Jadralna šola Bloke

Karkoli se vam zdi zanimivo, vredno ogleda,..., objavite tukaj!
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Joj, vi ste pa res krasen tim. :D

V minuti ste me kar trije opozorili na napačno letnico. Hvala! Ja seveda, video produkcija bo 16.1.2017.
Vabljeni že sedaj! :lol:
LP
M.
klima
Razpravljalec
Prispevkov: 56
Pridružen: 01 Mar 2011, 15:10

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a klima »

Se da že kje videti kakšne utrinke iz zadnjega srečanja ljubiteljev jadralnega letenja?
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Klima, hvala za opomnik … zaradi obilice dela … kar odlašala. :oops: :oops: :oops: Pod vtisi Srečanja ... Pa še sejem bil je živ ...

Torej, hvala vsem za obisk na Mihaelovem sejmu, posebno še tebi Aspirin, Jože, Tone, Tine in France za pozitiven pogovor. Hvala, da ste si vzeli čas za eno upokojeno vaško poštarco.

Link enega pridnega Milana: :D :D :D
http://www.opensoaring.com/NaKrilih/Odp ... bloke.html

Ker si v domačem kraju težko prerok, grem tokrat v Portal med PTT maturante ... jaz pa Bavdkov Toni sva ta glavna za Notranjsko ... Če poznate v vašem kraju kakšno poštarco, telefonista, TK mehanika stare od 55 do 60 let ... jim povejte za moje vabilo na FB in Napovednik.com ... kjer lahko vidite tudi slike Srečanja 11.9., katere sem naložila pod pretekli dogodki!
http://www.napovednik.com/dogodek414232 ... maturantov

Lp do 3.10.16, ko grem na pogovor za videlo produkcijo (petek, 20.1.2017 Festivalna dvorana). Klima, saj boš utegnil ... O:) O:) O:). Saj januar je še daleč ...
M.
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Dobro jutro!
Včeraj je bil v Begunjah regijski posvet o možnosti razvoja socialnega podjetništva na Notranjskem.
Sam državni sekretar Tadej Slapnik nam je zagotovil, da se v Sloveniji ta miselnost spreminja v plus - sicer počasi … Torej, moja ideja o Centru dobrega počutja na Blokah ni več tako nora …

Do takrat bo pa še veliko vode steklo v Cerkniško jezero … Zato, zaenkrat le spomini ... 20.1.2017 ob 18. uri v Festivalni dvorani.

Naprošam vas za prostovoljne prispevke s katerimi bom poravnala najemnino dvorane, vi pa dobite vstopnico in upam, da tudi vam všečen program.
Hvala že vnaprej. :D
M.

P.s.: KLIMA, hvala za vso tehnično podporo!

http://www.napovednik.com/dogodek415881 ... a_je_pilot
Zadnjič spremenil Bločanka, dne 06 Okt 2016, 14:35, skupaj popravljeno 3 krat.
markox65
Začetnik
Prispevkov: 49
Pridružen: 11 Maj 2012, 10:33

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a markox65 »

kako vstopnina če je napisano Vstopnina: Brez vstopnine.

lep dan.
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Hvala, hvala ... Modelarji ste pa res kolegialen narod.

Popravila. Upam, da razumljivo!
Lp,
M.
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Dober večer vsem. Upam, da ste praznike izkoristili maximalno …
Moje oglašanje: da se spet malo považim … Srečanje PTT maturantov uspelo. Zbrala se »Slovenija v malem.«

Ja, poštna šola je bila tudi zaradi dveh vrst izobraževanja (telefonisti in poštarce) in internata v isti zgradbi ena velika razširjena družina. Zato se ni čuditi, da je takoj padla ideja - danes dve leti se ponovno dobimo, tokrat v »vesolju« (Galaksija Trebnje).
http://www.napovednik.com/galerija/inde ... did=414232

Zaradi zasedenosti dvorane sem morala spremeniti datum prireditve za drugo leto. Zato nov link za prireditev KDOR VISOKO LETA JE PILOT : PETEK, 17. februar 2017:.

http://www.napovednik.com/dogodek415881 ... a_je_pilot
Za vašo udeležbo se že vnaprej zahvaljujem. :D
Lp,
M.

P.s.: še malo važnosti: Tudi Marjan iz Vipave je prve korake med kable naredil na Celjski 16 ... =D>
http://svet24.si/clanek/novice/slovenij ... rez-goriva
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

11.9. si zaradi pomanjkanja finančnih sredstev nisem mogla privoščiti snemalca, Oliver, od domače kabelske, ki mi je vedno zastonj vse dokumentiral je bil pa na morju.

