Modelarske trgovine na Kitajskem

Karkoli se vam zdi zanimivo, vredno ogleda,..., objavite tukaj!
Odgovori
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

kristjangriljc napisal/-a:Zgleda da so v hobby kingu začel že parne strojčke prodajat.
Pa tut cena ni tako majhna kot smo navajeni.

http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... duct=16502
Imeli so Stirling motor že pred več kot letom dni, mapak zopet zaloga...

Meni ne rabijo pošiljat kataloga, ker nimam kaj z njim počet. Raje bi videl, da uredijo EURO skladišče, da je roba sortirana, ne pa da so lippo in modeli skupaj, potem pa rabiš pregledat 12 strani, da najdeš tisto kar iščeš.

@mihah
meni je to hobi, tako da se ne bi nikoli prijavil za tako službo...
Uporabniški avatar
Knez
Freak
Prispevkov: 576
Pridružen: 22 Maj 2009, 13:25
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Knez »

mihah napisal/-a:
Sicer pa me zanima, če se je kdo od nadebudnih forumskih modelarjev prijavil za službo v HK, ki so jo ponujali. 8)


miha mi poves kak job so ponujal???
Savage Flux 5b ;)

Custom parts!
http://www.alza-racing.com/
Uporabniški avatar
Knez
Freak
Prispevkov: 576
Pridružen: 22 Maj 2009, 13:25
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Knez »

T0RN4D0 - EMS posiljka je cca. v 10 dneh v Slo.

Navadna posiljka lahko traja tudi do 5 tednov, lahko jo pa dobis v 10 dneh kot EMS.
Najhitrejsa navadna posta ki sem jo prejel iz HK je bila 6 dni, najdalsa 30 dni.
Savage Flux 5b ;)

Custom parts!
http://www.alza-racing.com/
Uporabniški avatar
Pisaneli
Dr. Modelar
Prispevkov: 3509
Pridružen: 13 Sep 2006, 20:47
Kraj: Žiče-Slov. Konjice

Odgovor Napisal/-a Pisaneli »

Knez napisal/-a:
mihah napisal/-a:
Sicer pa me zanima, če se je kdo od nadebudnih forumskih modelarjev prijavil za službo v HK, ki so jo ponujali. 8)


miha mi poves kak job so ponujal???
HobbyKing is hiring again!

Want to live and work in Hong Kong?
hexTronik Limited has a number of positions open in its Hong Kong office for passionate R/C enthusiasts.
If you're ready to live in a vibrant and exciting international city and open to new cultures and experiences then send your expression of interest to [email protected] with a CV plus a brief discription of yourself and your background.
Attractive accommodation and salary packages available to talented individuals.
Fear of a Flat Planet.
-slopescream-
Uporabniški avatar
Nikola Tesla
Začetnik
Prispevkov: 10
Pridružen: 05 Feb 2011, 17:38
Kraj: Lj.-Trzin

Odgovor Napisal/-a Nikola Tesla »

Poškodoval sem model Lupota zaradi motnje tako, da sem se odločil, da končno naročim 2,4GHz modul za FC-28 in sprejemnik.
Na HK sem videl tole zadevo: http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... duct=14354
za Lupota pa dodatno še tale sprejemnik: http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... oduct=14351

ALI JE TO OK?
ALI OBSTAJA BOLJŠI MODUL ZA FC-28 V2 od tega zgoraj ???

Nisem še čisto not padu, ker je bila pavza zelo dolga pa nimam koga vprašat razen Vas.
Hvala za nasvete
Lep pozdrav Nikola Tesla :D
Moje prvotno ime Iztok S. sem preimenoval na Nikola Tesla.
Uporabniški avatar
gusar
Freak
Prispevkov: 828
Pridružen: 05 Dec 2004, 12:19
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a gusar »

Nikola Tesla napisal/-a:Poškodoval sem model Lupota zaradi motnje tako, da sem se odločil, da končno naročim 2,4GHz modul za FC-28 in sprejemnik.
Na HK sem videl tole zadevo: http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... duct=14354
za Lupota pa dodatno še tale sprejemnik: http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... oduct=14351

ALI JE TO OK?
ALI OBSTAJA BOLJŠI MODUL ZA FC-28 V2 od tega zgoraj ???

