Nova pridobitev PERKMANDELCEV TURBO EXTRA!!!!!

Cesta 9. avgusta 108, 1410 Zagorje ob Savi;
Kontakt: Blaž Kos (031-388-908); Predsednik kluba: Franc Stošicki; Tajnik kluba: Alojz Završnik; telefon: 041-341-764; spetna stran: http://www.aeroklub-zagorje.si

Moderatorji: blazk, Jaro

Odgovori
ROBERT LESI
Razpravljalec
Prispevkov: 51
Pridružen: 05 Jul 2006, 20:10
Kraj: KISOVEC
Kontakt:

Nova pridobitev PERKMANDELCEV TURBO EXTRA!!!!!

Odgovor Napisal/-a ROBERT LESI »

Zdej pa še mal ud uzadi

Slika

Imam ja motor (Riškotova moč)

Slika

Pa sem ti reku ne po asfalti pizda kaj bodo pa rekl-Naj ti planico namuntiram :grrrrrrrrrrr: :grrrrrrrrrrr: :grrrrrrrrrrr: :grrrrrrrrrrr: :grrrrrrrrrrr: :kregajse: :ratata: :ratata: :ratata: :razpaljot: :razpaljot: :razpaljot: :evilfly: :evilfly: :evilfly: :evil: :evil: [-( [-( #-o #-o :nene: :nene:
Slika
Slika
Slika

No lubica zdej pa še infuzija de te mal prbije :kronik: :kronik: :kronik: :kronik: :kronik: :kronik: :kronik: :kronik: :kronik: :glasba: ](*,) :lol: :lol:
Slika
Slika

Kuk sta lep par prov za užent. :oops: :oops: :oops: :oops: =P~ =P~ =P~ =P~ :-({|= :-({|= :-({|= :D/ :D/ :D/ :lol: :lol: :lol: :o :-#
Slika

No zdej pa mal višino na dol pa expu na gor pa offroad gumb pa gasa [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< :o 8)
Slika

Zdej pa u luft gremo

http://www.youtube.com/watch?v=Dq0vyEDdMZA

Pilot neki žvižga le kaj to pove???
Slika

Lubic moja no prit k men
Slika
Slika

MOJ MOJ
Slika

No zdej pa nisem več jezen nate k si po asfaltu lulala!
Slika

Nerazdružliva ljubezen.
Slika

Naš BLAZK

Slika

Izbor najbolj sexi modelar v letu 2010!!
Slika

Pa mal po travniku pa mal po kolesih!!
Slika

PERKMANDELC TURBO EXTRA

Slika
Slika

Čestitam igor za uspešno letenje z EXTRO


Izbor naj perkmandelc motorist v letu 2010!!!!!
Slika
ŠMD SPITFIRE
Uporabniški avatar
Žan P.
Razpravljalec
Prispevkov: 63
Pridružen: 08 Feb 2010, 19:55
Kraj: Zagorje ob Savi

Odgovor Napisal/-a Žan P. »

No pa se res nekaj dogaja. :D Lesi išče naj prekmandelčevega motorista in modelarja jaz bi pa na ta izbor za naj modelarjev predlagal tudi Jarota, ki je najbolj medisko prepoznan modelar v Zagorju ob Savi. :D

Tu pa za dokaz prilagam še članek, ki je bil objavljen vreviji ZAGORSKO OBZORJE aprila 2010.
Slika
Odgovori

Vrni se na Aeroklub Zagorje ob Savi