Okrevanje očeta Roberta

Karkoli se vam zdi zanimivo, vredno ogleda,..., objavite tukaj!
Odgovori
Uporabniški avatar
tone vidensek
Dr. Modelar
Prispevkov: 2126
Pridružen: 21 Nov 2005, 20:04

Okrevanje očeta Roberta

Odgovor Napisal/-a tone vidensek »

Našemu očetu in legendi v F5j-Robertu,ki je na rehabilitaciji v bolnici zaradi prometne nesreče z motorjem želimo čim prejšnje okrevanje in pomladitev ekipe za Euro-cup v letošnji rekmovalni sezoni. :mahaj:
Uporabniški avatar
matej rozman
Freak
Prispevkov: 852
Pridružen: 26 Jul 2005, 15:06
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a matej rozman »

:(
Ajajaj, ne morem verjeti.
Robi, želim ti čimboljše okrevanje!
plp, Matej
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Tudi sam sem bil kar precej žalosten, ko sem lani izvedel za Robijevo nesrečo.
Po drugi strani sem bil pa skorajda jezen, ker mu je tako fajn šlo v letalskem modelarstvu, pa se je kar naenkrat preusmeril drugam.

Robi, če slučajno bereš tole, upam, da se duspešno rehabilitiraš in se kmalu spet srečamo na kakem travniku, kjer boš prišel s Poldetom XL, ali kako drugo zadevo izpod tvoje modelarske roke.
Za motcikel pa upam, da si ga že poslal na dinos.

Lep pozdrav od Mitje!

P.S.:
Če namerava kdo iz foruma obiskati Robija, naj mu prenese moje lepe želje in pozdrave!
Uporabniški avatar
tone vidensek
Dr. Modelar
Prispevkov: 2126
Pridružen: 21 Nov 2005, 20:04

Okrevanje očeta Roberta

Odgovor Napisal/-a tone vidensek »

Danes sem obiskal Roberta.Kar malo nerodno mi je bilo ,ko sem vstopil v njegovo sobo.Na njegovi postelji je sedela luštna medicinska sestra in se luštno pogovarjala z njim.No,midva sva nato nadaljevala seveda temo o modelarstvu,njegovih Poldetih od ena do 4 in sploh kaj je novega .
Na koncu pa seveda pozdravlja po tem forumu vse,če pa nimate kaj drugega početi pa lahko pridete vsak dan k njemu na obisk med 14.30 in 17.30 v center Soča -Tomačeva 1. Med vikendom pa seveda gre domov v Idrijo.
:mahaj:
Uporabniški avatar
jure95
Tekmovalec
Prispevkov: 318
Pridružen: 19 Okt 2006, 13:38
Kraj: Črni Kal

Odgovor Napisal/-a jure95 »

Robert hitro okrevaj... pa hop nazaj na progo... :D :D


LP Jure
LP Jure
Slika
Slika
Uporabniški avatar
belovic
Profesor
Prispevkov: 1396
Pridružen: 16 Nov 2004, 00:06

Odgovor Napisal/-a belovic »

Ajajaj... neštetokrat sem se v minulem letu spraševal kaj je z Robertom, kam je izginil z modelarske scene, sedaj pa tole... :roll:
Tudi jaz mu želim hitro in uspešno okrevanje!

Lp,Ivica
Lenko
Razpravljalec
Prispevkov: 190
Pridružen: 17 Nov 2004, 17:12
Kraj: Preddvor

Odgovor Napisal/-a Lenko »

Tudi sam kot zaprisežen motorist mu želim hitro okrevanje. Smo se večkrat srečali na cesti, pozdravili in kakšno rekli. Upam pa da motorizma ne bo obesil na klin [-X [-X [-o< [-o<
Uporabniški avatar
Brane
Dr. Modelar
Prispevkov: 4585
Pridružen: 15 Nov 2004, 12:30
Kraj: Moste

Odgovor Napisal/-a Brane »

Lenko napisal/-a: Upam pa da motorizma ne bo obesil na klin [-X [-X [-o< [-o<
Ja :roll: pa vendar, vseeno, je dejstvo, da eni so za motor, drugi pa niso.
Dejstvo je tudi, da je potrebno biti za varno vožnjo z motorjem, bistveno bolje usposobljen kot za vožnjo z avtom, izpit, pa za motor, ni nič težje narediti [-X
Za motor in cesto je treba imeti občutek, znanje in dobršno mero (ne strahu, pač pa) spoštovanja.