Nisem še čisto not padu, ker je bila pavza zelo dolga pa nimam koga vprašat razen Vas.
Hvala za nasvete
Lep pozdrav Nikola Tesla :D
To je komlpet za telemetrijo ....mislim da nimaš kaj falit ....na trg pride tudi Diy modul z telemetrijo....lahko pa s tem sistemom uporabljaš tudi navadne HV sprejemnike.

lp =D>
MKM
Uporabniški avatar
Nikola Tesla
Začetnik
Prispevkov: 10
Pridružen: 05 Feb 2011, 17:38
Kraj: Lj.-Trzin

Odgovor Napisal/-a Nikola Tesla »

OK Samo kolikor vidim pa imajo od FrSky samo 7 in 8 ch sprejemnike.
Ali so z njihovimi oddajnimi moduli kompatibilni tudi drugi sprejemniki? Kateri?
LP Nikola Tesla
Moje prvotno ime Iztok S. sem preimenoval na Nikola Tesla.
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Niso. :)
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
Nikola Tesla
Začetnik
Prispevkov: 10
Pridružen: 05 Feb 2011, 17:38
Kraj: Lj.-Trzin

Odgovor Napisal/-a Nikola Tesla »

Ali obstaja kak boljši oddajni modul, ki bi ga lahko vgradil V OHIŠJE FC-28? Ni nujno, da je kot original samo za vštekat.
Katerega priporočate? S katerimi imam večjo izbiro sprejemnikov itd. Prosim, če se da kaj več opisat.
Hvala
Lep pozdrav Nikola Tesla
Moje prvotno ime Iztok S. sem preimenoval na Nikola Tesla.
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Nikola Tesla napisal/-a:Ali obstaja kak boljši oddajni modul, ki bi ga lahko vgradil V OHIŠJE FC-28? Ni nujno, da je kot original samo za vštekat.
Katerega priporočate? S katerimi imam večjo izbiro sprejemnikov itd. Prosim, če se da kaj več opisat.
Hvala
Lep pozdrav Nikola Tesla
Od kitajskih sistemov assan ali pa frsky drugače pa viewforum.php?f=64
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

frsky je kar uredu zadeva... :)
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
gusar
Freak
Prispevkov: 828
Pridružen: 05 Dec 2004, 12:19
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a gusar »

Nikola Tesla napisal/-a:Ali obstaja kak boljši oddajni modul, ki bi ga lahko vgradil V OHIŠJE FC-28? Ni nujno, da je kot original samo za vštekat.
Katerega priporočate? S katerimi imam večjo izbiro sprejemnikov itd. Prosim, če se da kaj več opisat.
Hvala
Lep pozdrav Nikola Tesla
Imam dva oddajnika z DiY moduloma Frsky in do sedaj vse deluje v nulo, sicer pa sistem zelo hvalijo po zanesljivosti, sprejemnike pa imaš 4,7,8 kanalne in 8 kanalnega s telemetrijo, cene so kar ugodne. :D
(kompatibilnosti v sistemu 2,4 Ghz ni razen nekaterih redkih izjem)
MKM
Uporabniški avatar
Nikola Tesla
Začetnik
Prispevkov: 10
Pridružen: 05 Feb 2011, 17:38
Kraj: Lj.-Trzin

Odgovor Napisal/-a Nikola Tesla »

OK Že naročam. Skrbelo me je ker se mi ni zdelo zaradi priključkov, da bi bil V8R4 dejansko 4 kanalni. Priključke ima v horizontali - nenavadno!
LP NT
Moje prvotno ime Iztok S. sem preimenoval na Nikola Tesla.
Uporabniški avatar
shqwarch
Profesor
Prispevkov: 1482
Pridružen: 02 Avg 2006, 20:24
Kraj: Nisem Profesor, Sem Razpravljalec :) ;)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a shqwarch »

Nikola Tesla napisal/-a:OK Samo kolikor vidim pa imajo od FrSky samo 7 in 8 ch sprejemnike.

