Hubsan X4 H107D+ ali ne?

Letalne naprave z enim ali več rotorji na elektro pogon.

Moderatorji: Krist, SUKHOI

Odgovori
greg-x
Začetnik
Prispevkov: 13
Pridružen: 03 Mar 2016, 14:09

Hubsan X4 H107D+ ali ne?

Odgovor Napisal/-a greg-x »

Pozdrav vsem,

trenutno imam JJRC H8 Mini, glih tolk, da sem se naučil osnov letenja multirotorjev in da ni preveč drago, če kaj polomim. Čedalje bolj zanimivo se mi zdi FPV letenje in razmišljam, da bi si kupil enga entry level RTF FPV čmrlja. Najbolj zanimiv se mi zdi Hubsan X4 H107D+, ker je za manj kot 200 eur vključeno vse kar potrebujem (s kontrolerjem vred), čeprav berem tudi nekatere bolj dvomljive reviewe. A ima kdo kaj izkušenj s tem Hubsanom? Mi kdo predlaga kako alternativo? Škoda, ker se tega ne da probat, preden kupiš :D

Hvala!
ls-210
Razpravljalec
Prispevkov: 64
Pridružen: 10 Feb 2016, 11:38
Kraj: Prekmurje

Re: Hubsan X4 H107D+ ali ne?

Odgovor Napisal/-a ls-210 »

Če še nimaš nobene opreme te bo FPV letenje z kakim mini quadom stalo vsaj kakih 400€ z davki itd. Igrača kot jo gledaš, te bo stala od 150 do 200€, kar je dokaj velika razlika.
V kolikor se ti bo zadeva dopadla, pa boš verjetno hitro prerasel igračo, in vprašanje za koliko jo boš lahko potem prodal naprej. In takrat bi znalo bolet, da teh 150-200€ ki si jih porabil za igračo, že v štartu nisi investiral v "hobby" varianto. Mogoče, pa se ti vse skupaj sploh nebo dopadlo, pa boš vesel da potrošil samo 150-200€. Samo za razmislek.
Probaj najti preko foruma nekoga v tvoji okolici, ki bi ti mogoče pokazal delovanje teh reči....

Imam pa jaz, kar se igrač tiče, JJRC V686g (FPV) in ti ga ne priporočam, ter ravno tako H8 mini, kateri je glede na ceno zelo dober nakup.
Glede samega Hubsana pa žal nimam izkušenj.
Zadnjič spremenil ls-210, dne 19 Mar 2016, 15:58, skupaj popravljeno 1 krat.
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Re: Hubsan X4 H107D+ ali ne?

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Odvisno kaj od opreme že imaš za tam 200eur se že da skup spravit 250 model..
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
ogblaz
Razpravljalec
Prispevkov: 160
Pridružen: 14 Dec 2015, 21:45
Kraj: Domžale

Re: Hubsan X4 H107D+ ali ne?

Odgovor Napisal/-a ogblaz »

Da, brez očal baterij polnilca.
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Re: Hubsan X4 H107D+ ali ne?

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

1kom. baterije iz hk še stisneš-odvisno spet malo od ostale opreme...očala, polnilec, rv naprava pa ne..
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
greg-x
Začetnik
Prispevkov: 13
Pridružen: 03 Mar 2016, 14:09

Re: Hubsan X4 H107D+ ali ne?

Odgovor Napisal/-a greg-x »

Wow, hvala za odgovore :)

Stvar je trenutno taka, da ne vem kako dolgo me bo to zanimalo in še malo tipam, trenutno mi je pa bomba. V vsakem primeru iščem RTF, ker sem že brez načrtovanja in sestavljanja quadov dovolj zaposlen. Vidim pa, da bi blo mogoče bolj pametno namesto Hubsana kupit npr. Blade Nano QX in zraven kontroler pa očala, ki jih lahko uporabim tudi za naslednji quad ali pa preprosto prodam, če se naveličam :-k Ima mogoče kdo tega doma in bi se ga dalo videt, oz. vsaj dobit kak nasvet?
ls-210
Razpravljalec
Prispevkov: 64
Pridružen: 10 Feb 2016, 11:38
Kraj: Prekmurje

Re: Hubsan X4 H107D+ ali ne?

Odgovor Napisal/-a ls-210 »

Denarnica ti bo sigurno hvaležna, če te stvar ne bo dolgo zanimala.
Odgovori

Vrni se na Multirotorji