Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadnjega

Karkoli se vam zdi zanimivo, vredno ogleda,..., objavite tukaj!
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3140
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadnjega

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

Hej, zakaj pa ne ;-)

Skratka, male oglase sem uporabljal in bi jih še. Gledam ostale forume, ki jih spremljam zaradi svojih hobijev - in vsi podpirajo male oglase.

Ne bom komentiral preteklosti, si pa želim, da se mali oglai vrnejo. V protest ukinitvi pa do vračila oglasov brišem svoje prispevke, vsak dan enega, od zadnjega k prvemu.

viewtopic.php?f=12&t=25492&p=494581#p494581
viewtopic.php?f=78&t=75052&p=503907#p503907
viewtopic.php?f=78&t=81482&p=505189#p505189
viewtopic.php?f=159&t=83666&p=506770#p506770
posting.php?mode=edit&f=159&t=83666&p=506699
viewtopic.php?f=59&t=82733&p=511056#p511056
viewtopic.php?f=59&t=82733&p=511027#p511027
viewtopic.php?f=59&t=82733&p=511079#p511079
viewtopic.php?f=38&t=73817&p=509071#p509071
viewtopic.php?f=6&t=84065&p=509136#p509136
viewtopic.php?f=6&t=84065&p=509142#p509142
viewtopic.php?f=159&t=84436&p=511699#p511699

Nadaljevanje: uvedba prepovodi objave zaradi nekulturne komunikacije...
viewtopic.php?f=159&t=84436&p=511959#p511959

LP
Zadnjič spremenil rc-ryder, dne 03 Maj 2017, 19:53, skupaj popravljeno 8 krat.
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
Uporabniški avatar
smarnca
Razpravljalec
Prispevkov: 67
Pridružen: 18 Avg 2016, 22:25

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a smarnca »

Eni ste na tem forumu taki kot otroci v vrtcu. Sej maš alternativno stran za oglase
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3140
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

smarnca napisal/-a:Eni ste na tem forumu taki kot otroci v vrtcu. Sej maš alternativno stran za oglase
viewtopic.php?f=105&t=12541&p=504692#p504692

Tvoj način komunikacije je botroval odločitvi moderatorjev.

Ti razmisli o svojem načinu komunikacije, moderatorji bodo pa morda o malih oglasih ;-)

LP
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
Uporabniški avatar
smarnca
Razpravljalec
Prispevkov: 67
Pridružen: 18 Avg 2016, 22:25

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a smarnca »

#-o
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Glede na to da je forum od teh zadnjih burk kar nekako umrl(skoraj vsak še bolj zakoten forum ima male oglase samo tu je nek problem)..
Če je pri MO bil problem samo moderiranje le-teh oz da obstoječi moderatorji tega ne želijo opravljati..Se poiščejo novi..
Lahko tudi sam, samo isto kot je bilo oglase potrdi moderator povem pa že vnaprej
-oglase potrjujem ko obiščem forum ponavadi 1x na dan(vsi smo ljudje in ne visimo skozi na forumu)
-če ni po pravilih ne bo potrjen
-neprimerni zs letijo naravnost v smeti(nekateri imajo kulturo na dnu in kljub prizadevanju ne prideš nikamor)
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3140
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

mihec87 napisal/-a:Glede na to da je forum od teh zadnjih burk kar nekako umrl(skoraj vsak še bolj zakoten forum ima male oglase samo tu je nek problem)..
Če je pri MO bil problem samo moderiranje le-teh oz da obstoječi moderatorji tega ne želijo opravljati..Se poiščejo novi..
Lahko tudi sam, samo isto kot je bilo oglase potrdi moderator povem pa že vnaprej
-oglase potrjujem ko obiščem forum ponavadi 1x na dan(vsi smo ljudje in ne visimo skozi na forumu)
-če ni po pravilih ne bo potrjen
-neprimerni zs letijo naravnost v smeti(nekateri imajo kulturo na dnu in kljub prizadevanju ne prideš nikamor)
Zdravo Miha,

se strinjam s tabo. Še več - mislim, da je problem nastal iz nekuturne komunikacije in obkladanja ter mile reakcije adminov. Na drugih forumih se to hitro zaključi s prepovedjo objav in uporabniki precej bolj pazijo na svoj jezik...

Sedaj se že pojavljajo prikriti oglasi kot je tale: viewtopic.php?f=7&t=96047

S prepovedjo se bo forum samo zasmetil in še več bo zamer...

