pomoc za vzig avtomobila

Pomembne informacije, pomoč, vprašanja in odgovori začetnikom.

Moderator: mihec87

Odgovori
rkajtn
Začetnik
Prispevkov: 28
Pridružen: 02 Maj 2006, 18:17
Kraj: ceršak

pomoc za vzig avtomobila

Odgovor Napisal/-a rkajtn »

torej zanima me kako pravilno zagnat nitro avtomobil 1:10?in sicer danes sem probal zagnat mojga nitro ki je stal en cas.napolnil sem bateriije avta 2500nimh potem komande 2300nimh,nalil polovico oz malo majn nitra.zacel sem bz vklopom rv naprave in potem avta.dal grelnik svecke na svecko in zacel potegovat vrv oz zagon na vrvico brez kakega gasa.in avto mi noce vzgat.potem sem odvil svecko in vlil not kapljico nitra.ponovil zadevo in avto ne vzge.sumim na grelca svecke ki je mogoce prazen.ko serm dobil starter kit nov seveda serm grelec polnil le bpar minut baterija je pa 2300nimh.je mogoce to krivo da avto ne vzge?kako dolgo se polni grelec za grelno svecko?in kako vedet ce sploh deluje?hvala
robi
Uporabniški avatar
maco0211
Razpravljalec
Prispevkov: 127
Pridružen: 07 Mar 2011, 13:18
Kraj: M.S.

Re: pomoc za vzig avtomobila

Odgovor Napisal/-a maco0211 »

Če hočeš ugotoviti če deluje naprimer svečka ali grelec vzami svečko in jo daj v ležišče na grelcu če svečka zažari potem je vse vredu glede svečke in grelca za svečke
rkajtn
Začetnik
Prispevkov: 28
Pridružen: 02 Maj 2006, 18:17
Kraj: ceršak

Re: pomoc za vzig avtomobila

Odgovor Napisal/-a rkajtn »

Aha super.mogoce je grelec prazen in ga je treba bolj dolgo polnit.je pa not nova toplejsa svecka ki so jo priporocali ob nakupu avtomobila.
robi
Uporabniški avatar
dadamic
Razpravljalec
Prispevkov: 92
Pridružen: 24 Sep 2013, 13:33

Re: pomoc za vzig avtomobila

Odgovor Napisal/-a dadamic »

S kakšnim polnilcem si pa polnil vse baterije?
Odgovori

Vrni se na Oddelek za začetnike