Novoletna rega - rega - ta 2015

Debate o Jadrnicah ter opremi...

Moderatorji: John, Niko

Odgovori

Kako boš preskoču u 2-----15?

Glasovanje se je zaključilo dne 28 Dec 2014, 10:52

Skril se bom pod mizo
0
Brez glasov
Poslušal bom zadnji hit Damjana Murkota
0
Brez glasov
Pridem na regato F5G
3
43%
U zmrzjene noge si bom ulivu kuhančka na Prešercu
1
14%
S kauča bom mrcvaru dalinca in tišu use knofe
1
14%
Z eno kaplco u uÄŤu bom brisu prah z modelÄŤku
1
14%
ÄŚe ne bo vetra u Kosezama pridem s frajtonerco
1
14%
S Havajev vam bom poslal kartico
0
Brez glasov
 
Skupaj glasov: 7

Niko
Profesor
Prispevkov: 1540
Pridružen: 05 Dec 2001, 01:00
Kraj: Hrastnik

Novoletna rega - rega - ta 2015

Odgovor Napisal/-a Niko »

Zdravo
Evo Anno domini je za en broj viši, mi pa za en broj bliži, pa kaj bi jamral al pa se veselil. Tko je in tko mora bit.
Marš žoretke že mal zebe u prstke in bi rade še zadnjič letos pomigale in puslale svoje oblince u svet, mi pa mudelčke po bajerčli ukul. Pa dost nos-tal-gnije.
Tudi letos bi še mal namakal. Seveda sem jaz že pisal Pečenkotu in mu dal u pism zraun za en kufe, naj zacopra tku, da bo za nas lepu. Zej bomo pa vidl kaj mu bo ratal.
Ne se rint - bote usi pršl na vrsto. Za detalje datelje je še cajt. Napopite pa par pikc al pa klukc u anketo. Konc licitacije (za datum in štartne številke) bo du Božička, ko bodo znani rezultati globalnega segrevanja in porabe WC papirja u Spodnjem Dupleku in Zgornji Kungoti.
Če ga bomo, ga bomo u Kosezama. Za vreme je še prehmal. Zatu pa u anketku.
LP Niko
Niko
Profesor
Prispevkov: 1540
Pridružen: 05 Dec 2001, 01:00
Kraj: Hrastnik

Re: Novoletna rega - rega - ta 2015

Odgovor Napisal/-a Niko »

Zdravo
Kot kaže vremebo.com se nam obeta lep dan. Sicer bo zjutraj malo hladno, potem pa sonček. Tudi ogrelo se bo čez dan mičkeno.
Zatorej vsi navdušenci na plan. Ekipa DPN bo tam. Odpiram čas za prijave (kot na ta len tih) zdaj:
-> navali narode, još malo pa nestalo (leta 20 14).
LP Niko
Niko
Profesor
Prispevkov: 1540
Pridružen: 05 Dec 2001, 01:00
Kraj: Hrastnik

Re: Novoletna rega - rega - ta 2015

Odgovor Napisal/-a Niko »

Zdravo
Po intervenciji g.Božička in posredovanju g. Mikilavža sem bil obveščen, da manjka datum.
Ne vem kaj sem razmišljal (al u kiro kiklo sm bulu). Seveda bomo regatali v
soboto, 27. 12. 2014 ob 12.001.
Temperature bodo sicer pri nuli (upam, da bo pozitivna), pa da ne bo skorjice po bajerčki.
Za prijave imate še kakšen dan časa.
LP Niko
Niko
Profesor
Prispevkov: 1540
Pridružen: 05 Dec 2001, 01:00
Kraj: Hrastnik

Re: Novoletna rega - rega - ta 2015

Odgovor Napisal/-a Niko »

Zdravo
Vsi, ki ste se želeli udeležiti "tradicionalne" Novoletne regate si kar sezujte čevlje in slecite rokavice. Kljub najbolj toplemu letu pa je djed Mraz reku, da bo zima in bo vse v negativ zatorej pod nulo. V tej veri bo najbrž bajerček tudi že mal trd tako da vsa stvar odpade ali pa bo na sporedu prihodnje tradicionalno leto.
Tudi mažoretke so se oddahnile, ker bi jih sicer podpihovalo v tiste stvarčice pod minicami. So rekle, da poleti ne bo panike, ko bodo temperature tudi nad nulo.
Tako da Ni Panike kar se Tičev tiče bodo še pojadrali , vendar bo že 2015. Še moj srček Hrček si je reku mi je reku, da bo le bolj zadovoljen doma v kotu kot na divji progi v Koseze Open Race in bo o regatanju le sanjal. Rege rege pa so že zdavnaj rekle god bye rege in gledajo le še skozi blatna oj čala.
LP Niko
Sorry.
Niko
Profesor
Prispevkov: 1540
Pridružen: 05 Dec 2001, 01:00
Kraj: Hrastnik

Re: Novoletna rega - rega - ta 2015

Odgovor Napisal/-a Niko »

Zdravo
Stvar se ni izšla po naših željah. Bomo res morali naslednjič na Sešele ali Maldive. Žal je starka Zima, ki slabo sliši, preskočila en dan in tako je to.
Sem si pa ogledal teren in vam povem, da če dobro prisluhneš se ene pol metra pod zemljo že pripravljajo zvončki na pohod na površje. Letos ops drugo leto bo hud boj s telohi in bomo vidli kako bo šlo.
Je pa papi raci ujel ene čudne dogodke. Ta eni niso prebrali navodil za pripravo gobove juhe in se delali kot da bo.
LP
Priponke
takle mamo pa ata
takle mamo pa ata
prizorišče KOR 2014.jpg (75.73 KiB) Pogledano 1625 krat
eni so vstrajni
eni so vstrajni
še zadnji trening.jpg (74.14 KiB) Pogledano 1625 krat
orkester in zbor na mestu
orkester in zbor na mestu
ta nove maĹľoretke.jpg (50.39 KiB) Pogledano 1625 krat
Niko
Profesor
Prispevkov: 1540
Pridružen: 05 Dec 2001, 01:00
Kraj: Hrastnik

Re: Novoletna rega - rega - ta 2015

Odgovor Napisal/-a Niko »

Še malo belega tiska.
Ena nado budna navijačica se je pripravljala na dirko in si brusila kante na pokrovkah. Med tem pa je OK v novi sestavi tuhtal ta nova floating navodila za slalomiranje med živimi bojami. Ampak skrb je vzbujal strah pred bojo bombniki. V tem primeru je veljalo pravilo premika boje za tri dolžine repka.
Ker pa navsezadnje ni padlo nič iz tega se je pripravila kulturna sekcija, da bo predstavila odlomke iz .....
Nasvidenje v prihodnjem letu.
Ekipa DPN, PDN, NPD.
Priponke
ta enim se ni dalo dopovedat
ta enim se ni dalo dopovedat
izgubljena navijaÄŤica.jpg (51.73 KiB) Pogledano 1623 krat
brez njih ni šlo
brez njih ni šlo
dogovor plavajoÄŤih boj.jpg (23.84 KiB) Pogledano 1623 krat
kulturni konec po pa domou
kulturni konec po pa domou
priprave na Swon lake.jpg (64.38 KiB) Pogledano 1623 krat
Odgovori

Vrni se na Jadrnice