LP Nikola Tesla
Potem boš moral investirat v komplet Jeti Duplexa.
gusar napisal/-a:To je komlpet za telemetrijo ....mislim da nimaš kaj falit ....na trg pride tudi Diy modul z telemetrijo....lahko pa s tem sistemom uporabljaš tudi navadne HV sprejemnike.

lp =D>
Ja toliko se nekaj dela na tem modulu ne vem koliko ljudi dela kot DIY pa še zmeraj vse tiho je bilo. MSP430 LaunchPadi pri TIju se talajo skoraj zastonj. Displeje pa tudi dobiš na kosovnem odpadu.
Slika
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Sej imajo 8,7,4 kanalce. So pa samo frsky sprejemniki kompatibilni.
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Oni to resno... http://www.hobbycity.com/hobbyking/stor ... duct=16583

Ma imaš lahko svoj CNC, narejen načrt in ga narediš iz odpanih gajbic, pa je še vedno dražje. #-o
Fly it like you stole it!
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

T0RN4D0 napisal/-a:Oni to resno... http://www.hobbycity.com/hobbyking/stor ... duct=16583

Ma imaš lahko svoj CNC, narejen načrt in ga narediš iz odpanih gajbic, pa je še vedno dražje. #-o
Cena je lepa, ampak zaloga obupna.
Bi ga takoj imel, ampak glede na to, da ga še lep cajt ne bo na zalogi, si mislim, naj ga kar imajo. Sam si ga bom raje omislil kje drugje.
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Mislim da gre bolj ali manj za preorder... Sicer pa verjetno še ena zadeva, ki je ne bodo dohajali rezat za takšno ceno... Čudno da ne računajo več.
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
carcar
Profesor
Prispevkov: 1045
Pridružen: 28 Avg 2005, 08:48

Odgovor Napisal/-a carcar »

T0RN4D0 napisal/-a:Mislim da gre bolj ali manj za preorder... Sicer pa verjetno še ena zadeva, ki je ne bodo dohajali rezat za takšno ceno... Čudno da ne računajo več.
Pri njih gre zadnje čase vse "preorder", naročijo 5-10 kosov potem pa 2 mesca nič #-o #-o
_____a.k.a @ Moderator Modeli iz penastih materialov____
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

carcar napisal/-a:
T0RN4D0 napisal/-a:Mislim da gre bolj ali manj za preorder... Sicer pa verjetno še ena zadeva, ki je ne bodo dohajali rezat za takšno ceno... Čudno da ne računajo več.
Pri njih gre zadnje čase vse "preorder", naročijo 5-10 kosov potem pa 2 mesca nič #-o #-o
Točno to. Zavajajo kupce. Sej se jim sanja, kolko bi jih prodal, zakaj pa imajo svoj forum. Potem pa točno to, 10 kosov pa se j.... Hvala lepa za tak odnos. Sej sem ga že mel v košari, pa sem si premislu, češ ne bojo dobil mojga dnarja pa se delal norca iz mene.
učasih moraš met res srečo, da dobiš kak izdelek. Se spomnem coroninih 4 kanalnih navadnih sprejemnikov. Jih ni blo na zalogi, ko so jih dobil, sem jih naroču 10 zjutrej ob 6ih, čez slabo uro je bilo stanje -117. tisti, ki so zamudili, so se načakali nekaj mesecev... Ne vem, zakaj nimajo zaloge narejene kot nekatere trgovine, ko je zaloga nič, izdelka ni možno dati v košarico.
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Krist napisal/-a: Ne vem, zakaj nimajo zaloge narejene kot nekatere trgovine, ko je zaloga nič, izdelka ni možno dati v košarico.
Oh, seveda veš. Samo všeč ti ni. :D
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
carcar
Profesor
Prispevkov: 1045
Pridružen: 28 Avg 2005, 08:48

