Demo voznja

Debate o Jadrnicah ter opremi...

Moderatorji: John, Niko

Odgovori
Matic
Začetnik
Prispevkov: 18
Pridružen: 28 Maj 2001, 01:00
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Matic »

Pozdravljeni!

Rad bi videl in poskusil vozit jadrnico, da se malce seznanim z njimi, saj so mi videt prav zanimive "igracke".
Zanima me ali se ukvarja z jadrnicami kdo iz Stajerske, da se ne bi rabil vozit ravno do LJ, da bi videl kako to deluje?

Lp, Matic

P.S.:
Pa ne se bat, da bi kaj pokvaril; drugace letim letala, pa tud colni mi niso cist tuji.

<font size=-1>[ This Message was edited by: Matic on 2001-08-22 11:26 ]</font>
LovroD
Tekmovalec
Prispevkov: 213
Pridružen: 22 Avg 2001, 01:00
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a LovroD »

Pozdravljen!

Mislim, da prav s Štajerskega konca ni nobenega, ki bi vozil jadrnice ... Mogoče najbližji tebi so v Radečah ... pa še to je kar daleč ...

Za kakšno demo vožnjo bi se dalo zmenit mogoče celo ta vikend, ker računam iti na kakšno jezero ala Šmartinsko ali p acelo na Ivarčko ...

Lahko da se kaj zmeniva ...

Kar se tiče škode je pa na jadrnici ne moreš narediti ... "Vodi" jo moja večja hči ki ima 5 let in če ona ni mogla narediti nič kako boš lahko ti, ki imaš že nekaj izkušenj s komandami :smile:)) ...

LP,

Lovro
Matic
Začetnik
Prispevkov: 18
Pridružen: 28 Maj 2001, 01:00
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Matic »

Hvala za ponudbo!
Ampak dogovorit pa se bova morala kdaj kasneje. Zdaj sem namrec brez casa oz. bi bilo dobro, ce bi ga lahko zavrtel se malo nazaj, ker me cakajo v zacetku septembra izpiti :sad:

Se javim, ko bom imel cas za izlet v tako daljne (pa se vedno blizje od LJ) kraje.

Lp, Matic
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a rock »

Pozdravljen Matic

Sem iz Celja. Mislim da se bi lahko dogovorila za kašno preizkušnjo modela. Ponavadi sem na Šmartinskem jezeru. Boljšo polovico imam iz Maribora tako da se lahko pojavim z modelom tudi v Mariboru če bi ti bolj ustrezalo. Drugače sem lastnik modela Marblehead. Ta razred nekako ni popularen v Sloveniji. Je zelo drag. V svetu ladijskega modelastva velja za Formulo 1. Po ceni in drugih odlikah. O vsem kar te zanima sem ti na razpolago, rok
LovroD
Tekmovalec
Prispevkov: 213
Pridružen: 22 Avg 2001, 01:00
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a LovroD »

Rock ... Kot si zastavil v drugem forumu vprašanje in kot si sam navedel tukaj je Marblhead res precej dražja varianata in pa tudi zato precej boljša varjanta ... Največ takih jadrničarjev je v klubu Pirat v Piranu ... 8.9 bo v Luciji pri Portorožu (vsaj take so info) bo regata F-5-G in mogoče se bo dalo tam tudi kaj od Marbleheadov videt in se kaj dogovoriti ...
Če ne vsaj Pirančani imajo s tem iskušnje ... to je njihov naslov: http://www.homestead.com/pirat

Mogoče se pa gdaj srečava na Šmartinskem ali pa na Ivarčkem jezeru ...

Pridi pa v soboto v Ljubljano na Koseški bajer na jadralni maraton ... Zbor ob 15h ...
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a rock »

Hvala za info. Strani od Piratov sem ze večkrat pregledal. Pa so izgleda bolj lene sorte oziroma preveč zagrizeni modelarji kot pa obdelovalci strani. Kakor vem imajo se eno stran, ki pa ravno tako ni bila spremenjena od spomladi 2000. Vem da imajo kar nekaj modelov te klase, vendar nikjer nisem našel informacij o regatah.
Za soboto ne morem nič obljubit, ravno danes ni je sel k vragu servo in bom videl če mi bo uspelo uredit vse potrebno. Pa se v avto so mi vdrli in sesul eno šipo tako da bo moral na servis v teh dneh.
Imam se eno vrašanje. Kje registirati model. Narejen je po vseh ISAF pravilih in bi želel da ima tako tudi opravljeno registracijo. Izgleda, da bom primoran v udeležbo mednarodnih regat, kakor vidim v Sloveniji ni posluha za mednarodne pravilnike.
LovroD
Tekmovalec
Prispevkov: 213
Pridružen: 22 Avg 2001, 01:00
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a LovroD »

Heljo! Ja kar se Pirata tiče je res so bolj leni kar se web strani tiče ... :smile:

Kar se registracije tiče in pravilnika pa se obrni na Janez Bonač (http://get.to/bonac)... Mislim, da se pri nas kar dobro upošteva tudi mednarodni pravilnik če pa ne pa lahko povprašaš pri sosedih Hrvatih (http://www.scor.hr/index) ... Tam je gospod Zoran Grubiša za modelarstvo in so zelo zagreti ...

Za soboto bi bilo lepo če bi lahko prišel ... Ne skrbet za servo, lahko da je samo banalnost in se jo reši na licu mesta če na pa Bonač obvlada take stvari ... Več ko nas je bolje je ...

Lovro

<font size=-1>[ This Message was edited by: LovroD on 2001-08-29 08:51 ]</font>
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a rock »

Hvala za info.

S Pirati sem stopil v kontakt. Drugače so pa hrvati res zelo zagreti. Letos so organizirali svetovno prvenstvo v klasi IOM. Bil sem tam. Kar srce ti hoče odpovedat ko to vidiš.

Glede sobote imam eno neumno. Vremenska napoved je zelo slaba. A se kaj spremeni. Nebi rad zastojn hodil v Ljubljano.
Odgovori

Vrni se na Jadrnice