Hubsan X4 H510S

Letalne naprave z enim ali več rotorji na elektro pogon.

Moderatorji: Krist, SUKHOI

Odgovori
Uporabniški avatar
Matic7
Tekmovalec
Prispevkov: 237
Pridružen: 13 Sep 2005, 10:58
Kraj: Ptuj
Kontakt:

Hubsan X4 H510S

Odgovor Napisal/-a Matic7 »

Pozdravljeni!

Trenutno letim JJRC V686, ki je sicer zadovoljil mojo potrebo po neposrednem prenosu slike, za malo boljše posnetke pa mi zdaj manjka altitude in position hold, torej nekaj z GPSom.

Ja, vem, optimalen bi bil moj sanjski Yuneec Q500. Ampak ta hip nekako nisem pripravljen oropat družinskega proračuna za tako velik znesek... enkrat, "ko bom velik", pa definitivno.

Ima kdo izkušnje s Hubsanovim H510S? Vem, da je vstopni model te vrste, da nima gimbala, stabilizacije slike in dometa 1000 m kot Q500, ampak nekako razmišljam o njem kot o naslednji stopnički. S carinskimi dajatvami bi me stal okrog 300 €, če ga naročim pri banggood. To pa spet ni tako majhen denar, da se ne bi splačalo dat morda 100 € zraven in vedet, da potem ne boš razočaran.

Skratka... ima kdo izkušnje iz prakse s tem dronom? Pozna kdo njegove pluse in minuse? Lahko svetujete kaj nabaviti namesto njega v tem cenovnem razredu ? Ne iščem akro variante, ampak umirjeno zadevo za snemanje, ki bi znala ostati na eni točki, se vrniti sama nazaj do mene, dopuščala malo daljši čas letenja (cca. 20 min), obvladala headless mode...

Hvala za pomoč!

LP,
Matic
Odgovori

Vrni se na Multirotorji