Walkera Super CP

Debata o modelih: PicoZ, Hummingbird, Sabre, Dragonfly, MicroBell, Ikarus Piccolo, Walkera in podobnih
Odgovori
Uporabniški avatar
A6_quattro
Profesor
Prispevkov: 1169
Pridružen: 08 Sep 2006, 15:11
Kraj: lj

Walkera Super CP

Odgovor Napisal/-a A6_quattro »

Evo bom predstavil malo malčka .... slabih 50g tezak - flybarless. Zmozen 3D, napaja ga lipo 1s 240mah original.... leti pa cca 6 min ... Prilozena komanda DEVO 7E lezi odlicno v rokah in ima vse nastavitve, ki jih nastavimo za svoj rezim letenja.....

Slika v skatli...

Slika


komanda....

Slika


komar :)

Slika



Zraven dobimo 2 lipota, polnilec, rezervne rotorje .... moram pa priznati da je izredno trpezen prezivel toliko padcev in udarcev v stanovanju pa mu nic ni.... ko bo proba zunaj sledi reportaza in video.....
MiroP
Razpravljalec
Prispevkov: 159
Pridružen: 06 Feb 2007, 10:50
Kraj: Lj.Crnuce

Re: Walkera Super CP

Odgovor Napisal/-a MiroP »

Imam že dva, prvega sem kupil že pred dvemi leti. Odličen za učenje z akrobatskim helijem, čeprav heli mojstri pravijo, da mora za učenje 3D biti vsaj 500 klasa. Jaz pa mislim, da dokler ne dobiš občutka hitrosti v prste (da podzavestno delaš s palčkami na komandi), se ne splača kupovati velikih helijev. Super CP sem v 5 minutah vsaj 10-krat obrnil na glavo, pa ga pikiral, preden sem ga obrnil nazaj, pa na travi vedno brez škode. Seveda sem ga pa parkrat doma za hišo dobro kresnil v betonske stebre ograje. Kupil sem tudi brezkrtačni komplet, ker ima originalni krtačni motor malenkost premalo moči, pa mi je regler skuril najprej močnostni čip, po zamenjavi čipa pa še celo ploščo, da sem moral kupiti drugo, zraven pa sem kupil še dodaten heli.
Uporabniški avatar
A6_quattro
Profesor
Prispevkov: 1169
Pridružen: 08 Sep 2006, 15:11
Kraj: lj

Re: Walkera Super CP

Odgovor Napisal/-a A6_quattro »

a zdej vozis z BK kompletom ali ne... ?
Odgovori

Vrni se na Mikro-elektro helikopterji