Alternativne spletne strani za male oglase

Karkoli se vam zdi zanimivo, vredno ogleda,..., objavite tukaj!
Odgovori
Uporabniški avatar
smarnca
Razpravljalec
Prispevkov: 67
Pridružen: 18 Avg 2016, 22:25

Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a smarnca »

Lepo pozdravljeni,
kot vemo so na tem forumu žal odstranili male oglase zato sedaj nekateri iščemo primerne alternative.
Tukaj bom linkal nekaj strani katere poznam lahko pa dodate tudi svoje.

Prosim ne objavljajte dejanskih malih oglasov ker bo drugače tema (zopet) zaklenjena!

Prva je vsem znana slovenska stran Bolha. Vendar se pod rubriko hobiji najde še marsikaj drugega kot samo "naše" modelarske stvari:

http://www.bolha.com/hobi-zbirateljstvo/hobi/

Na facebooku je kar nekaj skupin kjer imajo male oglase za nas modelarje ampak se mi zdi, da je skupina "Modelarski mali oglasi" še najbolj aktivna (čeprav so večinoma oglasi za rc avtomobile). Za oddajo morate biti prijavljeni na facebook ter administratorji vas morajo sprejeti med člane skupine:

https://www.facebook.com/groups/808200952569375/

Zadnja stran za katero vem jaz pa je nemški modelarski forum RC Network. Čisto na koncu strani so mali oglasi (podforum: Börse). Nekateri uporabniki so pripravljeni pošiljati tudi v Slovenijo seveda če ste pripravljeni plačati poštnino. Je pa to res stran na kateri je ogromno malih oglasov:

http://www.rc-network.de/forum/forumdis ... B%C3%B6rse

Največji problem tukaj nastopi ker nekateri žal ne govorimo nemško in potrebujemo nekoga da nam prevaja ali pa Google Translate (ki ni zanesljiv).


Tako če ima še kdo kako povezavo do kake strani z malimi oglasi je dobrodošel, da jo objavi spodaj.

Lp

EDIT: Nova Slovenska stran namenjena izključno malim oglasom: http://modelarji.eu/
Zadnjič spremenil smarnca, dne 25 Feb 2017, 12:12, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
Buschi
Freak
Prispevkov: 577
Pridružen: 06 Nov 2005, 15:14
Kraj: Šempeter v Savinjski dolini

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a Buschi »

Za bolho je boljši tale link:
http://www.bolha.com/hobi-zbirateljstvo ... ketarstvo/

Sam je problem, ker je pravih modelarskih oglasov bore malo, večinoma makete ali železnice.

Še vedno pravim, da je škoda, da se je tle izteklo tako kot se je.
Mentor modelarskega krožka.
Uporabniški avatar
štajerc
Dr. Modelar
Prispevkov: 2301
Pridružen: 08 Avg 2006, 14:36
Kraj: Ormož

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a štajerc »

Pozdravljeni,
ko sem prebral zgornji prispevek, sem se takoj spomnil na modelarski bazar. Ampak žal kot vidim domena več ne obstaja. Mogoče pa bi g. Stanka spet zanimal zagon omenjene strani? Mogoče s kako povezavo na forumu, a le kot ideja...

viewtopic.php?t=66063

Podobna aplikacija se je pričela ustvarjati tudi tu, vendar tudi ni uspela kot je videti...

viewtopic.php?f=12&t=90458

L.P.Samo
Štromar ima včasih prav, elektrika pa vedno!
Uporabniški avatar
belovic
Profesor
Prispevkov: 1396
Pridružen: 16 Nov 2004, 00:06

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a belovic »

Tudi foruma sosednje HR se lahko posluzite v primeru, ce zelite osveziti vas hangar http://www.flyfreak.net/index.php
Uporabniški avatar
smarnca
Razpravljalec
Prispevkov: 67
Pridružen: 18 Avg 2016, 22:25

