F1 - 2006

Karkoli se vam zdi zanimivo, vredno ogleda,..., objavite tukaj!
Odgovori
Uporabniški avatar
alesb
Profesor
Prispevkov: 1660
Pridružen: 03 Maj 2001, 01:00
Kraj: Nova Gorica

F1 - 2006

Odgovor Napisal/-a alesb »

Sezona končno postaja spet zanimiva! Ferrari je naštelal ventile, da Fonzelj ne more kar odpeljati do novega naslova prvaka. Do konca bo še dosti borbe :D/ =D>
grega09
Začetnik
Prispevkov: 19
Pridružen: 25 Okt 2005, 13:45
Kraj: Žalec

Odgovor Napisal/-a grega09 »

Točno tako. Lepo je spet, sam upam da ne bojo pobegnal, kr še useen rd gledam zanimive dirke...

Drgač pa, a je že biu kdo v Monzi, ker me mika it septembra tja??
hitrimarko
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 04 Maj 2006, 20:19

zdravo navijači F1 in se posebno Schumija

Odgovor Napisal/-a hitrimarko »

lp
Zgodbe o porazu ferrarija so se razbinile in pri renoju so si malo zamislili, pa zadnjih dveh dirkah
Schumi je na stari poti, kar tako naprej

Ja drugače pa sem zvesti navijač Schumija in za njega navijam od njegovih 1 dirk pri benettonu-ford
Bil sem tudi v Monzi, kot sprašuješ, vendar ti predlagam, da če nimaš globokega žepa ne pojdi v monzo, ker boš tam malo videl za majhen denar. Namreč za 120 evrov te bodo stlačili v gmajno pa se brihti tam pa schumi leti, da se ga komaj vidi.
Predlagam, ti da oddideš v hungarinan grand prix na madžarsko, tam pa boš videl, kaj zanimivega.
Jaz sem bil na dirkah, kot do 4*Imola,2* Hochenhaim,3*Madžarska,
3*Zeltvig in 1*monza
Izmed teh mi je najboljša madžarska, kar pa se tiče vzdušja po zmagi pa gotovo imola in pa hochenhaim

lp upam, da sem ti pomagal!
Uporabniški avatar
Matjaž_Černivc
Profesor
Prispevkov: 1260
Pridružen: 15 Nov 2004, 14:04

Odgovor Napisal/-a Matjaž_Černivc »

Pol pa sanja svinja kukuruz...čez dve leti, ko ne bo več Šunija, boste vsi njegovi navijači navijali za njegovega največjega rivala, o katerem trenutno tako lepo govorite....
Uporabniški avatar
rbreznik
Tekmovalec
Prispevkov: 354
Pridružen: 15 Avg 2005, 18:47
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a rbreznik »

Matjaž_Černivc napisal/-a:Pol pa sanja svinja kukuruz...čez dve leti, ko ne bo več Šunija, boste vsi njegovi navijači navijali za njegovega največjega rivala, o katerem trenutno tako lepo govorite....
NEBI REKEL :D
lp Rok
corona 2.4GHz
Uporabniški avatar
BostjanPerdan
Tekmovalec
Prispevkov: 412
Pridružen: 12 Feb 2003, 01:00
Kraj: Golnik, EU

Odgovor Napisal/-a BostjanPerdan »

Matjaž_Černivc napisal/-a:Pol pa sanja svinja kukuruz...čez dve leti, ko ne bo več Šunija, boste vsi njegovi navijači navijali za njegovega največjega rivala, o katerem trenutno tako lepo govorite....
Po Shumiju bo ostal Rosberg, mogoče pride Bruno Senna ... :wink:
Lep pozdrav,
Boštjan Perdan
AK Kranj
Uporabniški avatar
TopGun
Tekmovalec
Prispevkov: 440
Pridružen: 05 Okt 2005, 17:21
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a TopGun »

Pozdravljeni!

Sej ne da bi rad moril,ampak kolikor vem je to forum www.modelarji.com in ne forum o formuli 1,za razpravljanje o formuli 1 imate svoj portal zato ga uporabljajte,ne pa da smetite tukaj z posti!...no iz vljudnosti pa moram vprašati...ali bo mogoče kdo začel delati projekt F1 :lol: :lol: :lol:

Lp!
Uporabniški avatar
alesb
Profesor
Prispevkov: 1660
Pridružen: 03 Maj 2001, 01:00
Kraj: Nova Gorica

Odgovor Napisal/-a alesb »

TopGun napisal/-a:Pozdravljeni!

Sej ne da bi rad moril,ampak kolikor vem je to forum www.modelarji.com in ne forum o formuli 1,za razpravljanje o formuli 1 imate svoj portal zato ga uporabljajte,ne pa da smetite tukaj z posti
Lp!

Če nisi opazil, je ta rubrika namenjena ravno takim off-modelarskih zadevah. Če ti gre na živce, pa ti ni treba brati :whistle:
saso
Administrator
Administrator
Prispevkov: 657
Pridružen: 18 Apr 2001, 01:00
Kraj: Ljubljana - Slovenia
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a saso »

Se strinjam. Dovoljeni so tukaj tudi totalno off-topic pogovori. :) Vsakdo rabi kaj za sprostitev. Prav tako tudi debate, ki niso striktno povezane z modelarstvom...
lp,
Saso :D/
Uporabniški avatar
alesb
Profesor
Prispevkov: 1660
Pridružen: 03 Maj 2001, 01:00
Kraj: Nova Gorica

Odgovor Napisal/-a alesb »

Po Nemčevi zmagi na NĂĽrburgringu mu svetovni tisk namenja same pohvale. Magično, fantastično, nepremagljivo, perfektno - to so atributi, ki so jih uporabili novinarji iz dežele Ferrarija. Celo domovina premaganega svetovnega prvaka Fernanda Alonsa v visokih tonih priznava uspeh voznika Ferrarija.





