DLMC še živite?

Kontaktna oseba: Jure Korber, e-mail: jure_zakon(at)hotmail.com

Moderator: JKSniper

Odgovori
JureGL
Začetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: 22 Avg 2012, 16:26

DLMC še živite?

Odgovor Napisal/-a JureGL »

Pozdravljeni!

Ime mi je Jure in sem nov na forumu. Prijaham iz Celja :)

Pred 10imi leti sem bil več kot 3 leta aktivn član DLMC in kot pravega modelarja lušte nikoli ne popustijo.
In zdaj (ko je recesija in manj dela) mi (žal - vendar v vsem slabem je nekaj dobrega) čas spet dopušča, da bi se vrgel v modelarske vode.
Ampak ker sem malo "out" bi se znova rad včlanil v klub (upam, da še vedno prijetnih ljudi) kjer bi dobil nasvete in pomoč kako ponovno začeti modelariti.

In kaj sem ugotovil.. :) da je skoraj nemogoče priti v stik z vami.. spletne strani ni, na kontaktno št. se nihče ne javi, predsednik kluba kot sem zvedel naj bi zapustil SLO in sedaj živi v Nemčiji, na letališču (sklepam da zaradi vročine) pa že lep čas nikogar.

Torej, dragi člani kako priti v stik z društvom izgubljenih ljubiteljev modelarstva? Upam da ste vsaj tukaj prisotni in da je društvo še aktivno.

LP,

Jure
Uporabniški avatar
Breithuften
Razpravljalec
Prispevkov: 67
Pridružen: 04 Apr 2011, 19:55
Kraj: Celje

Re: DLMC še živite?

Odgovor Napisal/-a Breithuften »

Je aktivno:) Sam sicer še nisem član, je pa predsednik sedaj Klančišar Marko. Če želiš njegovo tel. številko ti lahko pošljem na Zs.

Miha.
Moja mati so djali: "Bojim se leteti z letalom. Kako bom prišla dol, če se kaj pokvari!!??"

Dol boš že prišla.......Samo v kakšnem stanju je vprašanje.....
JureGL
Začetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: 22 Avg 2012, 16:26

Re: DLMC še živite?

Odgovor Napisal/-a JureGL »

Miha hvala! Bi te prosil.. Upam pa da je Marko še v SLO ker kolikor sem izvedel naj bi šel živeti v NEM.
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: DLMC še živite?

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

Ha ha ha ha :) Pa je res preveč vroče da bi nas našel tam :D ... mogoče stopi v kontakt z Borisom Kresnikom, ti bo najbolje svetoval, pa še dosti je tam :). telefon imaš na ZS. :)
CNC Frezanje Aluminija, medenine, lesa, karbona in umetnih materialov + Struženje kovin
3D Tisk PLA, PETG, ABS, TPU
Konstruiranje, izdelava in lotanje tiskanih vezij
www.JKTech.si
Odgovori

Vrni se na DLMC, Društvo ljubiteljev modelarstva Celje