LP
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
Uporabniški avatar
brejker
Dr. Modelar
Prispevkov: 4065
Pridružen: 20 Feb 2006, 21:38
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a brejker »

Ryder tvoji posti okrog 3D modeliranja in obdelave kovin so zlata vredni. Škoda za našo tehnično kulturo, da brišeš!
www.okarbon.eu
farki222
Razpravljalec
Prispevkov: 101
Pridružen: 12 Feb 2012, 16:12

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a farki222 »

rc-ryder napisal/-a:Hej, zakaj pa ne ;-)

Skratka, male oglase sem uporabljal in bi jih še. Gledam ostale forume, ki jih spremljam zaradi svojih hobijev - in vsi podpirajo male oglase.

Ne bom komentiral preteklosti, si pa želim, da se mali oglai vrnejo. V protest ukinitvi pa do vračila oglasov brišem svoje prispevke, vsak dan enega, od zadnjega k prvemu.

viewtopic.php?f=12&t=25492&p=494581#p494581
viewtopic.php?f=78&t=75052&p=503907#p503907
viewtopic.php?f=78&t=81482&p=505189#p505189

LP
Te podpiram pri boju proti inkviziciji. Čeprav sem sam bolj malo aktiven na forumu, predvsem zaradi pomanjkanja časa, sem rad pogledal maleo glase.
Kljub temu, da je v moih prispevkih bolj malo koristnega, tudi jaz začnem brisati, ko pobrišem bom forum zapustil, pa naj se inkvizicija ukvarja sama s sabo.
The bad news is time flies. The good news is you're the pilot.
Hvasti
Freak
Prispevkov: 830
Pridružen: 21 Jul 2005, 11:02

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a Hvasti »

rc-ryder napisal/-a:Hej, zakaj pa ne ;-)

Skratka, male oglase sem uporabljal in bi jih še. Gledam ostale forume, ki jih spremljam zaradi svojih hobijev - in vsi podpirajo male oglase.

Ne bom komentiral preteklosti, si pa želim, da se mali oglai vrnejo. V protest ukinitvi pa do vračila oglasov brišem svoje prispevke, vsak dan enega, od zadnjega k prvemu.

viewtopic.php?f=12&t=25492&p=494581#p494581
viewtopic.php?f=78&t=75052&p=503907#p503907
viewtopic.php?f=78&t=81482&p=505189#p505189

LP
Kar počneš sem sam že naredil takoj ko se je okoli MO začela godlja in sem bil označen za kšeftarja iz strani Krista............ :D :D :D :D

viewtopic.php?f=66&t=34401

LP
Uporabniški avatar
Stanko P.
Profesor
Prispevkov: 1069
Pridružen: 05 Dec 2007, 19:46
Kraj: Benedikt
Kontakt:

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a Stanko P. »

rc-ryder napisal/-a:Hej, zakaj pa ne ;-)

Skratka, male oglase sem uporabljal in bi jih še. Gledam ostale forume, ki jih spremljam zaradi svojih hobijev - in vsi podpirajo male oglase.

Ne bom komentiral preteklosti, si pa želim, da se mali oglai vrnejo. V protest ukinitvi pa do vračila oglasov brišem svoje prispevke, vsak dan enega, od zadnjega k prvemu.

viewtopic.php?f=12&t=25492&p=494581#p494581
viewtopic.php?f=78&t=75052&p=503907#p503907
viewtopic.php?f=78&t=81482&p=505189#p505189

LP
Vsekakor je tvoja odločitev na mestu. Pa vendar preštudiraj, če bi mogoče bilo vredno pred izbrisom poste shraniti na lokalnem disku, saj so tvoje delo in se skoraj v vsakem skriva kaka koristna informacija.

Mogoče pa bodo še kdaj prišli prav.
RC Addict!
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3140
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

Hvasti napisal/-a:
rc-ryder napisal/-a:Hej, zakaj pa ne ;-)

Skratka, male oglase sem uporabljal in bi jih še. Gledam ostale forume, ki jih spremljam zaradi svojih hobijev - in vsi podpirajo male oglase.

Ne bom komentiral preteklosti, si pa želim, da se mali oglai vrnejo. V protest ukinitvi pa do vračila oglasov brišem svoje prispevke, vsak dan enega, od zadnjega k prvemu.

viewtopic.php?f=12&t=25492&p=494581#p494581
viewtopic.php?f=78&t=75052&p=503907#p503907
viewtopic.php?f=78&t=81482&p=505189#p505189

LP
Kar počneš sem sam že naredil takoj ko se je okoli MO začela godlja in sem bil označen za kšeftarja iz strani Krista............ :D :D :D :D

viewtopic.php?f=66&t=34401

LP
Kšeftar ali ne kšeftar... Tako etiketiranje nima smisla. Kupci kupujejo, prodajalci prodajajo. Če sta zadovoljna oba, ni nobenega problema. Razen morda zavidanje :-/

Predvsem bi rabili malo več bolj kulturne komunikacije.