Kar precej neprijetno mi je, da sem tako pozno zvedel za koga v tej temi gre #-o

Žal Robert ni ravno rojen za motor :-$ to izjavlajm brez kančka dvoma.

Že je dobil koristno in drago sporočilo. Sporočilo sva analizirala in zdelo se je, da so moji nasveti in bistvo sporočila padli na plodna tla, a občutka nikomur ne morem dati. Lahko delim samo dobre nasvete.
Ko, če dobiš drugo sporočilo, je po navadi bolj boleče, in kot sklepam je bilo tokrat res hudo, postaneš ogrožena vrsta.

Roberto, vse najboljše ti želim, če boš še sedel na motor, se oglasi, tokrat ne bom oblekel dirkalnega kombinezona, pač pa bova imela tečaj varne vožnje.
Kaj bo, ko se razve, da so nekatere kopije že boljše od originalov???
area_51
Razpravljalec
Prispevkov: 125
Pridružen: 18 Sep 2009, 14:07
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a area_51 »

Sicer gospoda ne poznam ampak ker sem motorist tudi sam mi je nekakšna dolžnost prijatelju motoristu želeti čimprejšnje okrevanje...

Upam da te želja po motorju zaradi tega ni čisto minila... Dvomim pa da človek po tako hudi nesreči še stopi na motor..

Vseeno čimprejšnje okrevanje in veliko užitkov v modelarstvu!

L.P. Miha
area_51
Razpravljalec
Prispevkov: 125
Pridružen: 18 Sep 2009, 14:07
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a area_51 »

Brane napisal/-a:
Lenko napisal/-a: Upam pa da motorizma ne bo obesil na klin [-X [-X [-o< [-o<
Ja :roll: pa vendar, vseeno, je dejstvo, da eni so za motor, drugi pa niso.
Dejstvo je tudi, da je potrebno biti za varno vožnjo z motorjem, bistveno bolje usposobljen kot za vožnjo z avtom, izpit, pa za motor, ni nič težje narediti [-X
Za motor in cesto je treba imeti občutek, znanje in dobršno mero (ne strahu, pač pa) spoštovanja.

Kar precej neprijetno mi je, da sem tako pozno zvedel za koga v tej temi gre #-o

Žal Robert ni ravno rojen za motor :-$ to izjavlajm brez kančka dvoma.

Že je dobil koristno in drago sporočilo. Sporočilo sva analizirala in zdelo se je, da so moji nasveti in bistvo sporočila padli na plodna tla, a občutka nikomur ne morem dati. Lahko delim samo dobre nasvete.
Ko, če dobiš drugo sporočilo, je po navadi bolj boleče, in kot sklepam je bilo tokrat res hudo, postaneš ogrožena vrsta.

Roberto, vse najboljše ti želim, če boš še sedel na motor, se oglasi, tokrat ne bom oblekel dirkalnega kombinezona, pač pa bova imela tečaj varne vožnje.
Spregledal tvoj zelo lepo napisan post... Tudi sam se strinjam da nekateri pač niso za na motor. S tem ne ciljam na nobenega da ne bo pomote, ampak takole ko gledam malo okrog se jih pol pelje z nezaupanjem...
Za moje pojme moreš mašini zaupat da lahko gre do roba, hkrati pa do nje imeti spoštovanje ker tudi ona ni vsemogočna... Če se pa igraš z ognjem na robu pa včasih dol padeš in se opečeš... Zato pa imamo dirkalne piste... Kolkrat je že Rossija ven vrglo? Pa mu še kar nič ni...

Sam se držim dejstva da na cesti z glavo in spoštovanjem voziti obzirno do sebe in drugih, na poligonu ali pisti pa kaži svoje talente kolenčkanja
in raznega igranja... Priznam tudi sam kje na kakšni ravnini grem 10-20 nad omejitvijo ne grem pa 120 čez naselje kot to nekateri "frajerji" delajo in tablice vihajo navzgor...

