Livno 2021

Vse o srečanjih aerozaprege, jadralnih in motornih modelih za aerozaprego ter pravilih letenja.

Moderatorji: Pisaneli, Glider

Odgovori
Uporabniški avatar
damjanr
Razpravljalec
Prispevkov: 80
Pridružen: 10 Feb 2005, 13:21
Kraj: maribor

Livno 2021

Odgovor Napisal/-a damjanr »

Pozdravljeni,

Počasi se približuje zastavljen termin letošnjega tradicionalnega tabora aerovleke v Livnem. Planiran termin je 05. - 12. junij.

Z Edom iz Livna sem v kontaktu, kar senjih tiče, smo tudi letos dobrodošli, vsi pa vemo, da namtrenutni tempo narekuje korona situacija, ki je kakršna je. Popogovoru z nekaterimi od vas, smo mnenja, da zadevo lahkoizpeljemo, seveda z prilagoditvami. Trenutno je v BIH moženvstop samo z negativnim PCR testom, potrdilo o cepljenju, ozprebolelosti se ne priznava, po trenutno dostopnih podatkih.Dejstvo je, da trend okužb - vsaj pri nas - pada, bliža sepoletna sezona in glede na to, da je do odhoda še slab mesec,se lahko še marsikaj spremeni.

Torej, prijave so uradno odprte 😊 vsi zainteresirani se mi javite na [email protected] .

V upanju po čimprejšnjem srečanju tudi na domačih letališčih vas vse prav lepo pozdravljam

l.p. Damjan
Victorious warriors win first…and then go to war, while defeated warriors go to war first…and then seek to win.
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Re: Livno 2021

Odgovor Napisal/-a raktivec »

Kako spraviš mdel čez mejo?
lp
Sašo
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Re: Livno 2021

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

Daš ga v avto in greš :D :D . No ja dobro je imeti tudi Bosanski list za popis opreme katerega daš potrdit, na Bosanski meji, da boš stvari tudi v napisanem roku odpeljal domov.
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
Uporabniški avatar
damjanr
Razpravljalec
Prispevkov: 80
Pridružen: 10 Feb 2005, 13:21
Kraj: maribor

Re: Livno 2021

Odgovor Napisal/-a damjanr »

Modeli se smatrajo kot športni rekviziti, ti pa spadajo pod os. prtljago, isto kot fotoaparati, laptopi, bicikli, …. za vsak slučaj pa še napišemo obrazce za začasni uvoz blaga. Če ga rabiš, mi javi svoj mail, ti pošljem.
l.p.
Victorious warriors win first…and then go to war, while defeated warriors go to war first…and then seek to win.
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Re: Livno 2021

Odgovor Napisal/-a raktivec »

Ne, zdaj ne rabim, bom pa šel tja pozno jeseni. Načeloma sem precej naorog po hribih in en DS model z propelerjem v prtljažniku ni slaba stvar, ne bi pa rad imel problemov ob povratku iz Balkana. Pa ravno tam so taki hribčki.
lp
Sašo
Uporabniški avatar
damjanr
Razpravljalec
Prispevkov: 80
Pridružen: 10 Feb 2005, 13:21
Kraj: maribor

Re: Livno 2021

Odgovor Napisal/-a damjanr »

Prej kot na mej, lahko imaš probleme na terenu - hribu. v BIH je še OOGRRROOOMNOOO neoznačenih ali slabo označenih minskih polj. Zato previdno, predvsem pa komunikacija z lokalnim prebivalstvom.
Victorious warriors win first…and then go to war, while defeated warriors go to war first…and then seek to win.
Odgovori

Vrni se na Aerozaprega