DJI NAZA

Letalne naprave z enim ali več rotorji na elektro pogon.

Moderatorji: KristSUKHOI

Odgovori
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: DJI NAZA

Odgovor Napisal/-a JKSniper » 21 Jan 2018, 21:58

Ne, NAZA čisto super in zanesljivo deluje. Alternativa je Pixhawk 2.1, ki je bistveno večji, dražji in zmogljivejši, ampak če nimaš potrebe po tem je brezveze - tudi bistveno težji za nastavt. Alternativa je tudi kakšen rabljen Wookong, če se rabi bolj industrijska zadeva.

Procesorji nimajo nobene veze, dokler ni zadaj neka konkretna koda, vemo pa, da betaflight za druga kot dirkalnike ni, tako da vse to odpade. :)

LP!
Jure
CNC Razrez lesa, karbona in umetnih materialov
3D Tisk PLA, PETG, ABS, TPU
Konstruiranje, izdelava in lotanje tiskanih vezij

Uporabniški avatar
Rocher
Freak
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a Rocher » 22 Jan 2018, 19:07

Jaka_Jakob napisal/-a:
21 Jan 2018, 21:28
V mislih sem imel multirotorje od 450 naprej za kakšno slikanje/snemanje.
Da ima dobro dodelane GPS funkcije, osd, itd,... za dostopno ceno in nadgradnje.

Tudi sam želim zamenjati Nazo s kakšno alternativo na TBS Discoveryu. Pogledujem po ArduPilot ali Pixhawk?

Lp, Jaka
Lahko probaš za polovico cene Naze skupaj naštekati GPS/kompass modul, SPRacingF4 Evo na katerega naložiš iNav pa boš opazil razliko :). Mislim, da je Naza še najbolj uporabniku prijazna rešitev, saj si od sestave do testnega poleta pripravljen v najkrajšem trenutku.

lp
*LOSi 8ight 2.0 EU - Novarossi*
*LOSi Ten SCBE*
*AXiAL SCX10 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon - Yeah Racing*
*ProBoat ShockWave 26 BL V3*
*KingKong ET100 - RunCam Nano*
*KingKong Tiny6*
*JK Stinger X210 - RunCam Swift 2*

bouton
Začetnik

Odgovor Napisal/-a bouton » 24 Jan 2018, 21:21

Ali ima kdo instalacijski program za "iOSD Assistant 4.0"? Nova verzija 4.1 mi je updatala firmware in brickala iOSD mini :(
Na spletu sem našel rešitev (https://www.rcgroups.com/forums/showthr ... tant-V4-01 ) ne najdem pa tega SW. Hvala za pomoč!

Odgovori

Vrni se na