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a smarnca »

belovic napisal/-a:Tudi foruma sosednje HR se lahko posluzite v primeru, ce zelite osveziti vas hangar http://www.flyfreak.net/index.php
Odlično! Pregledna stran z veliko oglasi. Upam da boste sosedi voljni pošiljati pakete preko meje in da poštnina ne bo previsoka.
Uporabniški avatar
smarnca
Razpravljalec
Prispevkov: 67
Pridružen: 18 Avg 2016, 22:25

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a smarnca »

Tako nastala je tudi Slovenska spletna stran, ki bo namenjena izključno malim oglasom.
Obiščete jo lahko na naslednjem naslovu:

http://modelarji.eu/
rvpilot
Razpravljalec
Prispevkov: 196
Pridružen: 19 Nov 2004, 23:09

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a rvpilot »

Lepo , LEPO in super.
Uporabniški avatar
REDBARON
Freak
Prispevkov: 779
Pridružen: 21 Jan 2005, 13:31
Kraj: Kranj

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a REDBARON »

smarnca napisal/-a:Tako nastala je tudi Slovenska spletna stran, ki bo namenjena izključno malim oglasom.
Obiščete jo lahko na naslednjem naslovu:

http://modelarji.eu/
Pozdravljeni,
bravo fantje za MO.
Mogoče namig: dodajte MO še forum, članstvo zagarantirano.
LP Peter
Uporabniški avatar
albrehti
Razpravljalec
Prispevkov: 132
Pridružen: 12 Maj 2011, 07:40
Kraj: Žiri

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a albrehti »

Čista 5-ka za tole

=D>
Ivan

└----┬-▲-┬----�
Uporabniški avatar
vrabec
Tekmovalec
Prispevkov: 213
Pridružen: 17 Jan 2011, 14:09
Kraj: radovljica

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a vrabec »

Zakaj pa so temo mali oglasi skenslali? Dolgo me ni bilo na forumu in sem malo ven iz dogajanja
Vzemi življenje kot igro in svet kot igrišče.
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3140
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

vrabec napisal/-a:Zakaj pa so temo mali oglasi skenslali? Dolgo me ni bilo na forumu in sem malo ven iz dogajanja
Inkvizicija :-$
Omeniš male oglase pa moderator temo zaklene :-&

Lp
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
Hvasti
Freak
Prispevkov: 830
Pridružen: 21 Jul 2005, 11:02

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a Hvasti »

rc-ryder napisal/-a:
vrabec napisal/-a:Zakaj pa so temo mali oglasi skenslali? Dolgo me ni bilo na forumu in sem malo ven iz dogajanja
Inkvizicija :-$
Omeniš male oglase pa moderator temo zaklene :-&

Lp
Pol bom pa v vseh temah začel oglaševati da prodajam pa bo mir s tem stanjem ki je nastal 😀😀😀
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a Krist »

Hvasti napisal/-a:
rc-ryder napisal/-a:
vrabec napisal/-a: Pol bom pa v vseh temah začel oglaševati da prodajam pa bo mir s tem stanjem ki je nastal 😀😀😀
Res odrastlo...
Sej te težave z malimi oglasi imate v glavnem uporabniki na relaciji Ljubljana-Kranj. Vsi ostali so to mirno sprejeli.
Sicer pa stran z oglasi ni ravno zaživela, čeprav je bilo toliko solz in jeze zaradi ukinitve oglasov.
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Krist, saj niso problem oglasi ampak EGO nekaterih, ki si ne morejo dopustiti, da bi jim kdo kaj prepovedal ali omejeval, kar dokazuje tudi na primer izjava "Pol bom pa v vseh temah začel oglaševati da prodajam pa bo mir s tem stanjem ki je nastal ".

Tisoč ljudi, tisoč čudi, se pač najde tudi kdo, ki problema v sebi ne zna pošlihtat in mora potem za svoje zadoščenje kaj vreči iz sebe. Namesto da bi ugotovil, da se je z ukinitvijo MO to "sranje" (kot ga imenuje in ki se je vsa leta vleklo na forumu), z ukinitvijo končalo, napačno ocenjuje, da se je šele začelo.

