V spomin Ivanu Lorbeku

Debate o Jadrnicah ter opremi...

Moderatorji: John, Niko

Odgovori
Niko
Profesor
Prispevkov: 1540
Pridružen: 05 Dec 2001, 01:00
Kraj: Hrastnik

V spomin Ivanu Lorbeku

Odgovor Napisal/-a Niko »

Zdravo
Iz Velenja sem dobil tole sporočilo, pa ga posredujem vsem jadralcem:

Spoštovani,
vljudno vas prosimo če nam lahko pomagate pri enem sporočilu.
Moj oče, Ivan Lorbek iz Maribora, je večkrat tekmoval z jadrnico na Pikinem festivalu. Tega se je zelo veselil tudi letos in si celo izdelal novo jadrnico, ki bi prvič zaplula ta vikend. A žal ga je smrt prehitela - v sredo je bil zanj usoden srčni infarkt. Ker tekmovalcev ne poznamo in nimamo kontaktov, vas prosimo, če jim lahko na tekmovanju sporočite, da moj oče ne bo nikoli več tekmoval z njimi. MIslim, da bi si oče želel, da to vedo, saj je bil zelo družaben človek in je na tekmovanju, ki ga prirejate vi, zelo užival.
Vnaprej iskreno hvala,
Nataša Špiganovič
041 981 800


Meni bo ostal v prijetnem spominu.
LP Niko
Edvard
Začetnik
Prispevkov: 41
Pridružen: 12 Maj 2008, 22:48
Kraj: Ljubljana

Re: V spomin Ivanu Lorbeku

Odgovor Napisal/-a Edvard »

Niko, hvala za obvestilo. Lepa gesta v spomin na Ivana.
Tudi jaz sem se v soboto spraševal, kako to da Ivana ni na velenjski regati, ko pa je na koseškem bajerju tako vneto razlagal gradnjo nove jadrnice. Res je, bil je prijazen dobrovoljen možak, dobrega srca, ustrežljiv, vedoželen in pripravljen pomagati. Meni bo ostal v lepem in prijetnem spominu.
Svojcem izrekam iskreno sožalje.

Lp, Edvard
Uporabniški avatar
Spade
Tekmovalec
Prispevkov: 407
Pridružen: 28 Avg 2011, 19:39
Kraj: Where the snow is
Kontakt:

Re: V spomin Ivanu Lorbeku

Odgovor Napisal/-a Spade »

Novo leto se je začelo..
Vrjetno nisem edini, ki premleva dogodke preteklega leta.

Na misel mi je prišla ideja o memorialu Ivan Lorbeka. Kot se to dela v svetu velikih jadrnic bi lahko tudi mi organizirali še eno regato v velenju. Ali pa vsaj dodali ime k pikini regati za dp. Seveda v spomin g. Lorbeku.

Pa zdravo 2015
lp Erik
Odgovori

Vrni se na Jadrnice