Vaterra Chevy K-5 Blazer

Moderatorji: kurnt29, atf300

Odgovori
tavzy
Tekmovalec
Prispevkov: 209
Pridružen: 13 Sep 2007, 10:36
Kraj: Dravograd

Vaterra Chevy K-5 Blazer

Odgovor Napisal/-a tavzy »

Vatera je v zadnjem času dala kar nekaj odgovorov oz ustvarja močno konkurenco,ki začenja dobro senčiti ene najbol prodajanih modelov.Ta npr SCX-10.Tudi sam ga imam in sem z njim zelo zadovoljen.Dodaten iziv je bil ker je bil kit,ob sestavljanju pa ti pusti da malo sestavljaš po svoje.
Ob gledanju tega kita pa se vidi,da je vsaka zadeva,ki mogoče manjka pri Axialu še veliko bol dodelana.Kup predelav ki niso poceni za scx-a,ti tu že v štartu servirajo na krožnik.Vsak ki se vsaj malo spozna bo videl da je tu cel kup prednosti.
Škoda da ni prej prišel na trg,ker bi se vsekakor raje odločil za tega.

https://www.youtube.com/watch?v=y2-JP8fUWPM

Mogoče še en model ki postaja dobra konkurenca Summitu je Yeti XL.Zadnjič v živo videl v trgovini,kjer me je zelo presenetil.Z videov ni bil videti kaj posebnega,ko pa se v živo spustiš v detajle pa vidiš da manjka mogoče le menjalnik in pa zapore dif-ov.
Če rešijo oz rešimo še ti dve pomanjkljivosti,bo mogoče to avto o katerem smo v preteklosti debatirali kakšen bi bil nek popoln avto za res vsestransko bashanje... :o
Samo da je belanca,ni važno ka je spod...
Uporabniški avatar
DACAR
Freak
Prispevkov: 529
Pridružen: 20 Jan 2014, 09:48
Kraj: LJ
Kontakt:

Re: Vaterra Chevy K-5 Blazer

Odgovor Napisal/-a DACAR »

Všečen model. Čas bo pokazal, ali je tudi tako trpežen kot SCX10. Motijo me malo površne in nedodelane nalepke, sploh za zadnje luči.
Dobra zadeva je tudi Gmade Sawback, o katerem berem/gledam samo dobra mnenja (komaj čakam poročilo atf300 o njegovem napredku)! Bil bi dobra osnova za kakšnega Land Roverja, ali pa Toyoto Hilux (točna medosna razdalja!). Tako da me res že pošteno srbijo prsti :) .
GMADE GS01 - Toyota Hilux
MST CFX - Jeep Wrangler
Tamiya FF-03, TA-02SW, M-03, TT-02, CC-01, DT-02, DT-03, TT01E
www.stories-photography.com
Odgovori

Vrni se na Crawler/Scaler/Trail modeli