Čeprav je zadeva okoli MO zaključena, morajo nekateri še kar naprej malo "podj......", enostavno jim Ego ne da miru. V nekaj deset postov je objasnjeno kako je okoli te tematike, a še vedno se najde junak "a MO pa ni več, kam so MO izginili" in podobno.

Saj s časoma se bodo navadili in bo teh pripomb vse manj in manj, forum bo pa naprej funkcioniral v namenu modelarstva.

Okoli alternativne strani pa ne bom komentiral, saj se vsak sam lahko prepriča kako je "zaživela".
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

Sicer se glih ne obremenjujem zaradi malih oglasov preveč samo ampak se mi zdi zanimivo, da kjerkoli se pojavi debata o MO sta takoj na okopih Krist in tomazslo :-k :-k :-k . A vidva prav čakata, da se pojavi ta tema :praskam: :praskam: . Modelatorjev je še vsaj 15 pa se ne sekirajo kot ta dva tako, da se resno sprašujem o njunem zdravju :-k :-k . No zdej me pa napadita kokr hočta, ker vem, da samo to čakata, da bi se :kregajse: :kregajse: :kregajse:
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
Uporabniški avatar
Offshore
Dr. Modelar
Prispevkov: 6684
Pridružen: 23 Avg 2005, 14:24

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a Offshore »

UROŠ MURKOVIČ napisal/-a:Sicer se glih ne obremenjujem zaradi malih oglasov preveč samo ampak se mi zdi zanimivo, da kjerkoli se pojavi debata o MO sta takoj na okopih Krist in tomazslo :-k :-k :-k . A vidva prav čakata, da se pojavi ta tema :praskam: :praskam: . Modelatorjev je še vsaj 15 pa se ne sekirajo kot ta dva tako, da se resno sprašujem o njunem zdravju :-k :-k . No zdej me pa napadita kokr hočta, ker vem, da samo to čakata, da bi se :kregajse: :kregajse: :kregajse:
=D> =D> =D> =D> =D>
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Uroš, a vidiš kako drži moja trditev o EGU. Če nebi eni in isti vedno pogrevali MO, bi bil že davno mir okoli tega.

Ta tema je bila namenjena temu, da se obvesti člane, kje lahko oglašujejo in samo to. V komentarjih pa zaslediš vse drugo, kot samo informacijo. Lahko ti zagotovim, da sem kot nekdanji moderator (pred leti) spoznal vso "kavarijo" okoli oglasov in samo zato, ker poznam to temo v nulo, se tudi oglašam. Prav zaradi tega tudi pozdravljam odločitev lastnika tega portala, da tu MO ni. Tudi lastnik je sam napisal vzroke in tu ni kaj dodati. Skratka, če bi nehali pisati in pogrevati zadeve, bi bil že davno mir in se tudi jaz nebi več "oglašal". Dokler boste pa provicirali, imam pa pravico napisati svoje mneje.
Hvasti
Freak
Prispevkov: 830
Pridružen: 21 Jul 2005, 11:02

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a Hvasti »

tomazslo napisal/-a:Uroš, a vidiš kako drži moja trditev o EGU. Če nebi eni in isti vedno pogrevali MO, bi bil že davno mir okoli tega.

Ta tema je bila namenjena temu, da se obvesti člane, kje lahko oglašujejo in samo to. V komentarjih pa zaslediš vse drugo, kot samo informacijo. Lahko ti zagotovim, da sem kot nekdanji moderator (pred leti) spoznal vso "kavarijo" okoli oglasov in samo zato, ker poznam to temo v nulo, se tudi oglašam. Prav zaradi tega tudi pozdravljam odločitev lastnika tega portala, da tu MO ni. Tudi lastnik je sam napisal vzroke in tu ni kaj dodati. Skratka, če bi nehali pisati in pogrevati zadeve, bi bil že davno mir in se tudi jaz nebi več "oglašal". Dokler boste pa provicirali, imam pa pravico napisati svoje mneje.
Evo kako je malo potrebno pa se kost gloda ane Tomaž pa Krist 🐃🐂🐴🐒🐒🐒🐒🐒
Uporabniški avatar
kuplen2005
Razpravljalec
Prispevkov: 148
Pridružen: 16 Jan 2010, 20:58
Kraj: RADENCI

