Kaj si mislite v LRP-jevih helikopterjih?

Debata o modelih: PicoZ, Hummingbird, Sabre, Dragonfly, MicroBell, Ikarus Piccolo, Walkera in podobnih
Odgovori
severziga
Tekmovalec
Prispevkov: 347
Pridružen: 10 Maj 2009, 13:56

Kaj si mislite v LRP-jevih helikopterjih?

Odgovor Napisal/-a severziga »

Lrp je v tem letu naredil 3 ali 4 vrste helikopterjev. Ga že mogoče kdo ima, kako se vam zdi?


V slovenščino prevedel Phoinix
Cyclone more editione
Axial ax10,swx,intigy
micro-t,brushless,lipo, tiuning parts 50%
lrp blast tc
MiroP
Razpravljalec
Prispevkov: 159
Pridružen: 06 Feb 2007, 10:50
Kraj: Lj.Crnuce

Re: Kaj si mislite v LRP-jevih helikopterjih?

Odgovor Napisal/-a MiroP »

Imam LRP Spinchopper 380 in 440 (440 je enak kot Walkera 180).

LRP Spinchopper 380 je odličen za učenje, nezahteven, lahko ga voziš doma na dvorišču. Seveda, ko sem začel z njim je bilo nogometni igrišče komaj dovolj veliko.

LRP Spinchopper 440 je pa bolj zahteven, hiter, ni za začetnike. Še vedno ga ne obvladam dobro, včasih gre kar malo po svoje. K sreči je toliko kvaliteten, da ga na travniku ne razbijem, ampak moram stalno menjati zobnike za pogon repa.
Uporabniški avatar
ahim041
Razpravljalec
Prispevkov: 95
Pridružen: 17 Sep 2008, 19:02
Kraj: Ljubljana

Re: Kaj si mislite v LRP-jevih helikopterjih?

Odgovor Napisal/-a ahim041 »

Pozdravjeni,

Jaz sem kupil helikopter LRP spinchooper 380 in moram reči, da je helikopter odličen za začetnike in jaz sem se z njim naučil voziti. Kot moj prvi helikopter sem kupil Blade 450 in obupal nad njim nato sem kupil Lrp-jev helikopter in takoj sem dobil občutek za letenje.Edina slabost tega helikopterja je,da ga nesmeš voziti v vetru.
Zelo priporočam.
tim1
Začetnik
Prispevkov: 45
Pridružen: 06 Avg 2013, 22:20

Re: Kaj si mislite v LRP-jevih helikopterjih?

Odgovor Napisal/-a tim1 »

Kot igraco za otroka ko se skupaj igrava sem kupil laser hornet in moram reci da sva prvi dan prestala brez okvare in je zelo preprost za leteti kljub temu da nisem nikoli prej letel z helikopterji.Moti me samo kratek cas letenja in dolgo poljenje,ze studeram o predelavi na klasicni polnilec alu zamenjavo baterije!!!
Odgovori

Vrni se na Mikro-elektro helikopterji