmovalci...lahko samo rečem kapo dol.
O vremenu in prizorišču nebi izgubljal besed, oboje enkratno, da o pivu niti ne govorim :lol:
Tekmovalnosti pravzaprav ni bilo čutiti razen seveda med samimi leti, drugače pa jo je bilo še največ zvečer, ko smo se igrali, ko ga več nese :lol: , ampak to je že zgodba zase. Vsekakor tekmovalci tekmujejo v duhu pomembno je sodelovati in ne zmagati. Tudi paleta modelov je bila izredno zanimiva, od 3,75m diskusov, 4m fox-ov, kar nekaj 1:4 merila in pa seveda precej Arcusov. Skratka za vsake oči (in žep) nekaj.
No, če se mi je ta vrsta tekmovanja zdela zanimiva po prvi dirki, bo to zame vsekakor postala stalnica in prav fino bi bilo, če bi lahko tudi Slovenci imeli eno ekipo, da meni ne bo treba vsega spit :lol:
Oh, saj res, nikakor ne smem pozabiti šleperjev, opravljali so odlično delo, povrh pa še namazani z vsemi mogočimi žavbami, vsekakor izredno zabavni in izjemni piloti.

In še mogoče namig ali vzpodbuda: prihaja tudi v Slovenijo :wink:
plp, Matej
Uporabniški avatar
Klemen SU27
Freak
Prispevkov: 782
Pridružen: 29 Nov 2004, 06:15
Kraj: Bejgne-DG-Ligojna flugplac

Odgovor Napisal/-a Klemen SU27 »

8) :o :lol: =D> =P~ [-o<
Big and Scale is beautiful!
http://www.aerozaprega.si
Uporabniški avatar
Glider
Dr. Modelar
Prispevkov: 2031
Pridružen: 26 Dec 2004, 15:04
Kraj: V stebru

GPS

Odgovor Napisal/-a Glider »

Kolega Matej,

odlično si tole izvedel =D> ...slovenska ekipa se mora formirati... [-o<
Septembra gremo v Italijo [-o<
Res je EUROCUP GPS prihaja tudi k nam... :o

LP Uroš
peglej, peglej, da navš scuru..

www.aerozaprega.si
Uporabniški avatar
flesh
Profesor
Prispevkov: 1005
Pridružen: 11 Dec 2006, 22:16
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a flesh »

Matej!

Me veseli da si zmogel brez mene :lol: :lol:

Vidim da ste užival, mi je kr mal žal :wink: samo potem bi v Postojni samo Dori šlepal :wink:
Uporabniški avatar
matej rozman
Freak
Prispevkov: 852
Pridružen: 26 Jul 2005, 15:06
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a matej rozman »

flesh napisal/-a:Matej!

Me veseli da si zmogel brez mene :lol: :lol:
Ni mi bilo lahko, verjemi :oops: :lol:

Sicer pa slik je nastalo res ogromno, najdete jih pa na naslednjih linkih, slikal Ivo Makovy:
https://picasaweb.google.com/Makovyivo1 ... jmo1572011
https://picasaweb.google.com/Makovyivo1 ... jmo1672011
in pa od Theres Mejstrik, med drugim tudi moja navigatorka 8) :
https://picasaweb.google.com/fotothesi/ZnojmoCZJul11
Priloženi še rezultati :oops: , sicer sem osebno izredno zadovoljen z doseženim, se pa vidi da mi manjka nekaj malega kilometrine in pomanjkanje letenja letos. Vseeno po prvem dnevu držal priklop z najboljšimi na 6. mestu, v drugem dnevu me je pa že v 1. štartu zdelal izredno neroden pristanek, nato je šlo vse samo še navzdol. Ampak vseeno zadovoljen, Ventus je praktično padel (in to maksimalno obtežen-malo pod14kg) iz cca 0,5m na kolo-trup in vse kar je počilo je bila kabina, pa še ta je ostala na modelu, tako da sem dobil tudi za ta pristanek vse možne točke. Skratka, model sem preimenoval, zdaj se mu reče tank :lol: . Sicer pa vreme samo izredno termično dejavno, tako z dviganji kot tudi s spuščanji, malo je nagajal veter, da ni bilo preveč enostavno, drugače pa res prav zabavna tekma.
Se vidimo v Krškem .
Priponke
Znojmo2011.pdf
(94.28 KiB) Prenešeno 119 krat
plp, Matej
Odgovori

Vrni se na Aerozaprega