Valček, ki ga je Jože Rot napisal za to priložnost in so jo premierno predvajano veterani z velikim veseljem pozdravili je našel pot na spletišče čisto drugje:
Prireditev Polka in majolka z zgovornim Mitjem … od 7,10 do 10,40 je tudi vam na voljo ... :glasba:
https://www.youtube.com/watch?v=yCNHMQxx_wQ

Na FB Bloška planota mi Klima dodal govora domačina Franceta Škrabca in veterana Dragota Gabriela.
https://www.facebook.com/groups/6817730 ... 5/?fref=ts :glasba: :glasba:
Lp
M.
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

"HITI POČASI!" me je že večx opozoril France Škrabec (za popestritev prireditev se občasno prelevi v Obloškega Tončka - lik mešetarja vzet iz Jurčičevih Rokovnjačev).

Zaradi hitenja - pozabila, da je dodan tudi video Grega Stegnarja ... Upam, da Grega ne bere tega foruma ...
TOREJ: vabljeni k ogledu takrat najmočnejšega Slovenca. :glasba:
https://www.youtube.com/watch?v=nsA57b0S4Ds
Lp
M.
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

96 letni veteran me ravnokar poklical: "Vinkotov VRABEC iz Postojne je danes v Slovenskih novicah. Poglej na splet!" Iščem, iščem … toda ne najdem! :cry:

Pomislite, veteran 40 let starejši od mene ... to obvlada v nulo. Jaz sem prijateljico v Ivančno Gorico poklicala, da mi jih je šla kupit.
Tako je to, če ne kapiraš … 8-[

Zato si niti pod razno ne upam delati razstave o bloški zgodovini letalstva. »Špeglam« se lahko pri Celjanih … :lol:

http://www.opensoaring.com/Zgodovina/st ... afija.html

http://www.zac.si/razstave/
Razglednica Celje.jpg
Razglednica Celje.jpg (16.04 KiB) Pogledano 9335 krat
Priponke
Znamka Celje.jpg
Znamka Celje.jpg (15.64 KiB) Pogledano 9335 krat
Zadnjič spremenil Bločanka, dne 03 Feb 2017, 20:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Tak lep deževen dan je ravno pravšnji za načrtovanje ...

Tako sem si na koledar označila - na god prvega dobrega decemberskega moža, dve uri pred poldnem: uvodni sestanek za vse volonterje Jadralne šole Bloke na nam zgodovinsko in krajinsko pripadajočem letališču.

Da začnemo z zbiranjem zgodovinskega gradiva in pripravami na 80. obletnico. Če utegnete, če vas zanima, če želite - vam pošljem delovno gradivo na vaš E naslov. Kasneje se bomo preselili v sosednji prostor, Pizzeria Avio Pub, da nazdravimo uspehom ... in prihajajočemu Novemu letu! :jumpjump: :kronik:
Pripenjam skeniran članek o Vinkotu! Denis hvala, da poskrbiš za mojo pomanjkljivo računalniško NEznanje ... #-o
M.
Priponke
VINKO -SL. NOVICE.pdf
(1.88 MiB) Prenešeno 172 krat
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Vabilo!

Vem, dopoldne imamo bolj upokojenci čas ... :whistle: Vam pa le točke dnevnega reda ... :o

Klima, NA POMOČ! Mi ne pripne priponke ... :oops: Zato vam kopiraj-prilepi. Drugače ne znam ... :praskam:
____________________________________________________________________________________________________
VABILO !
V torek, 6. decembra 2016 ob 10. uri
v učilnici Aerokluba na letališču Postojna

VAS VABIM na prvi neformalni sestanek za bodoči Zavod VRABEC, ki ga bomo ustanovili spomladi.
Pozdravni nagovor bo imel Miha Matevžič, predsednik Aerokluba Postojna, bodoči tajnik Grega Ječnik (Kranj) pa bo prebral dnevni red:

1. Zbiranje gradiva o Jadralni šoli Bloke in izdelava spletne strani
2. Raziskati tudi letalstvo na Slivnici
3. Statut bodočega Zavoda Vrabec, predstavitev še drugih oblik: socialno podjetje, s.p., d.o.o., Društvo …
4. Financiranje: članarina, prodaja spominkov, znamk, razglednic, razpisi občine, države, EU
5. Pobuda za modelarski krožek
6. Prireditev 17.2.2017 v Festivalni dvorani
7. Spomladi 2017 poljudno predavanje Stanislava Južniča na Blokah in priprave na prireditev poleti - 250 let od rojstva prvega slovenskega balonarja Gregorja Kraškoviča
8. Predlogi za goste v oddaji Polnočni klub v oktobru 2017
9. Poročanje v ostale medije
10. Gradnja pristajalne steze na Blokah
11. Prireditev jeseni 9.9.2018 - 80 let dograditve hangarja za potrebe Jadralne šole Bloke
12. Predlogi za občinsko priznanje občini Bloke in Postojna
13. Predlogi za izdelavo poštnih znamk in razglednic - prodaja, distribucija
14. Beseda veteranov in ostalih gostov
15. Predvajanje filma: Ptički z gnezdom (15 minut)
16. Druženje ob čaju in medenjakih

