Mini projekt pred začetkom velikega :)

Moderatorji: kurnt29, atf300

Odgovori
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Mini projekt pred začetkom velikega :)

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

Pozdravljeni!

Med iskanjem karoserije za na mojega prvega scalerja CC-01 (o ja vrača se na traile :D ) sem naletel na TOLE. Mislim, da ProLine s Sumotom ni nobenega prepričal, da to ni nek dobro znan japonski terenec :lol:

Od vseh avtov, ki smo jih imeli pri naši hiši se SJ413/Samurai vedno znova znajde v našem voznem parku... Pa še malo sem mahnjen na Suzukije, tako da sem kar hitro poleg karoserije naročil še ostale dele, da sestavim nekaj kar imam že dolgo v glavi. Pa četudi bo samo 1:10 :)
Za šasijo sem odločil, da uporabim že obstoječega MST CMXa, ki je bil še vedno svinjski od zadnje vožnje :oops: Šasijo sem moral seveda skrajšati, ponovno sem namestil tudi original amortizerje, tako da je razen kardanov popolnoma stock.

Ker se mi ni dalo probavati na koliko KB moram spraviti sliko, da jo lahko naložim, lahko slike najdete TUKAJ.

Kot rečeno model je vizija za mojega 1:1 zato sem ciljal na neko normalno višino, ob priliki dam gor še nekoliko manjše gume, da bo še bolj podoben pravemu, ki je pa trenutno bolj podoben kakšnemu CAPO kitu :lol: :lol: :lol:

Upam, da se čimprej spet vidimo na kakšnem trailu [-o<
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3140
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: Mini projekt pred začetkom velikega :)

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

:D =D>
Kdaj bos 1:1 zaključil?
A DS ko ste že porinl iz delavnice?
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Re: Mini projekt pred začetkom velikega :)

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

rc-ryder napisal/-a: 25 Okt 2020, 22:24 :D =D>
Kdaj bos 1:1 zaključil?
A DS ko ste že porinl iz delavnice?
Ne vem :oops: Ko je proti koncu Julija DSka odkvakala domov sem ga do konca zdrl, speskal šasijo in zdaj se že ene 2 meseca valja po delavnici in nabira prah :lol: Moram prej še Swifta (spet) porihtat, pa vmes še malo vsakodnevni voz uštimat... Včasih se mi zdi, da imam same Alfe #-o
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
Odgovori

Vrni se na Crawler/Scaler/Trail modeli