Kupi Zdaj Plačaj Pozneje Trgovine

Karkoli se vam zdi zanimivo, vredno ogleda,..., objavite tukaj!
Odgovori
Uporabniški avatar
Prapok
Začetnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 13 Dec 2011, 07:49

Kupi Zdaj Plačaj Pozneje Trgovine

Odgovor Napisal/-a Prapok »

Lepo pozdravljeni,

iščem dobro trgovino, katera nudi tudi odlog plačila. Sem na novo zaposlen, delal sem tudi štiri mesece povsem prostovoljno. Sedaj paje sem redno zaposlen do decembra 2012. Plus še verjetno celo naslednje leto.

Prosim, da podaste vsako svoje mnenje, vem pa, da je boljša gotovina, sploh zaradi popustov. A vseeno sem pripravljen iti v to. www.rc711.com, tam sem naročil moje željene izdelke, a če gredno na odlog, še odgovora ni bilo.


Pozna kdo kaj takega ?


Lepo se mej-te.

Prapok
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Re: Kupi Zdaj Plačaj Pozneje Trgovine

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Ne bi raje počakal do prve plače? Oziroma do takrat, ko ti bo kaj denarja ostalo? Že vnaprej ti povem da prvo stvar kupit v modelarstvu je še najmanjši strošek.

Uzimati kredit je kao kad se neko upiški na mrazu. U početku toplo i fino..
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
Prapok
Začetnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 13 Dec 2011, 07:49

Re: Kupi Zdaj Plačaj Pozneje Trgovine

Odgovor Napisal/-a Prapok »

Jo Tornado,

hmm je res. Modelarstvo je precej dragi šport. Hehe.

Glede denarja pa še vedno moram čakat 90 dni da bom imel 3 plače zbrane. oz. dobre tri.

Sem na novo res zaposlen in rad bi še dokler je poletje letel z T-REX 600. ;)

Have a nice day,


Prapok
Uporabniški avatar
AlesZ
Dr. Modelar
Prispevkov: 3221
Pridružen: 22 Maj 2002, 01:00
Kraj: Ljubljana

Re: Kupi Zdaj Plačaj Pozneje Trgovine

Odgovor Napisal/-a AlesZ »

hmm je res. Modelarstvo je precej dragi šport. Hehe.
.......in poznaš kakega ,ki je poceni.V realnem življenju je vedno tako,da tisti ki mu je nekaj drago uporablja najdražji mobi....................
Slika
Uporabniški avatar
Prapok
Začetnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 13 Dec 2011, 07:49

Re: Kupi Zdaj Plačaj Pozneje Trgovine

Odgovor Napisal/-a Prapok »

AlesZ napisal/-a:
hmm je res. Modelarstvo je precej dragi šport. Hehe.
.......in poznaš kakega ,ki je poceni.V realnem življenju je vedno tako,da tisti ki mu je nekaj drago uporablja najdražji mobi....................
Hmm, saj v končni meri je res lahko vsak hobi dragi, odvisno samo od mej. :lol:
Uporabniški avatar
miharix
Profesor
Prispevkov: 1078
Pridružen: 16 Jun 2008, 22:06
Kraj: Kamnik / LJ
Kontakt:

Re: Kupi Zdaj Plačaj Pozneje Trgovine

Odgovor Napisal/-a miharix »

Prapok napisal/-a: Sem na novo res zaposlen in rad bi še dokler je poletje letel z T-REX 600. ;)
Ne divjaj še posebaj ne z heliji.

Jaz sem si tudi za prvo plačo kupil helija(hurricane 550) pred poletjem, letel pa zaradi previdnosti šele pozimi.

Če boš se silil in na hitro hotel leteti ti garantiram, da ga razsuješ! Če boš imel smolo boš pa še pristal na urgenci.
Lp,
M.

Uporabno za začetnike: https://zemljevid.miharix.eu
https://tim.izdelal.si

Revija TIM ima 60 let - Če še nikoli nisi nič objavil v TIM-u, se opogumi in napiši kak prispevek(nasveti,predelave,gradnja,tekmovanja,preizkusi...).
Uporabniški avatar
Prapok
Začetnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 13 Dec 2011, 07:49

Re: Kupi Zdaj Plačaj Pozneje Trgovine

Odgovor Napisal/-a Prapok »

miharix napisal/-a:
Prapok napisal/-a: Sem na novo res zaposlen in rad bi še dokler je poletje letel z T-REX 600. ;)
Ne divjaj še posebaj ne z heliji.

Jaz sem si tudi za prvo plačo kupil helija(hurricane 550) pred poletjem, letel pa zaradi previdnosti šele pozimi.

Če boš se silil in na hitro hotel leteti ti garantiram, da ga razsuješ! Če boš imel smolo boš pa še pristal na urgenci.
Ujoj, maš pa prav, da sem malce preveč silen, za urgenco pa direktno vem kaj misliš. :(
Bom se ohladil v zvezi s tem, saj letel ga nebi tako hitro, saj bo to šele moj prvi heli, katerega bom sestavljal sam, s tistim letenjem to poletje pa je res pretirano, letel bom kvečjemu le jeseni, pozimi pa samo z malimi, saj vem kaj lahko naredi minus. Zlomiš ga še prej.


Sem lastil le še naslednje AVATAR Z008, HAWK SPY XXL, in Genius CP - katerega še imam zdajle doma, druga prejšnja pa sem dal nazaj noter.


Hvala za resne komentare. Drugače pa sam nebom letel takoj 3d z velikimi, Še na malem se lahko hitro kaj zgodi. Z večjim T-REX 600 pa seveda nebi bilo heca, saj kot pravite, je to leteča kosilnica.


Lep pozdrav in hvala za komentar-e, vsak mi nekaj pove.
megane
Freak
Prispevkov: 693
Pridružen: 20 Avg 2006, 18:08
Kraj: Bogu za hrbtom

Re: Kupi Zdaj Plačaj Pozneje Trgovine

Odgovor Napisal/-a megane »

Prapok napisal/-a: http://www.rc711.com, tam sem naročil moje željene izdelke, a če gredno na odlog, še odgovora ni bilo.
Normalno da ni bilo odgovora, ker se še zdaj valjajo po tleh od smeha, ko se spomnijo na tebe in tvoje vprašanje glede odloga plačila.


LP, Dejan
Uporabniški avatar
Prapok
Začetnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 13 Dec 2011, 07:49

Re: Kupi Zdaj Plačaj Pozneje Trgovine

Odgovor Napisal/-a Prapok »

megane napisal/-a:
Prapok napisal/-a: http://www.rc711.com, tam sem naročil moje željene izdelke, a če gredno na odlog, še odgovora ni bilo.
Normalno da ni bilo odgovora, ker se še zdaj valjajo po tleh od smeha, ko se spomnijo na tebe in tvoje vprašanje glede odloga plačila.


LP, Dejan

Saj je res malo verjetno, da bi šli na odlog, nekatere trgovine pa to celo nudijo, sem jih našel precej, a žal ne mednarodno. Tako, da se ne smejejo več. :-({|=


Sem si pa premislil glede zverine 600.

Odločil sem se, da bom ostal na Genius CP in nabavil za letos le še Blade 130 X plus JR 11X Zero.


Kaj ta mala stvarde dela v rokah profija je nenormalno, za to velikost seveda. ;)
Odgovori

Vrni se na Vpisi novico, povezavo,...