Zio kje se kaj driffta:)

Moderator: jannyy

Uporabniški avatar
PLAYGAME
Tekmovalec
Prispevkov: 419
Pridružen: 21 Sep 2005, 15:51
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a PLAYGAME »

Hehe sta se pa vidva ornk razspisala Blackman-kre3aturem, tukaj bosta vsaj prebrala, ker pomoje na drift.si pod admin, ni še noben, Alan ima kr prou, sicer iz tvojga posta ne razberem oz. pomoje tudi name leti, sam bi dal za rc drift veliko in tudi nekaj sem naredil, samo na ta način, da bo res vsake 2 let nek nov forum-različna reklama, gre vse skupaj v pozabo hehe, zanimivo mi je to, da leto nazaj se še najdejo posti,in smo pisali: nas pa ne more noben uničit, kako smo dobri, kolko nas je....hehe. Sam pohvalim resno odobravam nov forum, samo na kakšen način se vse skupaj dela, je pa mal huda, naj vejo tudi novo pečeni, kateri boste driftal na novo, da pač v Slo ni pomebno sploh kaj nardiš, kolko narediš, ker ne bo od tega nič, ponavadi res ni nič.So ljudje ki to cenjo, ali pa da se ti mogoče zdi da to cenjo.

Se pa fino strinjam in priporočam, da tisti kateri bi šli na tekmovanje, če se prijavite da greste res, sam sem kar nekajkrat zamočil in mi je žal, je pa to vodilo, da mi ni niti en omenil kaj se dela za mojim hrbtom, pa da ne bo reč zvenela, da pišem to zaradi tega, ker naj bi bil moj portal drift.si nikoli nism tega mislil in niti ne bom.
kr3ature napisal/-a:
Moje mnenje, gledano iz osebnih izkušenj, je tako, da se še vedno dela na tak način okoli organizacije tekem, določanja datumov, same postavitve proge, da se ugaja izključno nekaterim!!! Nekaj pompa je bilo tudi na kakšni tekmi glede ocenjevanja vožnje.
Sicer sedaj me je volja in pač lahko mirne duše vse povem, močno upam da tole res ni name letelo, glede enega datuma ene tekme, tam sem res zamočil in se še enkrat tebi osebno opravičujem, še danes mi je žal, raje bi bil takrat tiho.

Ocenjevanje: bom raj tiho, naj se ve, da se je komu delilo več pik, kot jih je bil deležn, videl na svoje oči in mi je danes žal, da nismo takrat povedali folku v glavo, na ta način ti ni do tekmovanja, enako kar se naredi v tujini, bom raje tiho, pač folk skupaj drži, upam da je to vsem jasno in tako bo, dvomim, da kdaj drugače. Enim še vseeno medalja, pokal za 5 ,10e pomeni res veliko, pa če si ga je zaslužil ali ne.
kr3ature napisal/-a: Važno je, da je enim lepo in prav (pa seveda, da zraven laufa biznis)
Ta je res zanimiva, sam imam tako delo, da žal morm delati, če hočem da preživim mesec, tudi zaradi tega, nism mogel kdaj pa kdaj priti na tekmovanje, čeprav sem še prejšnji dan trdil da pridem, lahk pa mirne duše rečem, ko smo imeli določene tekme, da so se plakati,letaki itd kazali delili, brez da bi organizatojra vprašali, meni osebno je bilo takrat nerodno, ampak mene takrat ni noben vprašal.
kr3ature napisal/-a:
Na povedano je velik pokazatelj tudi izpad nekaj izjemno dobrih drift voznikov, da ne bi omenjal še vsebine v samem drift-forumu, kjer verjamem, da se po dolgem času ni nič spremenilo! Pravzaprav ne vidim nobene dobre prihodnosti v takem načinu pristranskega dela in neposlušnosti na konkretne predloge, da ne omenim odnosa forumskih uporabnikov, kjer je večini voznikom iz okolice Ljubljane (ker je trenutno iz tam večina drifterjev) primorski konec predaleč, nam ostalim pa je očitno Ljubljana ali Novo Mesto bližje.
Kar se tiče par dobrih voznikov tko pač je, ene mine, enim se ne da, enim se preveč da...nikol ni prav, pač če te je volja, pa da je čas, je kombinacija odlična, sam vem ko nas je bilo v NM 7 ali 8 voznikov, sem bil vesel kot da je novo leto, pa se ni obrnilo pol leta, pa ni blo nobenga več, tukaj se ne da skor nič naredit.

