Dogaja v letu 2010 še smo živi

Cesta 9. avgusta 108, 1410 Zagorje ob Savi;
Kontakt: Blaž Kos (031-388-908); Predsednik kluba: Franc Stošicki; Tajnik kluba: Alojz Završnik; telefon: 041-341-764; spetna stran: http://www.aeroklub-zagorje.si

Moderatorji: blazk, Jaro

Odgovori
ROBERT LESI
Razpravljalec
Prispevkov: 51
Pridružen: 05 Jul 2006, 20:10
Kraj: KISOVEC
Kontakt:

Dogaja v letu 2010 še smo živi

Odgovor Napisal/-a ROBERT LESI »

Evo PERKMANDELC MOTO TEAM


Izlet na Vršič in Dolenske toplice kr kul je blo.

Motorja:
HONDA CBR XXX
YAMAHA FZS1 FAZER

Nekaj slikic:

Prvi postanek Tolmin kafetkanje mmmmmmm
Slika


Igor je že mal utrujen ker sem mu skus svetu v ogledalo kratka luč previsoko nastavljena
Slika
Ja tut mene je tale sonce zdelu sam je čudn sej sem biu ublecen od kje ta barva???
Slika

Eto Vršič kuk sva fejst sam jst še kr pravm Yamaha je sintisizer ne motor hahaha.
Slika

SlikaSlika
Dobro jutro lubi sem na vršiču čau čau:-) mua mua.... :D/ Slika
VršičSlika
Ja denarnco mam LESI pejt grema na pir :kronik: :jumpjump: :D/ Slika

Kua si ze ustala jst sem na vrsici čes 1 uro sva u Dolenskuh toplicah ok čau čau !!!!!!!!!!!Slika
Bc ba damu če pa ne te pa pojem :razpaljot: Slika
Pizda tuk bi šou k ovčki pa me ne pusti ti baba ti :grrrrrrrrrrr: :grrrrrrrrrrr: :grrrrrrrrrrr: :nene: Slika
Kuga zjaš de nom jst tebe pojedla!!!!!!!Slika

Smo ze v Dolenskih toplicahSlika


No dej Igor dej mi nazaj sokSlika

Na tle ga mašSlika

In to je zaklučeik lepega dne slik k sva prispela u zagorje nebi pokazu :kronik: :kronik: :kronik: :kronik: :kronik: :kronik: :kronik: :kronik: :kronik: :kronik: =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :-k :-k :-k :jumpjump: :jumpjump: :jumpjump: :kronik: :kronik: :kronik: :kronik: :razpaljot: :razpaljot: :razpaljot: :kronik: :kronik: :zeham: :zeham: :zeham: :zeham:
ŠMD SPITFIRE
Odgovori

Vrni se na Aeroklub Zagorje ob Savi