TAROT T-2D V2 GoPro gimbal

Letalne naprave z enim ali več rotorji na elektro pogon.

Moderatorji: Krist, SUKHOI

Odgovori
IKE
Tekmovalec
Prispevkov: 354
Pridružen: 07 Jun 2005, 21:37
Kraj: Maribor

TAROT T-2D V2 GoPro gimbal

Odgovor Napisal/-a IKE »

Gimbal imam testno nameščen na "nogicah" in ko priklopim napajanje se le ta sam takoj brez problemov postavi v svoj vodoraven položaj. Pri premikanju - nihanju lepo drži svojo pozicijo.

Ker je ta gimbal kar nekaj časa na trgu sem želel preveriti in nadgraditi ( če je ) še nov software. Tu pa se začnejo problemi saj nikjer ne najdem gonilnikov za Win 10. Iz Tarotove strani sem prenesel obstoječe USB driverje ( http://www.tarot-rc.com/index.php?main_page=page&id=17 ) a kot kaže ne delujejo !?

V Sistemu pod Upravitelj naprav mi piše da je Profilic USB-to-Serial Comm PortCom port in pod lastnosti piše :

- Naprave ni mogoče zagnati ( Koda 10 )
- A device which does not exist was specified.

Imam pa še eno vprašanje glede napajanja gimbala. v navodilih piše Power 3S-6S ... je to OK ?
Nekje sem zasledil pa se trenutno ne spomnim kje, da je napajanje na 3S !? T multikopter bo gnan na 4S in nebi rad kaj skuril.

Prosim za pomoč kako to usposobiti ?
Ima kdo kakšne izkušnje kako naprej ?

Hvala za pomoč.
Ma saj gre ... če ne po luftu pa po tleh.
Uporabniški avatar
AirKiller
Tekmovalec
Prispevkov: 262
Pridružen: 29 Avg 2005, 19:58
Kraj: Nova Gorica

Re: TAROT T-2D V2 GoPro gimbal

Odgovor Napisal/-a AirKiller »

o_O
IKE
Tekmovalec
Prispevkov: 354
Pridružen: 07 Jun 2005, 21:37
Kraj: Maribor

Re: TAROT T-2D V2 GoPro gimbal

Odgovor Napisal/-a IKE »

Sem na nekem forumu našel napotek za te Prolific driverje, sicer verzija 3.8 pa ni šlo. Sem pa zdaj probal še enkrat z verzijo 3.2 in ko sem skapiral da moram še preskočit digitalni podpis, mi je ratalo.

Sem se uspel povezat in zdaj ugotavljam zakaj ne morem naredit ničesar ... posodobitev ne gre niti ročno niti online. Še bo veselo.

Hvala za pomoč.
Ma saj gre ... če ne po luftu pa po tleh.
Odgovori

Vrni se na Multirotorji