Alan spremenilo se je od takrat ko smo začeli delat tekme kar nekaj, bilo je dosti več ljudi jih je še sedaj, kar se tiče foruma kje se je to dogajalo, tako pisalo, jaz res ne vem na drift.si se upam da ni, se da še vseen vse danes prebrat.
Kar se tiče da je velik volka iz lj, pač tko je, tko bo, meni osebno ni nič čudno da jih je največ in to odobravam, sicer pa da ni v malo odaljenih krajih več ljudi, se pa niti mal ne čudim, jaz do danes ne poznam niti enega več v NM ki bi ali vozi na novo, jih pač ni.

Sicer kar se mene tiče glede rc drifta, sem se naučil nekaj novega, res pomebnega, da ne bom več k sebi ali , da bom še komu lahko povedal vse, mu zaupal itd, resno življenje te uči, da nikoli ne zaupaj nekomu dobesedno vse, ker če tako doživiš, da ti noben nič ne pove, s tem, da sem sam vse pustil, hotel še več, da se naredi nov forum, več reklame , pa da na koncu zveš le prek foruma, da je ratal nov forum (večina zaradi mojih napak, ker sem obljubil da pridem na tekmo pa nism mogu ali zaradi dela, ali zaradi jebenega zdravja) je pa to res ena dobra Slovenska gesta, na tak način, poznam en kup ciganov, pa oni tko ne delajo hehe...

Vglavnem napisal sem preveč, nism razočaran, sem se pa nekaj naučil od tega vsega skupnega. (Aja da ne bo kdo mislil da tole leti na Alana kr3ature, niti pod razno).

ps:: če ima kdo željo imeti drift.si domeno ali portal forum, se poceni prodaja.
http://test.long-life.eu/be0a4
Uporabniški avatar
PLAYGAME
Tekmovalec
Prispevkov: 419
Pridružen: 21 Sep 2005, 15:51
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a PLAYGAME »

svaba25 še zate par posnetkov, da ne bom samo čudne reči pisal hehe

So pa moji

Na tem linku bolj spodaj imaš vse filme
http://www.youtube.com/user/MRPlaygame1?feature=watch
http://test.long-life.eu/be0a4
tomazcc
Freak
Prispevkov: 591
Pridružen: 10 Dec 2007, 23:26
Kraj: Kranj

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a tomazcc »

svaba25 napisal/-a:ŽIO fante bi prosu stare mačke ki imate znanje in voljo da malo raztolmačite drift in opremo .
Prosim da to napišete na temo Drift nastavitve in oprema ki je na modelarju.
Lepo prosim in lep dan:)
Ta teden sem v svoj avto vgradil CS (to pomeni, da se zadnja os vrti hitreje od prve). To je pa tisto pravo za drift. Da bi se peljal naravnost, ne gre več, torej avto je skoz v driftu. Čeprav si še začetnik (svaba25), to ti toplo svetujem. Če gledam namreč tvoj zadnji video, tvoje gume absolutno preveč držijo in se moraš res matrat, da ga počez postaviš. Čist trde gume, pa CS, pol se pa naučiš...

Dober da me ni nobeden vidu, ko sem začel s CS vozit...

Tomaž

P.S. No sicer nisem prav stari maček, sem šele lansko jesen začel driftat...
blackman111
Razpravljalec
Prispevkov: 93
Pridružen: 12 Apr 2010, 09:27
Kraj: kamnik

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a blackman111 »

Mah če koga čevel žuli mu lahko jaz in še kdo kaj razloži ali prek ZSja ali pa prek maila, da ne boste nekateri v drek tišali istih oseb.
Pri vsakem konfliktu sta potrebni dve ali pa več oseb. Zakaj pa do določenih preobratov pride, pa naj se vsak sam zase najprej vpraša in šele potem razspravlja naprej!
Rad bi videl enkrat, da se tisti ki so najbolj glasni in imajo največ pripomb, da se dobimo nekje in o tem razčistimo, ker da se tkole jeb....... ne bo šlo!!!!!!!!!!!!
Naj vsak pri sebi razmisli koliko in kaj je dal za to, da se je pripeljalo tako daleč!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa mi javite na ZS ali pa kako drugače, da se vsedemo in pogovorimo!
Glede novega portala pa: se vsaj nekaj dogaja, kar je bilo že mesece v zatonu!
Vedno na počes! Drift je ZAKON!
scrat
Profesor
Prispevkov: 1942
Pridružen: 04 Jun 2011, 11:59

