Mnejne o FLASHER 100?

Debata o modelih: PicoZ, Hummingbird, Sabre, Dragonfly, MicroBell, Ikarus Piccolo, Walkera in podobnih
Odgovori
Sm0ki
Razpravljalec
Prispevkov: 192
Pridružen: 23 Avg 2011, 11:08
Kraj: Ptuj

Mnejne o FLASHER 100?

Odgovor Napisal/-a Sm0ki »

Mene zanima zakaj FLASHER 100 ni nikjer na youtube-ju??

Slika

Je zelo močan proti vetru,a se nihče od modelarjev odloči zanj?

Zakaj?

Ali ne bi mogel biti zelo popularen?

Ali ga kdo ima, a ga skriva, ker misli, da se mu bodo smejali, ali kaj podobnega?

Še opis:

Ta helikopter imenujemo mali genij. Helikopter je 4-kanalni 2.4GHz ima odlične letalne značilnosti in zelo stabilno plutje po zraku.Zaradi izredne moči proti vetru lahko letimo zelo dinamično in napredno ali mehko za začetnike. Vsekakor nam ponuja več kot smo za njega odšteli denarja.Ko enkrat obvladamo ta helikopter nam nikdar več nebo dolg čas.

Ima zelo preprosto vstavljanje baterij,na spodnjem delu helikopterja baterijo samo izmaknemo vstavimo drugo in že smo ponovno pripravljeni za akcijo.

Letalne značilnosti,so kot pri Nine Solo Eagle Pro vendar naš helikopter je veliko cenejši.

Tehnični podatki :
Flasher 100 je profi 4 kanalni helikopter,ki ga odlikuje izredna moč proti vetru. Namenjen za notranjo predvsem pa za zunanjo uporabo. Je enorotorni helikopter,ki doseže izredno hitrost in lahko z njim izvajamo odlične manevre in skorajda akrobacije.

Skupna dolžina: 205mm
Premer: 190mm
Skupna teža: 31g
Baterija: 3.7V 120mAh 1-Cell Li-Po akumulator
Moč: 2x močna motorčka


Flasher 100 helikopter
2.4GHz daljinski upravljalnik
1 set nadomestnih rezil
1x 3.7V 120mAh Lipo Batterya
1x USB kabel za polnjenje baterije
Rezervni deli na zalogi ali dobavljivi.

Če ga kdo ima dajte tule gor slike, in še kakšni video naredite. :wink:

Zato to vprašam ker si ga bom tudi jaz kupil enega. :wink: :) :D :D :lol:
Lp
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Če ga kupiš ga pa le daj na youtube, da ne bo kdo mislil, da je le še eden od "no name" helikopterjev vprašljive kvalitete in zaloge nadomestnih delov.
Sm0ki
Razpravljalec
Prispevkov: 192
Pridružen: 23 Avg 2011, 11:08
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Sm0ki »

Kupil sem ga že. :D :D

Slikice pa bodo navoljo čez kakšno urco. :wink:

Leti odlično. :D :)

Samo me zanima zakaj gre samo nazaj, ko pa ga dam naprej pa neje gre. Naprej gre le takrat, ko ga močno nazaj potem še gor pa se skoraj tak, da gleda navpično navzdol takrat gre malo naprej, drugače pa nič. :roll: :roll: :roll:

Je pa zelo hiter!!!!

Skoraj enaki kot blade msr če ni flasher 100 kopija al pa obratno. :D :D :-? :roll:
Lp
Odgovori

Vrni se na Mikro-elektro helikopterji