Že v avtošoli se vidi kdo je za motor in kdo ne... Sam sem takoj pokapiral menjalnik in odzivnost, ovinkanje (prej sem mel tomos avtomatika in skuterja) ko sem delal za A in sem delal na CBR 125r... Takoj po prvi uri sva bila na cesti, z drugo poskusila že AC... Ko sva šla vaje delat sem poskusil peljati GSX 600 in mi tudi ni bil problem takrat ko sem mel 16 let in sem ga obvaladal po celem poligonu tudi čez vse vaje... Z 15 urami sem bil konec... Sem pa gledal enega ko še speljati ni znal in takoj v travo in bamf po tleh... 7 ur je bil na poligonu da ni več vozil po travi in se v ovinkih zaletaval v robnike... Takšni za moje pojme naj grejo daleč od motorja... Potem sem zvedel da je po 49 urah naredil v tretje izpit... Upam da ga nikoli ne srečam na cesti....

To ni letelo na nobenega da ne bo kakšne pomote seveda...

L.P. Miha
Uporabniški avatar
CINX
Profesor
Prispevkov: 1212
Pridružen: 16 Nov 2004, 08:33
Kraj: Poljane nad Šk. Loko
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a CINX »

Alo Roberto!!!

Ja za tole tvojo avanturo sem slišal takoj po nesreči in glede na prve informacije, ki sem jih prejel je lepo slišat, da z zdravjem napreduješ. SAM TKO NAPREJ!!!
Prosil bi te pa, ker se to že dolgo sprašujem in še nisem imel take priložnosti, kot jo imaš ti 8) da mi javiš iz prve roke, če so res medicinske sestre spodaj brez (hlačk) :lol:
Uporabniški avatar
sharkpade
Tekmovalec
Prispevkov: 338
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:40
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a sharkpade »

Evo malo osvežitve te teme!

Danes sem se končno spravil pogledat do naše stare sablje. Je še vedno isti Roberto kot je bil, sm malo mu je že dolgčas. Očitno medicinske sestre tako dolgem času postanejo nezanimive :o .

No ja drugače pa Roberto uspešno okreva, malo ima še problemov z glasilkami, saj so mu jih poškodovali med intubacijo. Je pa v petek dobil hojco, tako da trenutno veselo štanca po hodnikih soče.

Se pa veseli povratka domov, katerega bo verjetno dočakal enkrat do aprila.

Vse vas lepo pozdravlja, pa če boste imeli kaj časa ga le pojdite kaj pogledat! Obiske ima vsak dan med 15.00 do 17.00. Če pa kdo rabi spremstvo pa lahko meni ali pa tonetu sporoči preko zasebnega sporočila!


lp


miha
Vse je relativno :D
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Samo da mu gre na bolje! To je najbolj važno!

:jumpjump: :jumpjump:
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

sharkpade napisal/-a:
No ja drugače pa Roberto uspešno okreva, malo ima še problemov z glasilkami, saj so mu jih poškodovali med intubacijo.
...a zato mi je ene parkrat telefon skenslal...

...bemti, Roberto, upam da bereš tole.. :grrrrrrrrrrr: :grrrrrrrrrrr: ....
...BI MI PA VSAJ EN SMS POSLAL.. :evil:

...AL PA MMS ( PA NE MI REČT, DA NISI NIKOLI POGLEDAL, KO SE JE MEDICINKA SKLANJALA NAD TABO, BI PA JA Z MOBITELOM ENO FOTKO DISKRETNO ODUSPOD PRTISNU)... :lol: :lol:

Dej, stari, čimprej se zrihti, da boš dober za na kak miting. Če še ne boš mobilen do takrat, pa če nimaš prevoza, te pa jest s prikolico spotoma pridem iskat :wink:

LP, Uroš.
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8647
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Ku, ku vsem, ki ste mi v težkih trenutkih stali ob strani. :)

LP Roberto 2

P.S.
Sedaj imam 2 rojstna dneva ;-)
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

[-o< :jumpjump:

...končnoooo :D

...pustmo zdej tiste stvari, ki jih ne bi smelo biti...ampak v vsaki slabi stvari je neki dobrega...
A JE POL TKO KOT PRAVJO AL NI?!?
(mislim za tisto, ko so te že prej fantje spraševali)
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
sharkpade
Tekmovalec
Prispevkov: 338
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:40
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a sharkpade »

Roberto končno prišel do interneta!!!