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a scrat »

Djmo se vsi "stari mački" dobit nekje v SLO in dorečemo kako naprej. Škoda pisanja na forumih in prepucavanja. Ste za?
blackman111
Razpravljalec
Prispevkov: 93
Pridružen: 12 Apr 2010, 09:27
Kraj: kamnik

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a blackman111 »

scrat napisal/-a:Djmo se vsi "stari mački" dobit nekje v SLO in dorečemo kako naprej. Škoda pisanja na forumih in prepucavanja. Ste za?
Se takoj podpišem pod post (nimam bojazni)!!!!
Vedno na počes! Drift je ZAKON!
Uporabniški avatar
svaba25
Tekmovalec
Prispevkov: 301
Pridružen: 08 Jan 2011, 13:07
Kraj: nova gorica

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a svaba25 »

Se strinjam ,nisem ravno stari maček ampak lahko kakšno rečemo..
mej se
Uporabniški avatar
Stanko P.
Profesor
Prispevkov: 1068
Pridružen: 05 Dec 2007, 19:46
Kraj: Benedikt
Kontakt:

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a Stanko P. »

A je forum 'drift.si' aktualen ali ne, in če ne kateri je?
RC Addict!
Uporabniški avatar
svaba25
Tekmovalec
Prispevkov: 301
Pridružen: 08 Jan 2011, 13:07
Kraj: nova gorica

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a svaba25 »

aktualen je rc-drift.si.
mej se
Uporabniški avatar
svaba25
Tekmovalec
Prispevkov: 301
Pridružen: 08 Jan 2011, 13:07
Kraj: nova gorica

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a svaba25 »

Zdravo prijatelji ,sem se vrnil iz drifta na hr..
Zame kot začetnki je blo ful kul,,klapa prijazna in use ti razložijo..
Rudi je pa fenomen ,sem ga spoznal in tip prav ok ok ,,Res bilo je super sam škoda da ni blo več folka iz slovenije,,
Malo slike od rc body.
Zadnjič spremenil svaba25, dne 07 Apr 2013, 18:18, skupaj popravljeno 1 krat.
mej se
Uporabniški avatar
svaba25
Tekmovalec
Prispevkov: 301
Pridružen: 08 Jan 2011, 13:07
Kraj: nova gorica

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a svaba25 »

še slike
mej se
blackman111
Razpravljalec
Prispevkov: 93
Pridružen: 12 Apr 2010, 09:27
Kraj: kamnik

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a blackman111 »

svaba25 napisal/-a:Zdravo prijatelji ,sem se vrnil iz drifta na hr..
Zame kot začetnki je blo ful kul,,klapa prijazna in use ti razložijo..
Rudi je pa fenomen ,sem ga spoznal in tip prav ok ok ,,Res bilo je super sam škoda da ni blo več folka iz slovenije,,
=D> :D :lol:
Rudi :-k ?
Vedno na počes! Drift je ZAKON!
Uporabniški avatar
svaba25
Tekmovalec
Prispevkov: 301
Pridružen: 08 Jan 2011, 13:07
Kraj: nova gorica

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a svaba25 »

Heeeeeeehehehhheheheeh sem čaku da boš komentiru,,,klapa sem mislu robi ,robi ali bolj znan kot blackman ,tip je faca.
mej se
Uporabniški avatar
svaba25
Tekmovalec
Prispevkov: 301
Pridružen: 08 Jan 2011, 13:07
Kraj: nova gorica

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a svaba25 »

Evo še slike od mojega drifta ,heheeh ,ostalo še pride.
mej se
Uporabniški avatar
svaba25
Tekmovalec
Prispevkov: 301
Pridružen: 08 Jan 2011, 13:07
Kraj: nova gorica

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a svaba25 »

Naslednja tekma
Prvi Open RC Drift meet - Logatec
Category Competition - Slovenija
Next Date 28.04.2013 09:00
Event 28.04.2013 09:00 - 28.04.2013 17:00
Place Open RC drift meet - Logatec - IOC Zapolje III 12, Industrijsko obrtna cona Zapolje, 1370 Logatec, Slovenia
Trening se začne ob 9:00 uri.
Pridite v čim večjem številu v novi sezoni.

