Novoletna regata 2013-14

Debate o Jadrnicah ter opremi...

Moderatorji: John, Niko

Odgovori

Kaj boš naredil?

Pridem
1
20%
Ne pridem
1
20%
Pacam skoz okn
0
Brez glasov
Ĺ traj mi je popustu
0
Brez glasov
Navijam za Žbogarja
3
60%
 
Skupaj glasov: 5

Niko
Profesor
Prispevkov: 1540
Pridružen: 05 Dec 2001, 01:00
Kraj: Hrastnik

Novoletna regata 2013-14

Odgovor Napisal/-a Niko »

Zdravo
Tudi letos bi malo zaregatali in sicer če bodo pogoji v Kosezah. Namočili bi jih v soboto, 28. 12.2013 od 11.00 pa do 12.00. Ko bo zapel zvonček v uri pa pride maček Muri.
Kako se bodo sukale temperature bomo sproti opazovali in se temu primerno izolirali. Vse dokler ne bo trdega agregatnega stanja na bajerčku ni problemov, potem bomo pa še videli. Za kapitane bo poskrbljeno.
Prijave na štacion in tule na forum zaželjene. Več nas bo, bul bo topl.
LP Niko
Niko
Profesor
Prispevkov: 1540
Pridružen: 05 Dec 2001, 01:00
Kraj: Hrastnik

Re: Novoletna regata 2013-14

Odgovor Napisal/-a Niko »

Zdravo
Danes sem si ogledal Koseško prizorišče. Ravno so račke na sredini igrale hokej, labodi pa so ob obali še packali po vodi. Racaki so vodili z 3:2 in račke so izvajale penal, potem sem pa šel, ker mi je nos začel spuščati.
Pomembni bodo naslednji dnevi in temperature ponoči. Sicer bomo morali izbrati rezervno lokacijo. Jaz se najbolj ogrevam za Karibe.
Ima še kdo kak predlog?
LP Niko
lucky
Profesor
Prispevkov: 1488
Pridružen: 05 Jul 2002, 01:00
Kraj: Portorož
Kontakt:

Re: Novoletna regata 2013-14

Odgovor Napisal/-a lucky »

Račke naučit led lomit?

Morje ziher ne bo zmrznilo....je pa daleč in glede organizacije nekoliko težje.....

jaz sem sicer v mariboru in še vedno brez barke (vse so na obali), ampak če bo prilika pa res pridem.
Niko
Profesor
Prispevkov: 1540
Pridružen: 05 Dec 2001, 01:00
Kraj: Hrastnik

Re: Novoletna regata 2013-14

Odgovor Napisal/-a Niko »

Zdravo
Datum se bliža in temperatura narašča. Račke pa še vedno natepavajo pak.
Te dni bo malo topleje in kaj lahko se še odtali.
Obstaja pa plan B - Podpeško jezero, kjer bodo lahko najbolj zmrznjeni jadrali kar izza šanka. Je pa vprašanje kaj bo v žarišču očka ?? Bo to jarnica na jezeru ali kozarček na pultu?
Sicer pa je še par dni na razpolago, zato se nikar ne prerivajte preveč.
LP Niko
Niko
Profesor
Prispevkov: 1540
Pridružen: 05 Dec 2001, 01:00
Kraj: Hrastnik

Re: Novoletna regata 2013-14

Odgovor Napisal/-a Niko »

Zdravo
Po zadnjem ogledu bajerja je Lenin naredil svoje. V petih minutah je porigolal naš bajerček in tako je spet ploven. Tudi račke se tega držijo in veselo čofotajo in ne hodijo več po skorjici. Menim, da bo vreme ob takih napovedih zdržalo in ne bo več strdilo gladine.
Zatorej se začenjajo resne priprave na Van de Kuku seze bajer in year near 2014. Jaz sem že brusil krmilo in poliral štraj špinakerja. Med tem sem sestavil jedilnik in vaje za hrčkota, ki je mislil samo še na zimsko spanje, a se je krepko zmotil. Dobil bo še eno dozo proteinov in vitaminov, da anabolikov ne omenjam. Pa bomo vidli kako bo pometel s kunkurenesanco. Hotel je imeti tudi ta dolga vesla v primeru, da ne bo dovolj pihalo, a o tem ni nič v novih pravilih. Bomo še vidli.
Moj božiček se z vsem strinja.
LP Niko
Uporabniški avatar
John
Profesor
Prispevkov: 1043
Pridružen: 04 Maj 2001, 01:00
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Novoletna regata 2013-14

Odgovor Napisal/-a John »

Pa še vreme bo brez padavin, bolj pomladno, kot pa zimsko. Midva organizirava "kuhančka". Evo, mogoče se bo pa zdej še kdo odločil, da pride, ha, ha.

Boje bomo pa postavili bolj na blizu, kot bo pač dopuščal "bojemet" iz obale.
Niko
Profesor
Prispevkov: 1540
Pridružen: 05 Dec 2001, 01:00
Kraj: Hrastnik

Re: Novoletna regata 2013-14

Odgovor Napisal/-a Niko »

Zdravo
Zadnje letošnje druženje je za nami. Namočili smo jih trije, se malo stresli (od mraza), se pogreli s Petrovimi in Ä�onovimi napitki in podprli z Damjanovimi dobrotami.
Za kako resno dirko ni bilo pogojev. Imeli smo tudi gostujočega skiperja iz sosednjih pokrajin. Švigali smo sem in tja po bajerju (v mislih). V jadra se je v glavnem lovila megla. Še sreča, da je Damjan imel s sabo hupo za meglo in tam pa tam zatulil. Za bojo smo izbrali eno račko, pa je kar naprej uhajala. Ni bila za hece.
Moj hrček že drnjoha v kotu, po koncu pa je reku:
"K... pa taka veselica, če od hrčka pica nč ne šprica" , pa sem mu povedu, da je premal pihal in tako tud ni šprical. Klub vemu smo si prislužili praktične nagrade (meni je že pošla), ki jih je priskrbel Damjan.
Bo pa drugo leto bolje.
LP Niko
Priponke
v pričakovanju
v pričakovanju
favorita.jpg (61.8 KiB) Pogledano 1494 krat
rasturanje na regatnem polju
rasturanje na regatnem polju
tihoĹľitje.jpg (17.35 KiB) Pogledano 1494 krat
grand finale pred podelitvijo pokala LVK
grand finale pred podelitvijo pokala LVK
navdušene množice.jpg (54.96 KiB) Pogledano 1494 krat
Odgovori

Vrni se na Jadrnice