Pozderavljen nazaj med nami!! Sj pridem ta tedn kj tja okol pogledat :)

lp

miha
Vse je relativno :D
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8647
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

V petek so mi po 6 meseceih in 6 dneh končno dovolnili zapustiti bolnišnične prostore in se vrniti domov. HURA !

LP, Roberto
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
tone vidensek
Dr. Modelar
Prispevkov: 2126
Pridružen: 21 Nov 2005, 20:04

Okrevanje očeta Roberta

Odgovor Napisal/-a tone vidensek »

Ko se boš opomogel,se pa vidimo v Vipavi na čokaladi 2010 :wink:
frcac
Freak
Prispevkov: 451
Pridružen: 22 Dec 2003, 17:06
Kraj: Godovič

Odgovor Napisal/-a frcac »

Roberto napisal/-a:V petek so mi po 6 meseceih in 6 dneh končno dovolnili zapustiti bolnišnične prostore in se vrniti domov. HURA !
Super :) Dobro se zrihtaj, se kaj vidimo!

Lep dan, Sašo
"It's not how close you get to the ground, but how precise you can fly the airplane..." - Bob Hoover
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8647
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Jej, jej, nekaj sumljivo čudnega dugaja. Danes je točno en teden odkar so me nagnali iz bolnice. Cel teden že redno pregledujem modelaraski forum večkrat na dan, motoristični forum pa spljoh še nisem odprl. Sahurno so mi v bolnišnici dali kakšno zdravilo. ki me odvrača od tega dejanja :D

Aloha Roberto 2 :wink:
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
tone vidensek
Dr. Modelar
Prispevkov: 2126
Pridružen: 21 Nov 2005, 20:04

Okrevanje očeta Roberta

Odgovor Napisal/-a tone vidensek »

Dragi oča Roberto!
Dober znanec mi je zaupal svoj primer nesreče z motorjem,podoben tvoji smoli:Med stalnim previjanjem se mu je čudno zdelo.da se sestre stalno izmenjujejo pri tem delu.Pa tudi med narkozo je slišal odobravanje ženskega spola,kar so videle.Konzili sester mu je ob koncu zdravljeja dal se čudno enekcijo z pripombo:škoda te je-živi s tem čim dlje!
Torej pobriši prah z tvojih Poldetov od 1 naprej in pridi zopet mad nas,da te nažgemo stara sabla! :mahaj:
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

Roberto napisal/-a:Jej, jej, nekaj sumljivo čudnega dugaja. Danes je točno en teden odkar so me nagnali iz bolnice. Cel teden že redno pregledujem modelaraski forum večkrat na dan, motoristični forum pa spljoh še nisem odprl. Sahurno so mi v bolnišnici dali kakšno zdravilo. ki me odvrača od tega dejanja :D

Aloha Roberto 2 :wink:
..ma kakšen motoristični forum.. #-o tam so sami bumbarji, eni bolj naduti kot tatretji... :o
..dej, nabrusi propelerje, pa gassa!

LP, Uroš.
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
Robi_bc
Tekmovalec
Prispevkov: 248
Pridružen: 26 Avg 2006, 21:22
Kraj: Bovec

Ja

Odgovor Napisal/-a Robi_bc »

Ja, roberto pa model se da popravt prej ko v enem letu =D> .

Letos maš da prideš kej letet v Bc ne pa po vršiču polagat ovinke!
Slope,Acro,Shock..mah kar ima pač zakrilca
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8647
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Robi_bc, ker je desno koleno trenutno precej debelejše od levega in to spljoh ni aerodinamično si bom moral za kratek čas sposoditi kakšno Vršiško smreko, da to uredim :lol:

PL, Roberto
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Odgovori

Vrni se na Vpisi novico, povezavo,...