Skurjen dron, narobe obrnjena baterija

Letalne naprave z enim ali več rotorji na elektro pogon.

Moderatorji: Krist, SUKHOI

Odgovori
Klavdij
Razpravljalec
Prispevkov: 67
Pridružen: 08 Dec 2015, 17:00

Skurjen dron, narobe obrnjena baterija

Odgovor Napisal/-a Klavdij »

Pozdravljeni,

Pač, naredil sem napako, plus in minus baterije sem zamenjal, posledično nekaj skuril na doma izdelanem dronu (in pokadil se je beli dim:)). Je mogoče že imel kdo podoben problem, da mogoče ve kaj je sem skuril, da ne bom sam razikoval?Ploščica KK2.01 se ne vklopi več.lp
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Skurjen dron, narobe obrnjena baterija

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

Načeloma je to najslabše kar se ti lahko naredi... fuč je lahko namreč kar ogromno elektronike... ESCji skoraj gotovo, hkrati pa še vsi napajalniki. Za napajalniki pa je mogoče preživelo...

LP!
Jure
CNC Frezanje Aluminija, medenine, lesa, karbona in umetnih materialov + Struženje kovin
3D Tisk PLA, PETG, ABS, TPU
Konstruiranje, izdelava in lotanje tiskanih vezij
www.JKTech.si
Klavdij
Razpravljalec
Prispevkov: 67
Pridružen: 08 Dec 2015, 17:00

Re: Skurjen dron, narobe obrnjena baterija

Odgovor Napisal/-a Klavdij »

Jao mene:). Pa še eno vprašanje, FPV očala fatshark teleporter v5 mi z SP833 5.8G 40CH 600mW FPV Transmitter ne delajo. Gre sploh to skupaj?Hvala
ogblaz
Razpravljalec
Prispevkov: 160
Pridružen: 14 Dec 2015, 21:45
Kraj: Domžale

Re: Skurjen dron, narobe obrnjena baterija

Odgovor Napisal/-a ogblaz »

Moralo bi, frekvence moraš nastavit da se ti ujemajo. Isto na očalih in isto na oddajniku(oddajnika nikoli uporabljat BREZ ANTENE!).
Kako točno se na očalih nastavi ne vem, pogooglaj za navodila (how to change frequency) potem pa se ti mora ujema z oddajnikom, naprimer E1, F2, A5....
Klavdij
Razpravljalec
Prispevkov: 67
Pridružen: 08 Dec 2015, 17:00

Re: Skurjen dron, narobe obrnjena baterija

Odgovor Napisal/-a Klavdij »

Ja žal se mi oddajnik in očala ne ujamejo. Frekvenco uporabljam za fatshark očala, uporabljal sem tudi voltage regulator za kamero. Nekaj se poskuša prikazati, črte na ekranu, nekaj barv, to je pa tudi vse. (kot da se bo ravnokar prikazalo):(. Hvala
Odgovori

Vrni se na Multirotorji