Odgovor Napisal/-a carcar »

T0RN4D0 napisal/-a:
Krist napisal/-a: Ne vem, zakaj nimajo zaloge narejene kot nekatere trgovine, ko je zaloga nič, izdelka ni možno dati v košarico.
Oh, seveda veš. Samo všeč ti ni. :D
Če bi bilo tako ne bi mogli ničesar kupiti; Z denarjem, ki ga dobijo za mesec-dva kupujejo oz. naročijo novo robo, novih 10 komadov :D
_____a.k.a @ Moderator Modeli iz penastih materialov____
Uporabniški avatar
skorp_jon
Profesor
Prispevkov: 1329
Pridružen: 09 Avg 2006, 09:02
Kraj: Beltinci

Odgovor Napisal/-a skorp_jon »

Še vedno imate možnost odločanja. Če hočeš počakat pač narediš prednaročilo. Če pa ti ni do čakanja pa greš iskat drugo trgovino.
Futaba 12FG & Taranis Q X7
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

mucy napisal/-a:
skorp_jon napisal/-a:Še vedno imate možnost odločanja. Če hočeš počakat pač narediš prednaročilo. Če pa ti ni do čakanja pa greš iskat drugo trgovino.
Točno to.

Samo tale Krist vseskozi nekaj cvili..

Če ti ni kaj všeč, naroči drugje in plačaj 3Ă— več!



#-o
Žal ti moram sporočiti, da živiš v veliki zmoti.
Primer so Hyperion servomotorji, ki so digitalni in programabilni. Kitajski v enakem rangu moči in velikosti stanejo na koncu toliko, kot hyperion, s tem da dobim hyperiona v treh dneh, kitajca pa v najboljšem primeru po 14 dneh (seveda če je na zalogi).
Poleg cene, cenim še kakovost opravljene storitve,... s čim se hobbyking ne more ravno pohvalit. Primer je tu njihov support.
Zadnjič sem naročil iz trgovine iz Rotterdama. Ker sem po nesreči naredil 2 naročili, sem jih kontaktiral in so mi v slabi uri zadevo uredili in odgovorili. Še prosili so me, če jim na koncu sporočim, če je bilo vse uredu s paketom. Lindiger ima tudi močno podporo, še v soboto takoj odgovarjajo na vso elektronsko pošto.
Pri hobbykingu pa jim moraš začet KRIČAT na njihovem forumu, pa če še to ne pomaga, uporabiš RCGroups, da mogoče kaj trznejo....
Ne rečem, da pri njih ne bom kupoval, ker določene stvari, ki jih imajo, jih pač redno uporabljam in tu nimajo konkurence, ampak še vedno bom raje vrgel uč tudi drugam, kaj pa vem, mogoče ima kdo še boljšo ceno ali pa kvalitetnejšo podporo potrošnikom.
Sem kupec pri njih, ko so se še imenovali united hobbies,... se pravi od dalnega leta 2006, kdore ne verjame, naj pogleda moje prve poste narejene v tej temi.

Mogoče še en mali predlog adminu. Lepo bi bilo, če bi to temo zaklenil, pa ne ker je kaj narobe z njo, ampak ker se dogajajo čudne zadeve s preobsežnimi temami. Pač odpre se nova tema z nadaljevanjem, tako kot to imajo rešeno na RCGroups forumu.
Očitno je nekdo to že storil, ampak jaz dobivam obvestilo s starim imenom teme
Uporabniški avatar
belovic
Profesor
Prispevkov: 1396
Pridružen: 16 Nov 2004, 00:06

Odgovor Napisal/-a belovic »

Imam vprašanje za tiste, ki malo bolje spremljate "dogajanje" v Hobbykingu in sicer kako se v povprečju polnijo zaloge Turnigy BK Plush krmilnikov? Namreč pri skoraj vseh je status (-)?! Tudi BK motor Turnigy SK ravno tisti, ki ga želim ima status (-)... :-?
Odgovori

Vrni se na Vpisi novico, povezavo,...