3. regata za DP

Debate o Jadrnicah ter opremi...

Moderatorji: John, Niko

Odgovori
Uporabniški avatar
John
Profesor
Prispevkov: 1043
Pridružen: 04 Maj 2001, 01:00
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a John »

Preddvor, 30.junij 2001

kratko porocilo:

vreme: soncno

veter: slab SV, z obcasnimi sunki do 3m/s

prireditelj: MZDTK Lj

Pocitniski cas se ni popolnoma nic poznal na udelezbi. Marsikdo je predcasno zakljucil dopust (Rok), ali pa ga prestavil za par dni. Presenetilo me je tudi neverjetno veliko stevilo jadralcev, ki sicer niso prisli tekmovat, so pa po srcu "zraven" (Sirk 2x, Arsic, Predan, dr. Mozetic, Kajfez 2x, Boehm 2x, Gasper). Zaradi "muhastega" vetra smo morali urnik ves cas prilagajati visji sili. Nekateri so imeli smolo z opremo (Bojan se je pripeljal iz Gorice, da je zaradi napake na RV napravi lahko le gledal dogajanje na vodi). Se je pa zato "nauzil" gorenjskih lepot in jih tudi poslikal. Nekateri pa enostavno nismo imeli casa pripraviti svoje modele za dirko (John). Ponovno je bilo videti mnogo izboljsav in tehnicnih resitev.
Junaka dneva sta sigurno oba zmagovalca med juniorji in seniorji, ki sta pokazala suvereno premoc in izkusenost pred ostalimi.

rezultati (dopolnjeni bodo kasneje):

JUNIORJI:
1. Tit Bonac
2. Dejan Kecman
3. Jure Pukl

SENIORJI:
1. Aleksander Skocic
2. Ziva Drzaj Bonac
3. Edvard Ilar

(pricakujem se kaksne komentarje in predloge)
Bojan
Začetnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 17 Maj 2001, 01:00

Odgovor Napisal/-a Bojan »

Ja..lep kraj tale Preddvor..vse je stimalo, od organizacije, do vremena, samo moj model ne :smile:..Modelarska smola, ki pa sem jo v vseh teh letih modelarjenja ze navajen in mi ne more vec do zivega..Kot je povedal John, smo se pa nauzili planinskih lepot in svezega zraka..Sprejemnik pa se zdaj ni prisel k sebi - ocitno ni bila samo vlaga vzrok odpovedi delovanja. Lep pozdrav iz NG.
rokus23
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 29 Jun 2001, 01:00
Kraj: Ljubljana-Šiška

Odgovor Napisal/-a rokus23 »

Super regata pohvala organizatorju.
Odgovori

Vrni se na Jadrnice