Modelarska trgovina v Hong Kongu - (do 2010)

Karkoli se vam zdi zanimivo, vredno ogleda,..., objavite tukaj!
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
pegasus
Dr. Modelar
Kraj: http://jure.pecar.org/prodam/index.html
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a pegasus » 13 Jun 2009, 20:49

Krofek napisal/-a:Boš reklamiral, ali boš sam prelotal, ali boš imel narobe obrjeno?
Napisla opozorilo med reviews, napisal rant na support in jih nagnal pregledat vso njihovo zalogo, sicer pa je zadeva že priklopljena in se testno ciklira.

Uporabniški avatar
Melly
Dr. Modelar
Kraj: Ankaran, Ocizla

Odgovor Napisal/-a Melly » 13 Jun 2009, 21:35

Najlažje popraviš tako, da daš rdečo termo skrčko čez črn kabel, črno skrčko pa čez rdeč kabel... če ti ne pošljejo novega na njihove stroške, kar pa je malo verjetno.
lp Melly

Uporabniški avatar
markb
Razpravljalec
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a markb » 16 Jun 2009, 13:34

Živjo!

Še en problem s komandami Hobby King 2.4Ghz 6Ch na carini #-o

Je že kdo pisal na support ?

Ali ima 4 kanalna verzija CE ?

LP, Marko.

Uporabniški avatar
shqwarch
Profesor
Kraj: Nisem Profesor, Sem Razpravljalec :) ;)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a shqwarch » 16 Jun 2009, 14:18

Vse so verjetno brez ce in bi bilo jih fino opomniti da naj priložijo logo certifikata CE. Mene samo zanima kako potem reujete probleme (predusem finančne) s takimi zapleti saj moraš v naprej plačati produkt, potem se ti pa na carini sprednejo, da nekaj manjka? Tudi mene je imelo, da bi jih kontaktiral samo se nimam kaj pritoževati, ker še nisem naročil teh naprav in zaenkrat nimam tega namena.

Jah jih boš moral le sam kontakrirat in povprašati, če imajo kakšen CE certifikat. Ni logota bi mogli biti vsaj papirji.
Slika

Uporabniški avatar
AlesZ
Dr. Modelar
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a AlesZ » 17 Jun 2009, 10:26

Mislim,da je proizvajalec tale......samo CE in številka pa mora biti na napravi....?

http://www.flysky-cn.com/english/aboutus.asp?id=12
Slika

Uporabniški avatar
sanva
Razpravljalec
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a sanva » 17 Jun 2009, 16:51

Tukaj so enemu Angležu odgovorili za CE oznako.Vendar njemu niso zadržali
paketa na carini tako kot naši stručnjaki. On bi pač rad imel oznako na napravi.

Thank you for your reply re HK-T4A EU compliance. CE marks may only affixed if a certificate of compliance exists and the equipment is also marked with a crossed wheelie Bin symbol and an exclamation mark in a circle, in the absence of any of these things I think equipment would be regarded by Trading Standards and OFFCOM as illegal to use in the U.K.
I also think that BMFA registered clubs do not allow members to use R/C gear that does not carry marks of compliance.
I am not aware of any exemption applying to 2.4 GHZ R/C equipment, so unmarked equipment is considered illegal until compliance is proven and indicated by marks on the equipment. If your HK-T4A has a CE sticker could I ask where you bought it from?
Does Century UK use the same sets as they are complient and carry the correct labels.

Tu je pa še ena slika z CE oznako v notranjosti ohišja:

http://www.camions-m2rc.com/comparatif_radio_2_4.htm
Lp,

Uporabniški avatar
ok11
Freak
Kraj: Sevnica

Odgovor Napisal/-a ok11 » 17 Jun 2009, 20:53

padalec je napisal/a:
Zdravo

Zanima me, če je kdo že naročil RC napravo Hobby King 2.4Ghz 6Ch ??
http://www.hobbycity.com/hobbycity/stor ... x_(Mode_2)

Nalepke ni ne pri baterijah, niti v notranjosti [-X
Sem jo s tem namenom odpru, pa nič...
Žal slikano s telefonom :oops:
Priponke
DSC02991.jpg
DSC02991.jpg (122.74 KiB) Pogledano 1732 krat
Lep dan Franc

Geronsky
Razpravljalec
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Geronsky » 18 Jun 2009, 13:54

Odlocam se za nakup oddajnika Turnigy 9X 9Ch Transmitter Only (Mode 1).
Zanima me če ga je že kdo kupil in kako je zadovoljen z njim.
Bral sem nekaj poročil na tujih forumihj in je kvaliteta kar zadovoljiva.
Nisem pa še prepričan kako je z CE nalepko, naj bi jo imela.
Hvala vnaprej.
Damir
Ja ka pa te ka nebi...