Poln rez od začetka do konca po mojem tudi ni najbolj elegantno opozorilo na to, da so na forumu še drugi, ne samo izbrani admini.

Z več admini sem si po ZS izmenjal marsikatero dobro in zdravo mnenje, nikoli ni bilo težav z nobenim od njih.

Postov je še dovolj, zmerno in postopno opozorilo od najstarejšega do najmlajšega posta bo pa upam zaleglo :-)

Upam na čim prejšnji pozitiven razplet.

LP
Zadnjič spremenil rc-ryder, dne 10 Apr 2017, 20:41, skupaj popravljeno 1 krat.
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3140
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

Stanko P. napisal/-a:
Vsekakor je tvoja odločitev na mestu. Pa vendar preštudiraj, če bi mogoče bilo vredno pred izbrisom poste shraniti na lokalnem disku, saj so tvoje delo in se skoraj v vsakem skriva kaka koristna informacija.

Mogoče pa bodo še kdaj prišli prav.
Zaenkrat redčim prve poste, ki so nekateri že zastareli in glede na število objav imajo admini še čas do bolj zanimivih objav.

Se mi pa lahko ostali pridružite in skupaj opozorimo admine na to, da ostanejo olgasi za modelarsko robo med modelari in ne na nekem x oglasniku.

LP
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3140
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

brejker napisal/-a:Ryder tvoji posti okrog 3D modeliranja in obdelave kovin so zlata vredni. Škoda za našo tehnično kulturo, da brišeš!
Do teh prispevkov je še kako leto ;-)

LP
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
Uporabniški avatar
AlesZ
Dr. Modelar
Prispevkov: 3221
Pridružen: 22 Maj 2002, 01:00
Kraj: Ljubljana

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a AlesZ »

Vsi oglasi so arhivirani in po uporabniških imenih shranjeni, tako da se točno vidi kdo modelari in kdo prodaja (za vsak slučaj, če kdo potrka na vrata).
......še zdaj trepetam od strahu,upam da so moji osebni podatki primerni varovani......če kdo potrka.
Slika
timberjack
Začetnik
Prispevkov: 12
Pridružen: 30 Mar 2013, 23:54

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a timberjack »

Ne pišem veliko z veseljem ga pa prebiram ampak zadnje čase ...

Neke teme so pa zaklenjene, tako da tudi vprašanja ne moreš postaviti.
viewtopic.php?f=29&t=94263

Same politike foruma ne razumem prav dobro.
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Najbolj se nasmejem(napad smeha) ko se omeni kšeftanje z modelarsko robo...Kšefta se zato da se nekaj zasluži.. In rad bi videl junaka ki je z prodajo 10tih modelarskih stvari kaj zaslužil-mislim da smo vsi v konkretnem minusu.... Če pa gdo sprazni hangar in proda par modelov pa še ni kšeftanje.... Kšeftanje mate na avto.net, bolha.com... Pogruntavščina da se kšefta v MO je zrastla čez noč in sedaj se to vrti kot plošča :-({|=

Za zamislit

http://rastline.mojforum.si/
http://gartlc.mojforum.si/
https://www.kulinarika.net/forumi/
https://med.over.net/
http://slo-android.si/forum
https://www.alter.si/tabla/ubbthreads.php
https://www.bmwslo.com/index
http://www.strojnistvo.com/
in še in še

MO na forumu imajo od gospodinj, vrtičkarjev,tehnološko zainteresirani do strojnikov. Samo....
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
farki222
Razpravljalec
Prispevkov: 101
Pridružen: 12 Feb 2012, 16:12

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a farki222 »

Jaz bom vse pobrisal, preden onemogočijo to opcijo. Mogoče jim pa na serverju primanjkuje prostora, in so zato ukinili male oglase. V glavnem, jaz bom prostor sprostil.
The bad news is time flies. The good news is you're the pilot.
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3140
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

farki222 napisal/-a:Jaz bom vse pobrisal, preden onemogočijo to opcijo. Mogoče jim pa na serverju primanjkuje prostora, in so zato ukinili male oglase. V glavnem, jaz bom prostor sprostil.
Ne rafalno ;-)

Enega po enega, da bo čas mislit :-)

LP
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
MiroP
Razpravljalec
Prispevkov: 159
Pridružen: 06 Feb 2007, 10:50
Kraj: Lj.Crnuce

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a MiroP »

Zakaj je treba brisati teme, ki so smisel tega foruma? Se vam ne zdi tole malce otročja užaljenost, ker so vam ukinili oglase. Rc-ryder, se ti ne zdi, da so nekatere tvoje teme navdih mnogim mladim modelarjem.