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a kuplen2005 »

Vidiš Tomaž še skoz si isti kot si bil ko si brisal oglase. Poglej na našo modelarsko društvo Radenci pa boš videl kdaj je bilo zadnje napisano kaj. Je že davno klub zaprt in ne dela več. Ostal sem sam letim pri letečih prlekih pa tam je tudi bol klaverno, mladih ni več. Tak bo tudi to vse počasi propadlo če boste tako pametni in trmasti.
IGOR
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Hvasti napisal/-a: Evo kako je malo potrebno pa se kost gloda ane Tomaž pa Krist 🐃🐂🐴🐒🐒🐒🐒🐒
Ha,ha, saj si jo ti nastavil nekaj postov nazaj...
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

kuplen2005 napisal/-a:Vidiš Tomaž še skoz si isti kot si bil ko si brisal oglase. Poglej na našo modelarsko društvo Radenci pa boš videl kdaj je bilo zadnje napisano kaj. Je že davno klub zaprt in ne dela več. Ostal sem sam letim pri letečih prlekih pa tam je tudi bol klaverno, mladih ni več. Tak bo tudi to vse počasi propadlo če boste tako pametni in trmasti.
Saj mladi majo še tolk drugih aktivnosti, da tudi na našo pisto bolj poredko pridejo...pol tam okol 35-40 se pa spet nabirajo...tako, da ni glih za jamrat. Forum bo pa živel toliko, kolikor bomo člani sodelovali na njem. Saj to je tako na vseh forumih, z izjemo je naš tako bogat s podatki in je kaj novega že težko napisati. Meni osebno je ogromno pomagal, ko sem se po nekaj desetletjih vrnil v modelarske vrste.
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a Krist »

Jaz uživam, pa če forum živi ali ne. Modelarim še vedno naprej, pač mogoče v manjšem obsegu, kot nekoč, ampak sem daleč od spanja. Naša pista je še vedno aktivna, čeprav nas je le 5.
Hvasti in podobni...
Lahko že enkrat odnehate, ker delate vsem ostalim le škodo. Raje pokažite kak nov projekt na forumu.
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

Ne,ne ne me narobe razumeti tomazslo in Krist spoštujem kar sta delala na forumu in tratila svoj čas za nas samo ni mi jasno zakaj se zmeraj sami VIDVA oglašata glede te promlematike???? In ja verjamem, da so bile kake grožnje in psovanja glede ureditve MO zato vaju spoštujem glede tega. Zdaj se pa umikam glede tega in upam, da nisem kakega užalil glede tega in upam, da se vidimo na letališču.....
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
Hvasti
Freak
Prispevkov: 830
Pridružen: 21 Jul 2005, 11:02

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a Hvasti »

Obljubim ne bom več provociral :D :D :D
Uporabniški avatar
alesb
Profesor
Prispevkov: 1660
Pridružen: 03 Maj 2001, 01:00
Kraj: Nova Gorica

Re: Alternativne spletne strani za male oglase

Odgovor Napisal/-a alesb »

UROŠ MURKOVIČ napisal/-a:Sicer se glih ne obremenjujem zaradi malih oglasov preveč samo ampak se mi zdi zanimivo, da kjerkoli se pojavi debata o MO sta takoj na okopih Krist in tomazslo :-k :-k :-k . A vidva prav čakata, da se pojavi ta tema :praskam: :praskam: . Modelatorjev je še vsaj 15 pa se ne sekirajo kot ta dva tako, da se resno sprašujem o njunem zdravju :-k :-k . No zdej me pa napadita kokr hočta, ker vem, da samo to čakata, da bi se :kregajse: :kregajse: :kregajse:

Mene ta debata spominja na tole:

POVEZAVA

:lol:

Sicer pa opažam, da je po tem zapletu forum vedno bolj mrtev.
Odgovori

Vrni se na Vpisi novico, povezavo,...