Falcon XVII 4 kanalni helikopter

Debata o modelih: PicoZ, Hummingbird, Sabre, Dragonfly, MicroBell, Ikarus Piccolo, Walkera in podobnih
Odgovori
Uporabniški avatar
krzmarko
Tekmovalec
Prispevkov: 362
Pridružen: 22 Jan 2011, 16:52
Kraj: Goričica pod krimom

Falcon XVII 4 kanalni helikopter

Odgovor Napisal/-a krzmarko »

Pred kratkim sem se odločil da si bom bolj za zabavo kot za kaj drugega kupil helikopter. Za zahteve sem si postavil da je aluminijast in 4 kanalen... zanj sem pogledal po ebay-u in naletel na zanimivo igračko Falcon XVII serije 8911. Stal je okoli 30€ iz hong konga. čez 26 dni je biu pri meni doma in začela se je zabava... helikopter je zelo vodljiv ter trpežen na chrashe kljub temu da bi marsikdo rekel da je eno kitajsko sranje... vse kar me moti je da je samo 180 mah baterija in da je precej majhen...20 cm..po 4ih dneh sem razbiu propelarje ob robove postelje in zato sem naročil nove s hong konga. zraven sem kupil še štiri 230mah baterije.. tako da če se že odločite za nakup tovrstnega helikopterja vam priporočam da zraven takoj naročite še nekaj rezervnih delov..priporočam ga za učenje in da spoznate 4 kanale zanima me kakšne imaste vi izkušne s tovrstnimi helikopterji?
Priponke
evo takole izgleda komplet
evo takole izgleda komplet
IMG_0046.jpg (226.6 KiB) Pogledano 2736 krat
Uporabniški avatar
nori-modelar
Profesor
Prispevkov: 1075
Pridružen: 07 Apr 2009, 10:08
Kraj: Slovej Gradec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a nori-modelar »

China shit :lol: :grrrrrrrrrrr:

Pa 26 dni, da ga dobiš pa 26 dni za propelerje, pa 26.......
LP, Timotej

SUBSCRIBE ---> https://www.youtube.com/channel/UC8nkCBAdDMwPn-ENDuHjC1A
mzakelj
Profesor
Prispevkov: 1171
Pridružen: 24 Nov 2009, 12:27
Kraj: Godowich

Odgovor Napisal/-a mzakelj »

To zgleda kot mcx od eflite. Tam mamo sej bliz za kose :)
Uporabniški avatar
krzmarko
Tekmovalec
Prispevkov: 362
Pridružen: 22 Jan 2011, 16:52
Kraj: Goričica pod krimom

Odgovor Napisal/-a krzmarko »

Jah sej po en stran maš prou sam je pa usaj pocen...=) to itak tko mau za začetk pol si bi pa mogoče kei tazga kupu: http://www.modelarstvo-stopar.si/produc ... roduct=937 kaj pravš na tega?

:D
Uporabniški avatar
zosek
Tekmovalec
Prispevkov: 219
Pridružen: 08 Avg 2008, 13:47
Kraj: Vrtojba

Odgovor Napisal/-a zosek »

Ko imaš enkrat občutek za komande, ne potrebuješ več 4kanalnega helikopterja.
brrrm brrrm
Uporabniški avatar
krzmarko
Tekmovalec
Prispevkov: 362
Pridružen: 22 Jan 2011, 16:52
Kraj: Goričica pod krimom

Odgovor Napisal/-a krzmarko »

Aha se pravi mi potem priporočaš šest kanalnga..Katerega pa na primer? Zanj sm prpraulen odštet največ 200€ za use skupi..
Zadnjič spremenil krzmarko, dne 12 Feb 2011, 19:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

krzmarko napisal/-a:aha se pravi mi potem priporočaš šest kanalnga..katerega pa na primer? pa zanj sp prpraulen odštett največ 200€ za use skupi...

Potem ostani raje kar na 4-kanalnih helikopterjih, boš privarčeval na denarju in predvsem živcih - malo denarja, malo muzike pride zelo do izraza pri nizkocenovnih "resnih modelih". Meja med tem kaj je naredil helikopter zaradi NEkvalitete in kaj ti bo zelo zabrisana, vzdrževanje pa navito drago.

PS: Bi se dalo malenkost bolj razumljivo pisat, s kako veliko začetnico tu in tam? :roll:
Uporabniški avatar
krzmarko
Tekmovalec
Prispevkov: 362
Pridružen: 22 Jan 2011, 16:52
Kraj: Goričica pod krimom

Odgovor Napisal/-a krzmarko »

Razumem...Ali mi lahko poveš kateri helikopter pa je dober in mi bo dobro služil? Videl sem da se tale kar dobro obnaša v zraku:http://mibomodeli.si/trgovina/index.php ... ts_id=6623 kaj praviš nanj?
LP pozdrav Marko
Uporabniški avatar
nori-modelar
Profesor
Prispevkov: 1075
Pridružen: 07 Apr 2009, 10:08
Kraj: Slovej Gradec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a nori-modelar »

Že miljonkrat povedano:

Blade MSr
ali
T-rex 100s
LP, Timotej

SUBSCRIBE ---> https://www.youtube.com/channel/UC8nkCBAdDMwPn-ENDuHjC1A
Odgovori

Vrni se na Mikro-elektro helikopterji