Do 9:00 ure je vstop prost. Če pridete kasneje, boste morali plačati vstopnino po ceniku prireditelja!!!

tako nekako naj bi potekalo..Jaz grem če je kdo iz primorske in da bi šel tudi on naj mi javi da se zmenimo za prevoz..hvala--
mej se
T-I-N
Tekmovalec
Prispevkov: 237
Pridružen: 11 Feb 2008, 16:19
Kraj: Lj. Nove Jarše/Sežana

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a T-I-N »

jo

kdo je vozil nitro v nedeljo na parkingu pri btc tržnici? :) ...naj se javi! :D

napovedujejo da bo v nedeljo suho...tko da jst bom najbrš pri lidlu s svojim carbonom...če kdo pride.. :)

LP
Sx-TIN
Uporabniški avatar
svaba25
Tekmovalec
Prispevkov: 301
Pridružen: 08 Jan 2011, 13:07
Kraj: nova gorica

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a svaba25 »

Žio T-I-N ti dam eden nasvet odpri novo temo ,,in povabi ljudi naj se ti pridružijo ,,kajti vsak ne pogleda te tem in pomoje ti bo ratalo..ok,..
mej se
Uporabniški avatar
svaba25
Tekmovalec
Prispevkov: 301
Pridružen: 08 Jan 2011, 13:07
Kraj: nova gorica

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a svaba25 »

Naslednja tekma
Prvi Open RC Drift meet - Logatec
Category Competition - Slovenija
Next Date 28.04.2013 09:00
Event 28.04.2013 09:00 - 28.04.2013 17:00
Place Open RC drift meet - Logatec - IOC Zapolje III 12, Industrijsko obrtna cona Zapolje, 1370 Logatec, Slovenia
Trening se začne ob 9:00 uri.
Pridite v čim večjem številu v novi sezoni.

Do 9:00 ure je vstop prost. Če pridete kasneje, boste morali plačati vstopnino po ceniku prireditelja!!!

tako nekako naj bi potekalo..Jaz grem če je kdo iz primorske in da bi šel tudi on naj mi javi da se zmenimo za prevoz..hvala--
mej se

žio če kdo želi it na rc-drift na mi javi štart nedeljo 28.4.2013 ob 7;45 iz nove gorice
mej se
Uporabniški avatar
Stanko P.
Profesor
Prispevkov: 1068
Pridružen: 05 Dec 2007, 19:46
Kraj: Benedikt
Kontakt:

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a Stanko P. »

Kako je z elektriko, za polnjenje baterij, v Logatcu.

Hvala.
RC Addict!
Uporabniški avatar
svaba25
Tekmovalec
Prispevkov: 301
Pridružen: 08 Jan 2011, 13:07
Kraj: nova gorica

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a svaba25 »

pomoje bo use rešeno tam
mej se
Uporabniški avatar
bric
Začetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: 24 Apr 2013, 19:31
Kraj: Goriška brda

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a bric »

Zdravo fantje ,kje se kaj drifta
Uporabniški avatar
bric
Začetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: 24 Apr 2013, 19:31
Kraj: Goriška brda

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a bric »

blackman111 povej fantom ali bo za elektriko poskrbljeno ,,na driftu v Logacu..
blackman111
Razpravljalec
Prispevkov: 93
Pridružen: 12 Apr 2010, 09:27
Kraj: kamnik

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a blackman111 »

Elektrika je priskrbljena! Prav tako mize in klopi!
Če imate kakšen tendo- paviljonček še pa bo verjetno tudi dobrodošel, glede na to kakšno vreme se nam obljublja!
Vedno na počes! Drift je ZAKON!
Uporabniški avatar
svaba25
Tekmovalec
Prispevkov: 301
Pridružen: 08 Jan 2011, 13:07
Kraj: nova gorica

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a svaba25 »

Ej jaz pridem kamperjem hheee
mej se
Uporabniški avatar
PLAYGAME
Tekmovalec
Prispevkov: 419
Pridružen: 21 Sep 2005, 15:51
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: Zio kje se kaj driffta:)

Odgovor Napisal/-a PLAYGAME »

17 ali 18.05 trening dopoldan od 8h dalje, Novo mesto Vavta vas osnovna šola. (Če ima še kod željo probati drift avto, Tamiya , OtaR se lahko pridruži 031-434-225 Damjan lp)
http://test.long-life.eu/be0a4
Odgovori

Vrni se na Drift