Fpv očala

Letalne naprave z enim ali več rotorji na elektro pogon.

Moderatorji: Krist, SUKHOI

Odgovori
bojan11
Razpravljalec
Prispevkov: 139
Pridružen: 18 Jul 2013, 18:59
Kraj: Celje

Fpv očala

Odgovor Napisal/-a bojan11 »

Zdravo zanima me katera očala uprabljate oz katera priporočate.
S'tan
Začetnik
Prispevkov: 36
Pridružen: 04 Okt 2017, 22:10

Re: Fpv očala

Odgovor Napisal/-a S'tan »

Uporabljam Teleporter V4 z diversity modulom. Ne priporočam.. zaslončka sta malo premajhna. V roku parih mesecev nameravam nabavit nova, se pa odločam med Aomway Commander V1 ali Fatshark Dominator v3. Glede na to da so Commander s kakim popustom na Banggoodu slabih 250€ ali dobrih 200 če imaš res srečo in potrpljenje, Fatsharki pa 300+ (brez diversity modula, tega je treba nabavit ekstra tako da še 50-100 zraven) bom še malo bral mnenja ampak... mislim da so Commander dosti boljši value. 16:9 namesto 4:3 pa mislim da je večina novih ane?
ls-210
Razpravljalec
Prispevkov: 64
Pridružen: 10 Feb 2016, 11:38
Kraj: Prekmurje

Re: Fpv očala

Odgovor Napisal/-a ls-210 »

Od jeseni 2015 uporabljam Fatshark attitude V2. Služijo mi dobro, na velikost slike sem navajen in mi (mogoče ravno zato) ni premajhna. Dodal sem faceplate z ventilatorjem, tako da so zdaj bolj udobna, kot pa z original gumami. Je pa slika malo manjša zaradi tega, in zdi se mi, da so tudi bolj megleni robovi. Naslednje leto bom verjetno nabavil nekaj boljšega, to leto/sezono pa upam da bodo še zdržali.

Edino kaj ti pa lahko priporočam pa je, da probaj če je le možno, v živo sprobati čim več različnih FPV očal, da boš sam dobil predstavo, kako se različni modeli razlikujejo med sabo.
bojan11
Razpravljalec
Prispevkov: 139
Pridružen: 18 Jul 2013, 18:59
Kraj: Celje

Re: Fpv očala

Odgovor Napisal/-a bojan11 »

Sam uporabljam tele https://m.banggood.com/Eachine-EV80 ... arch pa bi počasi mogoče kupil kaj drugega pa ne vem ali fatshark ali skyzone ali kaj.
bojan11
Razpravljalec
Prispevkov: 139
Pridružen: 18 Jul 2013, 18:59
Kraj: Celje

Re: Fpv očala

Odgovor Napisal/-a bojan11 »

Sam sem gledal fatshark attitude v4 na Tej strani piše da eu werhuse tako da bi mogla priti brez carine samo ne vem pa če je sploh varna trgovina kaj mislite. https://www.hobby-wing.com/uk-warehouse.html
Odgovori

Vrni se na Multirotorji