Projekt Trojček :)

Cesta 9. avgusta 108, 1410 Zagorje ob Savi;
Kontakt: Blaž Kos (031-388-908); Predsednik kluba: Franc Stošicki; Tajnik kluba: Alojz Završnik; telefon: 041-341-764; spetna stran: http://www.aeroklub-zagorje.si

Moderatorji: blazk, Jaro

Odgovori
Uporabniški avatar
blazk
Tekmovalec
Prispevkov: 228
Pridružen: 24 Nov 2004, 09:31
Kraj: Zagorje ob Savi

Projekt Trojček :)

Odgovor Napisal/-a blazk »

Pa sem se zalotil, da mi je en projekt gradnje premalo... in smo popestrili z "trojčkom".. (+selitev v drugo stanovanje)... najprej miza da imam kje delat, potem ostalo :)

Pa začnimo pri lažjem:

Lesi je pred parimi dnevi nabavil F5J model... probamo... UAU... in se porodi ideja.. Stolček, mrzlo pivo, za zeglat!! Ampak ker nimam primernega modela in ga tudi nimam namen kupit, sem se spomnil na starega dobrega Telstarja :). Lesi mi je ponudil pomoč v obliki materiala (servoti, bk. motor, regler..)jaz pa takoj v akcijo!
Slika
Tako je Telstar pripravljen na let...

Drugi projekt v istem obdobju je Dragonfly...
Njega sem dobil od kolega... malce (precej) razstavljenega... Pa smo experimentirali... in celo sestavili :)
Slika
Slika

Tretji projekt je pa glavni, vendar sem moral vmes vzeti kako minuto pavze in končati zgornja dva...
Model je takointako ARF, tako da pretiranega dela ni..
Od originala sem na nekaterih mestih malce "odvzel" na drugih malce dodal... in smo na isti teži, katera niti približno ne ustreza tistemu, kar piše na škatli..
In to je:
Slika
Giles 202
Slika
Slika

Zanj sem kupil tudi nove servote in motor (ASP 52s).. upam da bo imel zadosti moči... (drugače imam na rezervi tudi GP 65 (10cc)

To je to...
Gradnje pa pri nobenem nisem slikal... ker sem pač len... :|

LP

[/img]
van Primoz
Razpravljalec
Prispevkov: 199
Pridružen: 23 Maj 2008, 21:13
Kraj: (Zgornji log) Litija

Odgovor Napisal/-a van Primoz »

No lepo si se lotil, sam upam da ne bo ostal sam pr tem... :evil: :wink: :lol:
Koby, 40Mhz- 92 CH...po novem še 2,4Giga
http://jetphotos.blogspot.com/
Odgovori

Vrni se na Aeroklub Zagorje ob Savi