gregio
Razpravljalec
Kraj: logatec

Odgovor Napisal/-a gregio » 18 Jun 2009, 14:59

kukr sem prebral na ocemotvah mi potreben,ker nimaš nobenega modula,ko boš dokupil module za 2.4 Ghz ap mora met nalepko ce

Uporabniški avatar
shqwarch
Profesor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a shqwarch » 18 Jun 2009, 19:30

A potem dobis surovo komando kateri moras naknadno dokupiti module? Cudno se mi zdi tole a ima potem vsaj pri navadnem ppm signalu anteno in vticnico za kvarc? Saj v nasprotnem primeru, da moras se za to kupiti modul bi se pa ze zacel sprasevati ali se mi jo splaca nabavljat. Raje potem kupim samo modul in tega vgradin v zdajsnjo ali katero drugo komando. Ne vem, no?
Slika

Uporabniški avatar
AlesZ
Dr. Modelar
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a AlesZ » 18 Jun 2009, 21:30

gregio napisal/-a:kukr sem prebral na ocemotvah mi potreben,ker nimaš nobenega modula,ko boš dokupil module za 2.4 Ghz ap mora met nalepko ce
Oznaka CE
Oznaka CE je kratica francoske besedne zveze "Conformité Européene" ("evropska skladnost").

Z oznako CE, ki jo najdemo na proizvodu, proizvajalec izjavlja, da ta proizvod izpolnjuje bistvene zahteve za varnost, zdravje in varovanje okolja, ki jih določa evropska regulativa oz. večina tako-imenovanih direktiv za proizvode.

Za vladne organe je oznaka CE na proizvodu dokaz, da se ta proizvod pojavlja na trgu legalno. Omogoča prost pretok blaga znotraj enotnega trga EU in je lahko osnova, ki jo lahko carinski organi ali drugi organi tržnega nadzora uporabijo za umik neskladnih proizvodov s trga.
Slika

gregio
Razpravljalec
Kraj: logatec

Odgovor Napisal/-a gregio » 18 Jun 2009, 22:29

shqwarch ja sam naj enkrat naj bi prodajal oriignalne module ki pa bodo poceni baje

Uporabniški avatar
Bor00
Tekmovalec

Odgovor Napisal/-a Bor00 » 19 Jun 2009, 07:55

Odločam se za nakup assan 2,4 modula. A je že kdo mel težave pri carini al gre brez problema čez? Mislim predvsem glede te oznake CE.

Uporabniški avatar
Pisaneli
Dr. Modelar
Kraj: Žiče-Slov. Konjice

Odgovor Napisal/-a Pisaneli » 19 Jun 2009, 08:46

Brez problema dvakrat!
Fear of a Flat Planet.

Uporabniški avatar
bray
Freak
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a bray » 23 Jun 2009, 13:12

Da malo razbremenim HC ;)
Se ena podobna....

http://www.himodel.com/
I didn't know it was impossible when i did it!
http://www.sdgpslogger.com
http://bpp-blog.blogspot.com

Uporabniški avatar
shqwarch
Profesor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a shqwarch » 25 Jun 2009, 19:48

Je pošilka že prispela? :lol: Dejansko pa imajo pestro ponudbo pol cenejših izdelkov kot hobbycity ampak založenost pa ni tako dobra. Pač diskont z diskontnimi cenami. :lol: Nekatere izdelke celo pošiljajo brez poštnine ne vem točno kakšno imajo pa politiko do tega.

Najbolj mi je všeč ponudba bensinskih motorjev, celo kit komplet prodajajo za sestavljanje :lol: Slika
In pa karoserija 1:10 z že vgrajenimi lučmi (elekrtonika je posebej za dokupiti, pa nič zato, važna je karoserija, ki je poceni)
Slika
Zadnjič spremenil shqwarch, dne 25 Jun 2009, 19:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika

Uporabniški avatar
Brane
Dr. Modelar
Kraj: Moste

Odgovor Napisal/-a Brane » 26 Jun 2009, 11:12

Ne vem no, nekaj stvari, ki me zanimajo, sem si na hitro ogledal, pa trenutno še nisem naletel na nič cenejšega kot v HC. Marsikaj celo krepko dražje.
Kaj bo, ko se razve, da so nekatere kopije že boljše od originalov???

