16x16 truck

Karkoli se vam zdi zanimivo, vredno ogleda,..., objavite tukaj!
Odgovori
Offshore
Dr. Modelar
Prispevkov: 6685
Pridružen: 23 Avg 2005, 14:24

16x16 truck

Odgovor Napisal/-a Offshore »

Kapo dol temu "strokovnjaku"
ne moreš verjet kva se eni vse spomnejo :o =; =D>

http://www.rcsparks.com/forum/threads/r ... -10.28988/
Uporabniški avatar
shqwarch
Profesor
Prispevkov: 1482
Pridružen: 02 Avg 2006, 20:24
Kraj: Nisem Profesor, Sem Razpravljalec :) ;)
Kontakt:

Re: 16x16 truck

Odgovor Napisal/-a shqwarch »

Ja dobro se ga je lotil, ampak za moj okus bi lahko začel z še pomanjšanjim. Izgleda, da se je zadeve lotil nekako tako kot je to narejeno pri dizelskih tovornih lokomotivah, kjer je dizelski agregat namenjen zgolj za delat elektriko(električni agregat).
Slika
Uporabniški avatar
Buschi
Freak
Prispevkov: 577
Pridružen: 06 Nov 2005, 15:14
Kraj: Šempeter v Savinjski dolini

Re: 16x16 truck

Odgovor Napisal/-a Buschi »

Hja, če se novo vodstvo šole nebi odločilo po enajstih letih ukinit modelarskega krožka, bi prišla ven še večja, a precej manj zakomplicirana stvar, MAZ 7904 v merilu 1:10.
Mentor modelarskega krožka.
Uporabniški avatar
shqwarch
Profesor
Prispevkov: 1482
Pridružen: 02 Avg 2006, 20:24
Kraj: Nisem Profesor, Sem Razpravljalec :) ;)
Kontakt:

Re: 16x16 truck

Odgovor Napisal/-a shqwarch »

To pa ni vredu. Na šolstvo se tudi ne moreš zanesti. Verjetno bi moral nekje drugje dobiti prostore in sponzorje, da bi nadaljevali s tem. Glede na to če se potem dela demonstracije oz. raztave po terenu bi se mogoče celo dalo dobiti kakšnega sponzorja vi mu pa naredite reklamo.

Imajo (vsaj imeli so) tudi klubi diplomiranih alkoholikov sponzorje, sploh pa so po tem poznani športni klubi. Saj tudi sami tarnajo, da se zmeraj težje dobi kakšne sponzorske donacije ampak zaekrat še peljejo.
Slika
Uporabniški avatar
Buschi
Freak
Prispevkov: 577
Pridružen: 06 Nov 2005, 15:14
Kraj: Šempeter v Savinjski dolini

Re: 16x16 truck

Odgovor Napisal/-a Buschi »

Sponzorji? V tem času. Ti si pa hecen.
Šola je na začetku častila material in lepilo. In kombi za prevoz enkrat na leto na tekmovanje.To je bilo to.
V zadnjih letih sem material in lepila kupoval sam. Vsak teden sem dal 4 ure od svojega šihta (imel sem pogodbo po urah). Bencin častil sam. Tako čez palec, me je ta krožek vsako leto koštal 4x30x12€ + 50€ za material + ca 50€ dizl. In desetine ur, ki sem jih prebil pred risalno mizo in še ure, ko je bilo potrebno spraviti modele v pogon.
Računajte pa sami.
Mentor modelarskega krožka.
Odgovori

Vrni se na Vpisi novico, povezavo,...