Tudi jaz sem redno pregledoval male oglase, helikopter sem pa dejansko prodal na bolhi. Vsi forumi imajo vzpone in padce, vsekakor pa modelarska dejavnost ne bo zamrla zaradi ukinitve MO.
farki222
Razpravljalec
Prispevkov: 101
Pridružen: 12 Feb 2012, 16:12

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a farki222 »

Ekola, jaz sem sprostil teh nekaj KB, da bodo imeli inkvizitorji več prostora postavit grmado in zažgati forum na njej. Pustil sem edino objave v tej temi in en post, ki ga iz meni neznanega razloga ne morem pobrisat.
smarnca napisal/-a:Eni ste na tem forumu taki kot otroci v vrtcu. Sej maš alternativno stran za oglase
Forumi so tematski (modelarstvo, radioamaterstvo, astronomija, elektronika, kmetijstvo, strelstvo, vrtičkanje,.....) in imajo male oglase ravno zaradi tega, da je vse na enem mestu, od koristnih informacij pa do malih oglasov, ki se tičejo hobija, posla ali kakor koli že kdo temu reče, članov foruma. Alternativne stranikot so bolha, salomon, ebay, modelarji.xx,.... , ja super, vse razmetano po "največjem forumu", ki mu rečemo tudi internet.

No ja, pa sem spet porabil prostora za kakšno poleno.
The bad news is time flies. The good news is you're the pilot.
farki222
Razpravljalec
Prispevkov: 101
Pridružen: 12 Feb 2012, 16:12

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a farki222 »

Sem sljučajno zasledil tole: viewtopic.php?f=62&t=2495
Zanimivo branje v temi:
"- Na recimo dva, tri tedne napišite malce širši prispevek (pol do ene strani recimo) za v pomoč/nasvet/trik , ki ga kasneje takšnega ali pa dopolnjenega objavite na strani - portalu. Lahko tudi reportažica, skratka nekaj takega, na kar se bo lahko res debatiralo in bo zanimivo/poučno...


Izguba naslova moderatorja

- zanemarjanje oz pomanjkanje časa (prosim, obvestite me pravočasno)
- nezrelo, prestrogo obnašanje (brisanje velike količine sporočil, ipd)
- če od vas ni niti piškave fige (kakšen mesečni daljši prispevek pa le ne bi škodil)."

Kdo je brisal MO?
The bad news is time flies. The good news is you're the pilot.
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3140
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

farki222 napisal/-a:Sem sljučajno zasledil tole: viewtopic.php?f=62&t=2495
Zanimivo branje v temi:
"- Na recimo dva, tri tedne napišite malce širši prispevek (pol do ene strani recimo) za v pomoč/nasvet/trik , ki ga kasneje takšnega ali pa dopolnjenega objavite na strani - portalu. Lahko tudi reportažica, skratka nekaj takega, na kar se bo lahko res debatiralo in bo zanimivo/poučno...


Izguba naslova moderatorja

- zanemarjanje oz pomanjkanje časa (prosim, obvestite me pravočasno)
- nezrelo, prestrogo obnašanje (brisanje velike količine sporočil, ipd)
- če od vas ni niti piškave fige (kakšen mesečni daljši prispevek pa le ne bi škodil)."

Kdo je brisal MO?
Miha je človek, ki živi modelarstvo. Vzor.

Iskanje krivcev za nazaj in obtoževanje ne bo prineslo ničesar. Razmislimo kako naprej. Tako, da bo večini OK.

LP
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3140
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

MiroP napisal/-a:Zakaj je treba brisati teme, ki so smisel tega foruma? Se vam ne zdi tole malce otročja užaljenost, ker so vam ukinili oglase. Rc-ryder, se ti ne zdi, da so nekatere tvoje teme navdih mnogim mladim modelarjem.

Tudi jaz sem redno pregledoval male oglase, helikopter sem pa dejansko prodal na bolhi. Vsi forumi imajo vzpone in padce, vsekakor pa modelarska dejavnost ne bo zamrla zaradi ukinitve MO.
Otročja užaljenost (z vseh strani, ki so se zapletle v konflikt okrog MO) je botrovala ukinitvi. Prav težko mi je bilo uporabiti te besede, ker mislim, da taki pridevniki ne sodijo v besedila na forumu. Ne tu in ne v temah. Prav uporaba takih pridevnikov podžiga užaljene reakcije in menim. Na konc so moderatorju uporbili moč nad peščico modelrjev, ki niso imeli mere pri uporabi besednjaka nižje vrste. Ceno tega plačujemo vsi. Kar pa se mi ne zdi prav in zato moj protest.

