Klubski izleti na padine?

Kontaktna oseba: Jure Korber, e-mail: jure_zakon(at)hotmail.com

Moderator: JKSniper

Zaklenjeno
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Klubski izleti na padine?

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

Živijo!

Zdaj, ko sem skoraj vse svoje padince prodal, se mi je pa začela porajati ena super ideja!

in sicer....

Da bi kakšno soboto / nedeljo namesto na letališče šli na padino! Za začetek mogoče na kakšno bližjo resnejšo - v mislih imam Partizana, kdaj kasneje pa ponovimo zadevo in ciljamo na kakšno daljšo in še boljšo lokacijo ala Gerlizen ali pa kakšne Koralpe...

Se pravi da bi se dogovorili da se naredi seznam zainteresiranih, katere skličem par dni pred dogodkom da jih obvestim in prav tako še 1 dan pred dogodkom, zato da potrdim ali ovržem, da ne bomo gor zastojn hodili, če nebi bilo pravega vremena!

Kontaktna oseba za vreme bo Boris, ker ima zadevo tako u nulo naštudirano, da ne more veliko kiksnit!

Ima kdo kaj proti ali ima kdo kakšno boljšo idejo? =P~ =P~

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

PS: Tema je v zaprti sekciji malo nižje! - za to jo pa imamo :)
Zadnjič spremenil JKSniper, dne 10 Maj 2009, 13:34, skupaj popravljeno 2 krat.
CNC Frezanje Aluminija, medenine, lesa, karbona in umetnih materialov + Struženje kovin
3D Tisk PLA, PETG, ABS, TPU
Konstruiranje, izdelava in lotanje tiskanih vezij
www.JKTech.si
Uporabniški avatar
AnFu
Tekmovalec
Prispevkov: 298
Pridružen: 04 Maj 2007, 14:21
Kraj: Topolšica

Odgovor Napisal/-a AnFu »

Jure, tole sploh ni tk slaba ideja. Oziroma je odlična. Edini problem je da jaz nimam modela za na padino :cry: .

LP Andraž
Flying is living...
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

@ AnFu: Ja bo treba pa kej zgradit, ane?! Sicer pa, sej ob dobrih pogojih še WC pokrov na RC leti :D :) :) :) Al pa če koga prosiš če da za kak krog :P

P.S.: Letenje si predstavljam zaradi varnosti malenkost po pravilih "varne vožnje" na padinah, malo v stilu ki velja pri Avstrijcih.

P.S. 2: Člani, ki ne vidite zaprte skupine DLMC foruma, prosim kontaktirajte mene!

P.S. 3: Nečlani, ki želite zvedeti kaj več, pa bi se prišlepali polek za družbo, v kolikor ne bo pričakovane prevelike gužve, vabljeni - kontaktiraje na ZS!

LP!
Jure
Zadnjič spremenil JKSniper, dne 21 Apr 2009, 21:09, skupaj popravljeno 1 krat.
CNC Frezanje Aluminija, medenine, lesa, karbona in umetnih materialov + Struženje kovin
3D Tisk PLA, PETG, ABS, TPU
Konstruiranje, izdelava in lotanje tiskanih vezij
www.JKTech.si
Zaklenjeno

Vrni se na DLMC, Društvo ljubiteljev modelarstva Celje