Ftrgalo se mi je - G63 6x6

Moderatorji: kurnt29, atf300

Odgovori
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Ftrgalo se mi je - G63 6x6

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

No nekateri to že itak veste, ampak vseeno...

Julija sem si kupil enega izmed mojih sanjskih scale modelov: Traxxasovega TRX6 G63 6x6. Model sem kupil pri Delkotu, ki mi je že na tako ugodne cene za Traxxas modele dal še dodaten popust =D> =D> =D>

Kaj naj rečem, model je NOR. Že sam izgled je nekaj posebnega, tako na mestu kot v akciji. Karoserija je noro detailirana, kljuke luči... Ni da ni. Že TRX4 je velik model za 1:10... Ta ima še eno akso extra :o Iz škatle je to zagotovo eden najbolj zmogljivih RTR scale modelov, portalke omogočajo enostavno plezanje preko ovir, torque twista ni, obračalni krog je dokaj majhen za tako zverino. Kot rečeno karoserija je res lepa, je pa pravi magnet za praske in te se hitro nabirajo saj oba odbijača redno prideta v stik s terenom. Tudi kakšna obroba zna stran pogledati... pa čeprav je vse en kos (lexan je na obrobah zelo tanek). Tako, da sem se kar hitro sprijaznil, da če bom hotel lepo karoserijo bom moral kupiti še eno samo za gledat. Od elektronike je največje razočaranje volanski servo, tu se res vidi koliko je podhranjen standardni Traxxas servo in bo definitivno prvi upgrade (in dodaten BEC) na tem modelu. Vse ostalo se mi zdi več kot solidno za RTR model

Zaenkrat sem imel dve težavici:
1. Diferencial na srednji aksi ni preklapljal. Ob natančnem pregledu povezav sem opazil nekoliko zamaknjen bovden za diferencial. 1,2,3 in vsi diferenciali preklapljajo.
2. Se je pojavila na prvem trailu, ko je bil tudi prvič pod vodo. Leva luč na spojlerju ima očitno nek slab stik in se sama ugaša ali sveti s 50% moči. Deluje nekako tako kot touch kontroler za luči samo, da tukaj samo z eno lučjo upravljam :lol: Se še nisem lotil popravila ker je to bolj "party trick" kot napaka :lol:

Slike modela v akciji lahko najdete TUKAJ.

Skratka z modelom sem zelo zadovoljen in se že veselim naslednjega izleta z njim.
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
Uporabniški avatar
Mr. S2k
Profesor
Prispevkov: 1067
Pridružen: 10 Maj 2010, 21:52
Kraj: Mengeš
Kontakt:

Re: Ftrgalo se mi je - G63 6x6

Odgovor Napisal/-a Mr. S2k »

Waaauuuuuuuuuuuuuu čestitam!!!!!!!!!!
Jaz tudi že lep čas razmišljam o njem. Pa se malo nazaj držim ker ga ne bom znal pustiti serijskega, pa vem kaj to doprinese zraven.
Mislim pa da bom en dan enostavno zamižal in kliknil :lol:

Kdaj ga lahko pridem pogledat? :D :D :D
Yes we can! ;)

www.jelen.si
Slika
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Re: Ftrgalo se mi je - G63 6x6

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

Kar danes pridi. Jutri se boš že moral svoje občine držat :lol:
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3140
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: Ftrgalo se mi je - G63 6x6

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

andrej007 napisal/-a: 26 Okt 2020, 12:17 Kar danes pridi. Jutri se boš že moral svoje občine držat :lol:
Si je zihr že napisal potrdilo, da ima terensko delo 😅
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
Uporabniški avatar
Mr. S2k
Profesor
Prispevkov: 1067
Pridružen: 10 Maj 2010, 21:52
Kraj: Mengeš
Kontakt:

Re: Ftrgalo se mi je - G63 6x6

Odgovor Napisal/-a Mr. S2k »

rc-ryder napisal/-a: 26 Okt 2020, 13:37
andrej007 napisal/-a: 26 Okt 2020, 12:17 Kar danes pridi. Jutri se boš že moral svoje občine držat :lol:
Si je zihr že napisal potrdilo, da ima terensko delo 😅
Drži 😁😎👍💪
Yes we can! ;)

www.jelen.si
Slika
Odgovori

Vrni se na Crawler/Scaler/Trail modeli