Gmade Komodo ali TRX-4 Land Rover?

Moderatorji: kurnt29, atf300

Odgovori
Uporabniški avatar
maliboo
Razpravljalec
Prispevkov: 149
Pridružen: 25 Maj 2012, 21:02
Kraj: Tepanje

Gmade Komodo ali TRX-4 Land Rover?

Odgovor Napisal/-a maliboo »

Olaa! Planiram nakup crawlerja ampak se nemorem odlocit ali Komodo ali Defender 🤷‍♂️ nekak me vlece na Defenderjevo stran ker je vodoodporen ampak mi Komodo izgleda tako kul da mi je kar hudo. Zal ni budgeta da kupim oba haha 😄 sem nasel prispevek tukaj o trx-4 ampak nicesar o Komodu ki je sicer skoraj 150eur cenejsi. Pa se eno vprasanje.. ali je "varno" kupovat upgrejde na banggood.com? Nasel sem kovinske portalke za trx-4 za 130usd kar niti ni poceni. Pravtako je tam malo.morje rezervnih delov in upgrejdov ki tudi niso tako poceni kot bi pricakoval za 'made in china'. Hvala za vsak info vnaprej 👍
Priponke
Screenshot_20190927-183614_Banggood.jpg
Screenshot_20190927-183614_Banggood.jpg (33.49 KiB) Pogledano 2631 krat
Uporabniški avatar
Mr. S2k
Profesor
Prispevkov: 1067
Pridružen: 10 Maj 2010, 21:52
Kraj: Mengeš
Kontakt:

Re: Gmade Komodo ali TRX-4 Land Rover?

Odgovor Napisal/-a Mr. S2k »

Ne vem zakaj bi kupoval to. Plastika gre lažje čez skale kot pa aluminij, ki se zelo rad zatika. TRX 4 je že iz škatle zelo dober avto. Ima pa TRX 4 manj ˝torque twista˝ zaradi velikega prestavnega razmerja zaradi portalk, pa lepše gre čez teren ker je višje od tal. Ima pa težjo školjko kar precej dvigne težišče avta.
Drugače če ne rabiš menjalnika in diferencialov ki se zaklepajo je TRX 4 Sport odličen. Jaz bi pogledal še za Gmade GSO2 BOM. Zelo dober za dobro ceno :D
Yes we can! ;)

www.jelen.si
Slika
Odgovori

Vrni se na Crawler/Scaler/Trail modeli