Upam, da pride dan za poniven razmislek, srečanje v živo, da se ob hladni pijači v senci pomenimo, kaj bi lahko storili s forumom, da bov korist večini. In kako učinkovito zaustaviti hujskanje in psovanje. Na marsikaterem forumu to znajo.

Škoda je narejena in se še dela. Zaradi prepira se mnogi modelarji umikajo v lokalne firume, ki bodo zaradi ozke skupine bralcev prej ali slej potihnili. Je pa tudi pot nazaj, a bodo nazaj morali narediti korak vsi. Najprej izzivalci in nato mederatorji...

Čistim stare prispevke in je še čas :-)

Upam, da bom lahko čim prej počistil to temo in se vrnil k starim dobrim objavam.

LP

PS: za vsako dodatno psovanje in neprimeren jezik v tej temi brišem dodaten prispevek.
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

rc-ryder napisal/-a:
MiroP napisal/-a:
PS: za vsako dodatno psovanje in neprimeren jezik v tej temi brišem dodaten prispevek.
Res ne razumem, kako nekateri nikakor nočete razumeti, da so MO na tem forumu preteklost.
Sašo je jasno napisal, da je to zaključeno in da tisti, ki smatra da so MO namen tega foruma, lahko tudi zapusti forum.

Da nekdo iz protesta briše svoje prispevke, je njegova volja, lahko sodeluje na forumu še naprej, ali pa (če ga to da MO ni tako moti), enostavno odide.
Že 10x in 10x je bilo objasnjeno, zakaj je prišlo do take odločitve. Vsi veste, da so bili MO leta problem in da je bil zadnji čas , da se to tudi zaključi. Kako je na drugih forumih ne bom komentiral, tukaj je pač odločitev vodstva taka in ni drugega kot "sprejmi ali pusti".
Kot sem že omenil, je pa to, kaj bo kdo počel s svojimi prispevki, pač odločitev posameznika in njegova pravica.
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Re: Brišem svoje prispevke, vsak dan enega od prvega do zadn

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

tomazslo napisal/-a:
rc-ryder napisal/-a:
MiroP napisal/-a:
PS: za vsako dodatno psovanje in neprimeren jezik v tej temi brišem dodaten prispevek.
Res ne razumem, kako nekateri nikakor nočete razumeti, da so MO na tem forumu preteklost.
Sašo je jasno napisal, da je to zaključeno in da tisti, ki smatra da so MO namen tega foruma, lahko tudi zapusti forum.

Da nekdo iz protesta briše svoje prispevke, je njegova volja, lahko sodeluje na forumu še naprej, ali pa (če ga to da MO ni tako moti), enostavno odide.
Že 10x in 10x je bilo objasnjeno, zakaj je prišlo do take odločitve. Vsi veste, da so bili MO leta problem in da je bil zadnji čas , da se to tudi zaključi. Kako je na drugih forumih ne bom komentiral, tukaj je pač odločitev vodstva taka in ni drugega kot "sprejmi ali pusti".
Kot sem že omenil, je pa to, kaj bo kdo počel s svojimi prispevki, pač odločitev posameznika in njegova pravica.
"Če koga moti MO sekcija foruma je lahko tudi enostavno ne gleda :D "(z takim mišljenjem ne bomo prišli nikamor in glede na to da smo enakovredni med sabo tudi neustrezno)...MO niso bistvo so pa del foruma ki spada zraven(saj človek brez uda živi, bolje pa je če ima vse ude)...

MO so bili dolgo del foruma potem pa je kar naenkrat nastal problem istočasno se je tudi začelo ponavljat o nekem kšeftanju(saj se ve gdaj) ker zgodovina in kazanje z prstom ne koristi pustimo...
Odstranitev MO je bila odločitev parih posameznikov, pozablja pa se da forum sestavlja skupnost uporabnikov in če teh ni je forum mrtev(malo poglejte kaj se dogaja)...

Trenutni ureditvi MO ni manjkalo nič, če obstoječim moderatorjem ni več do tega dela se poišče nove ne pa ukine sekcijo...
Zadnjič spremenil mihec87, dne 11 Apr 2017, 15:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Odgovori

Vrni se na Vpisi novico, povezavo,...