Predlog

Karkoli se vam zdi zanimivo, vredno ogleda,..., objavite tukaj!
Odgovori
Uross10
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 30 Sep 2015, 15:57

Predlog

Odgovor Napisal/-a Uross10 »

Pozdravljeni

Sem Uroš, dijak 4. letnika računalniške šole in navdušenec nad modelarstvom. Ker pa se bliža matura in izdelava končne naloge sem se domislil ideje in zato odpiram tole temo, da vidim vaše odzive in poglede na to. Za zaključno nalogo moram narediti spletno stran in ker sem navdušenec nad modelarstvom sem dobil zamisel, da bi bila stran povezana okrog tega hobija. Že nekaj časa sem prebiral ta forum in ker je med vami veliko modelarjev, ki se lahko pohvalijo z zelo lepimi izdelki bi za to lahko imeli spletno stran, ki bi bila namenjena prav temu. Spletna stran bi na splošno predstavljala slovensko modelarstvo in vse v zvezi z njim, poleg tega pa bi bili na njej predstavljeni izdelki. Seveda bi stran naredil brez kakršnega koli plačila in mislim da bi bila taka stran kar dobra popestritev. Zanimajo me vaša mnenja na ta predlog in ali bi se strinjali s tem projektom, da se naredi nekaj takega. Hvala za vso vašo podporo in odgovore.

Lep pozdrav, Uroš.
tomaz234
Razpravljalec
Prispevkov: 189
Pridružen: 13 Okt 2012, 07:26

Re: Predlog

Odgovor Napisal/-a tomaz234 »

Saj to je že internetna stran kjer lahko vse kar je v zvezi s tvojim modelim prikažeš tukaj.
Uporabniški avatar
Pisaneli
Dr. Modelar
Prispevkov: 3509
Pridružen: 13 Sep 2006, 20:47
Kraj: Žiče-Slov. Konjice

Re: Predlog

Odgovor Napisal/-a Pisaneli »

Teh modelarskih internetnih strani je že kar nekaj v Sloveniji. Nekatere še živijo, druge ne več.

Moj predlog je ta, da narediš spletno stran za kakšno modelarsko društvo v bližini tvojega kraja.
Od tistih članov boš dobil največ podpore in angažiranosti, da stran živi.
Fear of a Flat Planet.
-slopescream-
Odgovori

Vrni se na Vpisi novico, povezavo,...