Uporabniški avatar
Električar
Tekmovalec
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Električar » 26 Jun 2009, 12:11

Tudi jaz sem mnenja, da izdelki niso cenejši kot pri že dobro znanih www.hobbycity.com

Ultralajt
Dr. Modelar
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt » 26 Jun 2009, 14:38

Električar napisal/-a:Tudi jaz sem mnenja, da izdelki niso cenejši kot pri že dobro znanih www.hobbycity.com
Ja!
Pa še fora jev tem, da ko postaneš na HobbykKing član višjega ranga (Platinum ipd...) so dejanske cene še nižje (ene bolj, ene manj, ene nič) in je zato nerealno primerjati tiste javno objavljene cene med sabo, da bi ugotovil katera trgovina je boljša.

Mitja

Sokek
Tekmovalec

Odgovor Napisal/-a Sokek » 01 Jul 2009, 12:20

Danes sem dobil pošiljko od Himodel :D 8)
Pomeril baterijo :D 8)
Priponke
2.jpg
2.jpg (98.39 KiB) Pogledano 1660 krat
1.jpg
1.jpg (95.84 KiB) Pogledano 1660 krat
3.jpg
3.jpg (106.7 KiB) Pogledano 1657 krat

Uporabniški avatar
klementercon
Profesor
Kraj: Sezana Milano
Kontakt:

lp

Odgovor Napisal/-a klementercon » 02 Jul 2009, 09:31

lp

mene pa zanima ce je ze kdo in kitajske narocil avto rtr 1/10 pa me zanima kolk pride postnine

npr. tale autek bi kupil:
http://www.nitrorcx.com/drift-star-rtr-electric-.html

hvala [-o<

Uporabniški avatar
shqwarch
Profesor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a shqwarch » 02 Jul 2009, 16:28

Ce sem jaz kaj prav "zbiden" ta trgovina ne posilja k nam in je trgovina, ki se nahaja nekje onstran luze. Poglej si malo spodaj nakoncu strani imajo linke za vec informaci.

EDIT:
NitroRCX's distributing center is a new 22,000 sqft warehouse located in the heart of Baldwin Park, California, right across from the UPS Main Center. We carry a wide variety of R/C Cars, accessories and upgrades. Complete line of Nitro, Electric and Micro RC Cars to choose from. We also manufacture unique upgrades for your favorite R/C Cars. Currently NitroRCX is restricting walk-in for all customers except for our wholesalers and dealers. All walk-in MUST have an appointment by phone or via our live-chat. No exception. As of May 2009, we are no longer taking walk-in and no in person order.
In ja kontaktiral sem jih tudi. V Evropo pošiljajo, vendar Slovenija tu ni zajeta. Lahko poskusiš, če imaš kakšnega kolega ali sorodnika v Italiji ali pa Avstriji oz. kateri koli Evropski državi, ki je zajeta.
Slika

Lenko
Razpravljalec
Kraj: Preddvor

Odgovor Napisal/-a Lenko » 03 Jul 2009, 22:30

Ima še kdo probleme s super simple 25/30A regulatorji?? Kupil sem 3, vendar ne delajo. Elektromotor samo piska pi pi pi pi pi...Sem probal s tremi motorji, dvema sprejemnikoma, zamenjal akumulatorje, pa nič :evil: :evil: :evil: :evil:

Uporabniški avatar
mucy
Freak
Kraj: Bled

Odgovor Napisal/-a mucy » 03 Jul 2009, 22:32

Lenko napisal/-a:Ima še kdo probleme s super simple 25/30A regulatorji?? Kupil sem 3, vendar ne delajo. Elektromotor samo piska pi pi pi pi pi...Sem probal s tremi motorji, dvema sprejemnikoma, zamenjal akumulatorje, pa nič :evil: :evil: :evil: :evil:
Kupi turnigy in bo...tudi v HC so najcenejše stvari en pofl, in so malce dražje, ampak požrejo manj živcev, tako da so sigurno vredni svojega denarja...

LP!

Uporabniški avatar
Pisaneli
Dr. Modelar
Kraj: Žiče-Slov. Konjice

Odgovor Napisal/-a Pisaneli » 04 Jul 2009, 00:32

Lenko napisal/-a:Ima še kdo probleme s super simple 25/30A regulatorji?? Kupil sem 3, vendar ne delajo. Elektromotor samo piska pi pi pi pi pi...Sem probal s tremi motorji, dvema sprejemnikoma, zamenjal akumulatorje, pa nič :evil: :evil: :evil: :evil:
Si poizkusil reverse plina?
Fear of a Flat Planet.

Zaklenjeno

Vrni se na