ITALIJA



Gazzetta dello Sport: "Magični Schumi. Kdor še vedno ne verjame v ponovno vstajenje Ferrarija, mora sedaj spremeniti svoje poglede. Dirka na NĂĽrburgringu se je končala tako, kot v Imoli, morda celo bolje, ker je bila zmaga Schumacherja brezhibna. NĂĽrburgring je poskrbel tudi za prvi uspeh Masse pri Ferrariju. Oba voznika sta bila perfektna."



Tuttosport: "Schumi, fantastičen uspeh po zmagi v Imoli. Sedaj mora Alonso trepetati. Dokler bo zadržal to formo in voljo po zmagovanju, lahko Schumacher vozi dokler ne bo star 47, 57 ali 67 let. Je kot talentiran igralec violine, nedosegljiv, če ima pravi dirkalnik."



La Stampa: "Schumi, zmagoslavje, dva Ferrarista na stopničkah. Perfektna strategija in mojstrovina Schumacherja. Ferrari je dokazal, da je vsekakor konkurenčen. Uspeh je rezultat perfektnega moštvenega dela."



Corriere della Sera: "Alonso K.O., Schumacher nepremagljiv. Od dirke za VN Japonske leta 2004 Ferrari ni zmagal dve dirki zapored. Schumacher je znova dokazal, da je tisti stari. Če je v vrhunski formi, ga ne more nihče zadržati."





ŠPANIJA


AS: "Na NĂĽrburgringu zmagal cesar pred princem. Schumacher se je znova vrnil, ampak Alonso je še vedno v vodstvu."



Marca: "Schumacher se je sprehodil na domači dirki. Schumacher počasi postaja hud. Alosno bo moral potiti krvavi polt, da bo lahko ubranil naslov prvaka."



Cadena Ser (radio): "Schumacher je dokazal, da lahko svojo prošnjo za upokojitev pusti v predalu."



Tele 5 (TV): "Schumacher je vsem dokazal eno: Doma je številka ena."






NEMČIJA


Bild-Zeitung: "NĂĽrburg-King Schumi. Če bo nadaljeval tako, bo svetovni prvak. Naš Schumi od prej se je zopet vrnil. Ognjeni Ferrari je zopet najbolj vroč dirkalnik na svetu."



Die Welt: "Briljantna strategija rdečih. Ferrari ponovno izigral Renault in tako omogočil Schumacherju drugo zaporedno zmago."



Express: "Schumi spremenil Eifel v novo rdečo opojnost!"



BZ: "Fantastičen uspeh Ferrarija na dirki za VN Evrope - Schumi, gospodar Ringa!"
goldi
Tekmovalec
Prispevkov: 319
Pridružen: 15 Nov 2004, 15:36

Odgovor Napisal/-a goldi »

....in danes vse tiho je bilo..........je pa Šumi še vedno v borbi. To se mi dopade.
Kokodaka lahko vsak, ne more pa vsak znesti jajca.
grega09
Začetnik
Prispevkov: 19
Pridružen: 25 Okt 2005, 13:45
Kraj: Žalec

Odgovor Napisal/-a grega09 »

Pač drugi... sam bl mi je žalostn McLaren... kaj misljo kr izpadit iz boja... vse zgleda tk...
Mislim da je zej vrh Renault pa Ferrari, sam da je Reno mal močnejši...





V pričakovanju Monaka....
Uporabniški avatar
nnejc
Razpravljalec
Prispevkov: 123
Pridružen: 11 Mar 2012, 13:31
Kraj: Maribor

Re: F1 - 2006

Odgovor Napisal/-a nnejc »

hmm, malo brskam pa najdem tole :D
Nevem no, upam da nisem edini zagret za formulo trenutno, pa sem vseeno napisal ...
Držim pesti jutri za Alonsa ki je moj favorit že od kar spremljam f1 (2004).
Če še kdo spremlja trenutno dogajanje pred jutrišnjim finalom, bi bilo super če pove še svoje mnenje :whistle:
Zadnjič spremenil nnejc, dne 24 Nov 2012, 21:48, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
nob
Freak
Prispevkov: 454
Pridružen: 05 Jun 2011, 09:46
Kraj: Cerkno
Kontakt:

Re: F1 - 2006

Odgovor Napisal/-a nob »

Jaz že od kar je vozil pri Toro Rossu navijam za Vettla. Čeprav pošteno priznam, da je Alonso verjetno boljši voznik, saj iz tistega italjanskega klumpa stisne več kot maksimum. Simpatična pa sta mi recimo še Kobajaši pa Raikkonen. Tista izjava iz Abu Dhabija je bila res dobra.
Uporabniški avatar
shqwarch
Profesor
Prispevkov: 1482
Pridružen: 02 Avg 2006, 20:24
Kraj: Nisem Profesor, Sem Razpravljalec :) ;)
Kontakt:

Re: F1 - 2006

Odgovor Napisal/-a shqwarch »

Ehh škoda, ker nisem šel stavit za skupni seštevek. Sigurno bi pobral nagrado.
Slika
Odgovori

Vrni se na Vpisi novico, povezavo,...