Ko dobim potrditev od vseh sogovornikov vam pošljem njihov seznam in „delovno gradivo“ (kar smo do sedaj naredili).

Torej, do srede dobite še eno pismo … potem se pa itak vidimo … Joj, kaj se vas veselim. Pridemo v vsakem vremenu … povežite se za prevoz. Nikolaj Kralj (Trnovo) bo pobral Edija Lorencona. Prosim za prevoz: Hilda Hercog, žena pokojnega Janeza Hercoga - če njen sin ne bo utegnil, se dogovorite …

Hvala za vse vzpodbudne besede in za vse presežke o lepoti Blok, ki jih še vedno trosite …
Lep pozdrav iz zibelke smučanja, zibelke jadralnega letalstva ter planote, kjer se je rodil prvi slovenski balonar,
Martina Hribar
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Ker bom glih v prestolnici, če utegnete - se dobimo na krajšem posvetu, da bo sestanek v Postojni čim bolj konstruktiven.
:)
Jutri, v sredo, 30.11.2016 ob 14. uri v gostišču PORTAL, Zaloška 110 v Ljubljani vabljeni na klepet ob kavi ... :lol:
Bločanka
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Super, fotografije KONČNO izročila v profi skeniranje. Sem slišala, da Tomaž Perme to obvlada v nulo ... No, pol sem brez skrbi. :D Franci Schwentner je prinesel veliko gradiva, med drugim tudi knjižico, kjer je zapisanih tistih 18 nepozabnih sekund na Blokah (v zraku, se ve). =D>

Par fotografij sem prvič videla, katere ima Vinko Lužar, lastnik gostilne v Novi vas, na ključku. Ko je pa Tomaž aktiviral svoj ključek … ko je prevrtel eno desetino … se je že delal mrak. [-o<

V Postojni bomo morali biti res disciplinirani - in prvo dorečt načrte, šele potem odpreti do sedaj zbrani arhiv … Ko bodo še spomini poleg … se bo verjetno že delal mrak. :wink:
lp,
M.
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Dober večer. Se trudim z Napovednikom ... Ne znam pripet priponke za Naša krila, kjer je opisan polet postojnskega vrabca leta 2006. :-k Jo bom pa sem in dodala link ...

Klima! NUJNO zrihtaj računalniški tečaj za upokojence ... :o

http://www.napovednik.com/dogodek424258 ... vod_vrabec
lp,
M.
Priponke
Naša krila 35-2007.pdf
(941.99 KiB) Prenešeno 181 krat
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

=D> =D> =D>
»Expres poročilo« iz včerajšnega sestanka:
• V mali sobici gostilne »PRI DOMINU« se dobivamo VSAK DRUGI ČETRTEK V MESECU OB 10. URI
• če prinesete original gradivo, ga popišem, vam dam potrdilo, pošljem Tomažu Permetu, ki bo skeniral, drugi mesec vam vrnem.
• Vsakršne spomine … zapišem ali mi pošljite … da izdamo zbornik, almanah … in pripravimo razstavo
• V nedeljo, 9.9.2018 prireditev na Vidmu pri Fari (do takrat pa pridno zbirati …)
• Vsakršna vaša pomoč dobrodošla
• O koristnosti še enega »štemplja« na Blokah glih zaradi »VRABCA« … še razmišljamo. Odločitev bom javno obelodanila na belo nedeljo, ko nam pride zgodovinar Stanislav Južnič v poljudnem predavanju povedati kar ve o Županovem Gregorju iz Studenca na Blokah
Lp,
M.
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Dobro jutro pri -9,01*C ... :-&

Posredujem vam link mojega glavnega skritega piarovca … :-#
Jaz od vzhičenja nad toliko sogovorniki [-o< in njihovo takojšno pomočjo … do danes še stavka nisem spravila vkup … Niko pa že drugi dan … cel roman !!! :oops:

Spoštovani Niko Slana in vsi ostali! Iskrena hvala, da mi pomagate soustvarjati »bloško tiho modro pravljico višin« …
JAZ, Bločanka, prva :-({|=

p.s.: Plakat bom jutri pred mašo nesla Mileni, da ga prilima v malo sobico "Pri Dominu"

http://www.opensoaring.com/NaKrilih/Odp ... ve_po.html

V 4. razredu mi je brat povedal, da sta Miklavž ata in mama. Otroško razočarana ... Letos, pri 56. letih, ponovno "verjamem" v Miklavža ... (Niko Slana, Nikolaj Kralj - Trnovo ... pa en Benjamin, Drago, Gregor, Milan, Zmago, dva Miha, dva Tomaža, dva Vinkota, trije Franci, štirje Ivani, pet Janezov ... Darja, Darinka, Snežana ...)
Priponke
PLAKAT 17.2.17, Festival. Kraskov. 9.9.18.pdf
(919.83 KiB) Prenešeno 198 krat
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Počasi verjamem v čudežna naključja. :P Dva dni pred sestankom na fb kliknila eno Darjo, ki se mi je po sliki zdela, da je »ta nova žlahta« … :wink:
Jo povabila v Postojno … je prišla in ustvarila spodnji link … =D> (nisem imela pojma, da dela na radiu ...). Bravo žlahta, ta nova in ta stara! Zaradi Darje zdaj ena osmina Notranjske ve, da sem bila na letališču … haha! :whistle:
Darja, v imenu bloške ZGODOVINE, hvala!

In ... v sredo, 11.1.2017 bo drugi neformalni sestanek v Portalu ... Vabljena! (Z vso skrivno opremo vred ...)

https://www.facebook.com/bojan.znidarsi ... 7298773894
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

:wink: :D :lol:
Domačini mi prisluhnili in dali nasvet: »Bloško zgodovino prikazuj na Blokah!« =D>
Ubogala! Odpovedala Festivalno! Rezervirala dvorano Bloški smučar!
Torej: SPREMEMBA LOKACIJE !!!

Na belo nedeljo, 23. aprila 2017 ob 17. uri vabljeni
v zibelko smučanja, zibelko jadralnega letalstva ter planoto, kjer se je rodil prvi slovenski balonar.
:oops: :lol: :oops:
Bločanka (in Klima z vso tehnično podpor …)
Klima, a boš utegni? Če ne, prosim pooblasti podmladek … Večno hvaležna M.


](*,) [-X :^o :whistle: :) Kdor se zadnji smeje, se naj...
http://www.napovednik.com/dogodek415881 ... a_je_pilot
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

:xmas:
Želim vam dober večer in obenem ene lepe praznike, da bi vas čim manj zeblo ... V prihajajočem letu pa veliko akcije, atrakcije, skratka - dovolj ustreznega gibanja. :D/

Domačini bodo lahko popravljene plakate prebrali na oglasnih mestih, vam ta oddaljenim ga pripenjam. Upam, da se v eni od "rubrik" vidimo ...
Lp,
Bločanka
Priponke
PLAKAT 22.12.16 bela nedelja.pdf
(650.99 KiB) Prenešeno 162 krat
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Predno z možem »odrineva« na blagoslov konj k sv. Štefanu v Lipsenj … še ta link kot vabilo.
http://www.napovednik.com/dogodek426761 ... vod_vrabec

Upam, da preživite lep dan. Vsem, ki danes godujete - vse najboljše! O:) :D O:)
Vaš zavetnik je tudi moj VELIK vzornik … (zavetnik konjarjev, kočijažev, tesarjev, kletarjev … priporočnik proti glavobolu, zastajanju kamnov, obsedenosti, za srečno zadnjo uro!)
:-?
Če mi trenutni obup jemlje veličino - se spomnim stavka tega močnega, pokončnega človeka: »Ne prištevaj jim tega greha!« Sreče, zdravja, zadovoljstva, osebne moči ... itd v 2017! :glasba:
Lp,
Bločanka
Zadnjič spremenil Bločanka, dne 04 Jan 2017, 05:09, skupaj popravljeno 1 krat.
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

... imam srečo, VEDNO srečam koga, ki kaj ve o frigarjih ... Dušan Vesel, Maribor ... najina očeta sta skupaj gulila šolske klopi ... KER sem TEŽKO tiho ... moj komentar k prispevku ... :whistle:
http://reporter.si/clanek/slovenija/na- ... onj-489257

Milko Ožbolt iz Zbitk pri Prezidu pozna OGROMNO ljudi, :D saj s svojo "težko" roko in direktnimi navodili že več kot pol stoletja ozdravlja naše boleče križe in ostale zdravstveni težave. Imam srečo, da je bila njena mama doma iz Raven in mi je bila še bolj naklonjena, kot sicer ... Itak, Milka se razdaja prekomerno, že za ceno svojega zdravja ... :roll:

Našemu Društvu za zdravo življenje Bloke je že leta 2004 preskrbela pobratenje, povezave ... seznanila z vsem delovanjem, papirologijo ... katero kljuko pritisniti v prestolnici ... v EU ... ZARADI osipa naših članov ... Projekt 2004-2007 "Tudi na Blokah je lepo" splaval po vodi ... za 10 let ... ta čas ... :oops:

... EU zamenjala besedo PROJEKT z OPERACIJA ... Torej letos zagon: OPERACIJA 2017-2024 (KER ... saj se ve ... 2024 bo 90 let od ustanovitve Jadralne šole Bloke ... 2018 bo prva vaja za to lepo obletnico) ...

Razpis - POBRATENJE MEST Bloke-Wasserkuppe imam že v mezincu ... sam še na papir, pa JOJ, GROZA ... tudi v angleščino vse prevest. Tu sem pa mrzla ...
... spodnji link ... ČESTITKE SOSEDOM ... =D> =D> =D> ZGLEDI VLEČEJO !!! ... TAKO BO IN ... PIKA (na tem mestu vsemogočno to povem in pika). Pika? Še tri pike in jih bo preko 100 ... [-o<
Lp,
Bločanka

https://hrti.hrt.hr/#/video/show/3021033/
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Dobro jutro, pr' nas je mraz, da kar … :-&
Kaj pa v prestolnici? Samo OBVESTILO, če bo kdo sem gor pogledal: Za kosilo ob 15. uri me ni nihče kontaktiral, torej ODPADE.

Dobimo se pa ob 17. uri v PORTALU, Zaloška 110, Ljubljana - Glavna tema: zbiranje in obdelava gradiva za kulturno dediščino: Jadralna šola Bloke.
Se vidimo, slišimo, drugi dan pa pišemo, pišemo … :^o :^o :^o

in jutri, v četrtek, 12.1.2017 ob 10. uri v sobici v gostilni "PRI DOMINU." Pridite na kuhančka - (prijetno s koristnim) ...
Lp iz zibelke jadralnega letalstva
Bločanka
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Iskrena HVALA vsem, ki ste prišli v Portal in v Bar pri Dominu. Tu pa »telegrafski« zapisnik iz obeh srečanj:

1. Osebna znamka Ludvik Starič -Leteči Kranjec - DA. Potrebna le še izjava dedičev. Gospod Miloš že privolil, ga obiščem drugi mesec.
2. Predsednik Filatelističnega društva Ljubljana g. Ivan Pirc nam bo pomagal pri razstavi znamk na to temo. To zbirko ima g. Tone Petek, ki nam jo bo z veseljem posodil.
3. Z razstavo imam pogoj, da pri Pošti Slovenija zaprosim za žig PRVI DAN po nižji ceni. Ko dobim izjavo dediča - naročim.
4. Modelarstvo - OBVEZNO. Naprošam za vaše info. HVALA!
5. 250 let od rojstva prvega balonarja - balonarji so po svetu: (Grega Trček - Avstralija, Avi Šorn - Mehika, Miha Šorn - druge obveznosti) … se dogovorimo po e pošti. Vsekakor je prav, da se za ta visoki jubilej spomnimo …
6. Vzletišče: Janez Jerman bo "raziskal" obstoječe stanje, Edo Lorencon bo pri kolegih povprašal, če mogoče še obstajajo papirji od bloškega vzletišča v 70. letih.
7. Skupno srečanje vseh športov »v zraku« - 9.9.2018. Dogovarjamo se po e pošti in vsak drugi četrtek v mesecu ob 10. uri v Bar pri Dominu. Vabljeni!

In še enkrat, iskrena hvala vsem, da ste si v natrpanem urniku vzeli čas, mi s svojimi mnenji in obljubami za pomoč vlivate samozavest in pogum za ta projekt, pardon, OPERACIJO ...
Lp,
Bločanka

P.s.: A ni lepo? https://www.youtube.com/watch?v=2_TneWGgBV4
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Dobro jutro!
Včeraj sem bila na delavnici CMEPIUS-a v Kranju, kjer sem ponovno dobila potrditev, da se nimam česa bati ... zato, drugo leto, v jeseni ... VABLJENI v slovenski Wasserkuppe!
Bločanka

http://www.napovednik.com/dogodek430845 ... _na_blokah
Odgovori

Vrni se na Vpisi novico, povezavo,...