Nov z airbrushom

Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3140
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: Nov z airbrushom

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

AlesZ napisal/-a:In potem ko začneš barvat ugotoviš,da je v prostoru to kar problem.Rabiš par letvic,odpaden kerton,star ventilator,pištolo za vroče lepilo,selotejp in "kopreno za kuhinjsko napo..........................................
Jaz sem zadevo zakompliciral, pa mi ni treba kupit avtodvigala ;-)
viewtopic.php?f=12&t=70395&p=576139#p576139

LP
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
airbrus
Začetnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 19 Mar 2015, 10:54

Re: Nov z airbrushom

Odgovor Napisal/-a airbrus »

Sicer je modelarski forum ampak bo vseeno mogoče kdo vedel povedat kako se z airbrushom in njegovimi barvami lahko riše tako da se vidi da slika ne more bit produkt tiskalnika.
Meni pride na pamet edino uporaba srebrne barve ki je tiskalniki mislim da nimajo.
Uporabniški avatar
slayer
Freak
Prispevkov: 750
Pridružen: 25 Jul 2010, 15:32
Kraj: okolica celja

Re: Nov z airbrushom

Odgovor Napisal/-a slayer »

Glede na tvoja vprašanja si še zelo daleč od točke,ko bi te moralp to skrbeti.Najprej je potrebno imeti veliko vaje in tudi umetniške žilice.Ko uspeš narisati sliko identično fotografiji te morajo šele začeti skrbeti druge včasih nepotrbne stvari.Airbrush umetniki po navadi svojim slikam vedno dodajo kakšen nerealističen ali pa fantazijski element,da s tem dokažejo pravo ročno izdelano umetnijo.
Sam uporabljam airbrush samo za kakšna fina barvanja majhnih površin saj za neke umetnije nimam pravega navdiha pa še nenehno čiščenje 'pištolce' mi gre po malem na živce.
Kdaj bomo pa videli kakšen tvoj začetniški produkt na tem področju?
airbrus
Začetnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 19 Mar 2015, 10:54

Re: Nov z airbrushom

Odgovor Napisal/-a airbrus »

Fajn je videt da kakšen airbrushist kaj napiše. Slovenija je tolk majhna da niti enega foruma ki bi bil samo za airbrush nimamo zato sem se moral prešvercat k modelarjem :-$
Airbrush imam že kakšno leto. Do zime se je vse tako hitro odvilo da nisem uspel niti ene poštene packarije nardit kaj šele umetnine. Pozimi v garaži ni pravih razmer, v hiši pa ne morem.
Lani sem nabavil vse kar potrebujem.
Ostale so mi samo še nejasnosti pri montaži airbrusha, ki pa se nahaja na tem linku:
viewtopic.php?f=167&t=93649&p=583145#p583145
Odgovori

Vrni se na Maketarstvo