Nov forum Veleks

Karkoli se vam zdi zanimivo, vredno ogleda,..., objavite tukaj!
Odgovori
SnowFox
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 29 Jul 2013, 17:33

Nov forum Veleks

Odgovor Napisal/-a SnowFox »

ce nenajdete tukaj-poglejte na tudi na drug forum http://veleks.webs.com/ :D :) :o :P :roll: :D :D
ta nov forum ni vav ampak vam lahko morda pomaga
Uporabniški avatar
ziga123
Tekmovalec
Prispevkov: 313
Pridružen: 25 Avg 2011, 13:37
Kraj: Šentjur

Re: ce nenajdete tukaj-poglejte na tudi na drug forum

Odgovor Napisal/-a ziga123 »

Živjo
Nov forum zanimivo tudi jaz sem študiral da bi postavil internetno stran zvezi z modelarstvom imam isto na webs.com imam svojo spletno stran http://slovenialolgaming.webs.com/ gre za stran katero sem postavil za vse ljubitelje igre league of legends. Čeprav ne igram več. Sem se odločil za modelarstvo :) Igra vzame dejansko preveč časa in kar noter te vleče ker prihajajo novosti in podobno.
Ne bom mešal igric z modelarstvom ker to ne paše skupaj!
Zakaj se nisem odločil za izdelavo spletne strani prav za forum o modelarstvu:
1. Nimam kupljene domene in spletno stran lahko vidijo samo tisti ki dobijo link na ( facebooku, forumu, twiter in podobno)
2. S zastojen verzijo lahko uporabljaš samo polovico funkcji ki so ti na voljo. Dejansko ti tam kaže toliko kod ti jih ampak ko plačaš se ti še odprejo sem se menil z nekom ki je imel postavljeno preko webs.com ampak jo je zbrisu oz. nehal plačevati ker ni bil zadovoljen.
3. Nebi imel časa toliko kontrolirati, odpravljati napake, dodajati stvari, reševati probleme in tako dalje zaradi šole.
Lp
Žiga
Hitec optic 6 sport
Multiplex royal 7
Sanwa MT-44
Pichler Domino, Orion, Sniper FunCub
Libella Dlg
Kyosho Inferno MP7.5 Sports 3 1/8
kyosho inferno mp9e 1:8 tki1
street jam ota r31 drift 1:10
Traxxas e-revo 1/16

Groupner Mc-20
Uporabniški avatar
shqwarch
Profesor
Prispevkov: 1482
Pridružen: 02 Avg 2006, 20:24
Kraj: Nisem Profesor, Sem Razpravljalec :) ;)
Kontakt:

Re: Nov forum Veleks

Odgovor Napisal/-a shqwarch »

Se strinjam s teboj. Jaz sem tudi nekaj časa imel registrirano domeno in zakupljen prostr. Bil je zgolj strošek saj urejanja in časa pa tudi volje ni bilo zanj. Raje imam brezplačne prostore in domene kot recimo dot tk in to zaradi učenja v praksi in ne teoriji(če nekaj dela prav je vredu, če ne pusti stat). Že samo s domenami sem imel težave saj so mi drugi brali misli in pokupili ali zasedli že najbolj izbrane.
Slika
mzakelj
Profesor
Prispevkov: 1171
Pridružen: 24 Nov 2009, 12:27
Kraj: Godowich

Re: Nov forum Veleks

Odgovor Napisal/-a mzakelj »

Jaz imam kupljeno domeno od domačega kraja in jo ne dam nikomer. Tisti plac pa lahko sam doma uštimaš kolikor placa rabiš je dost že kak star računalnik. Nato samo dns zapise na svoj ip preusmeriš pa je. Enostavno kot skuhat pasulj mojmu bratu :)
Emax motorji | 2213 | 2216 | BL2822 .... ZS pa se zmenmo :)
Uporabniški avatar
shqwarch
Profesor
Prispevkov: 1482
Pridružen: 02 Avg 2006, 20:24
Kraj: Nisem Profesor, Sem Razpravljalec :) ;)
Kontakt:

Re: Nov forum Veleks

Odgovor Napisal/-a shqwarch »

In tudi zanesljivega dobavitelja „štroma” potrebuješ. Bi bilo bolj stabilno napajat malinino pito prek akuja in solarne celice.
Slika
megane
Freak
Prispevkov: 693
Pridružen: 20 Avg 2006, 18:08
Kraj: Bogu za hrbtom

Re: Nov forum Veleks

Odgovor Napisal/-a megane »

SnowFox napisal/-a:ce nenajdete tukaj-poglejte na tudi na drug forum http://veleks.webs.com/ :D :) :o :P :roll: :D :D
ta nov forum ni vav ampak vam lahko morda pomaga
"morda pomaga" ??
A ti to resno?
Pri čem bi pa pomagal?

Glede na to da si ti edini tam registriran, ter da je prvi post reklama za izrez, dvomim da bo kdo dobil kakšno pomoč.

LP, Dejan
Odgovori

Vrni se na Vpisi novico, povezavo,...