E-Sky Lama v3, v4...

Debata o modelih: PicoZ, Hummingbird, Sabre, Dragonfly, MicroBell, Ikarus Piccolo, Walkera in podobnih
klima49
Freak
Prispevkov: 542
Pridružen: 21 Mar 2009, 18:00
Kraj: Sv. Tomaž / Pršetinci

Odgovor Napisal/-a klima49 »

Jaz sem imel podoben problem pri mojem MCX-u, da se je vrtel okoli svohje osi. Pri mojem je bil problem, da se je pod zgornjim propelerjem okoli osi namotal dolgi las, ki je zaviral vrtenje zgornjega rotorja in se je zato vrtel.
LP Klemen

Ceniš tisto, kar narediš sam.
Slika
whizslo
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 29 Jun 2010, 14:04

Rezervni deli za helikopter Lama V3

Odgovor Napisal/-a whizslo »

Pozdravljeni!


Imam helikopter Lama V3 in me zanima kje bi se dali nabaviti rezervni deli (najbolje bi bilo v sloveniji - preko pošte na spletni strani ali pa v trgovini) in sicer rabil bi nova "tisto kar se vrti - nevem kako se reče tako da bom pokazal na sliki"

Slika

Če kdo ve kje bi lahko to dobil bi bil zelo hvaležen, v paketu s helikopterjem sem dobil rezervne vendar ker sem prve že uničil imam zdaj na voljo samo še rezervne, če pa slučajno uničim še rezervne sem pa gotov. Res so extremno občutljivi, helikopter je le malo nerodno pristal in že so se zlomili.

Hvala!
Uporabniški avatar
Parky
Dr. Modelar
Prispevkov: 3052
Pridružen: 12 Sep 2004, 18:24
Kraj: EU-Slovenia

Odgovor Napisal/-a Parky »

Pokliči v slovenske modelarske trgovine, zihr ima katera te : krake, rotorje, blejde ;)
Lp,Borut
IksDe --->Das Hubschrauber Heli Team <---xD :car:
Uporabniški avatar
nori-modelar
Profesor
Prispevkov: 1075
Pridružen: 07 Apr 2009, 10:08
Kraj: Slovej Gradec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a nori-modelar »

Glej v švajgiju jih imaš poceni: http://www.der-schweighofer.at/artikel/ ... ry=lama+V3

Potem v fast ladu: http://www.fast-lad.co.uk/store/ek1-031 ... -1645.html

Lindinger: http://shop.lindinger.at/product_info.p ... 4572dd7132

Nevem zakaj ti je problem naročiti iz tujine......najbolje je če bi imel paypal :wink:
LP, Timotej

SUBSCRIBE ---> https://www.youtube.com/channel/UC8nkCBAdDMwPn-ENDuHjC1A
whizslo
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 29 Jun 2010, 14:04

Odgovor Napisal/-a whizslo »

Hvala obema za odgovore :) iz tujine nebi naročil ker nimam paypala, vem pa da večino spletnih trgovin iz tujine podpira samo mastercard, american express, paypal ipd. katerega pa žal nimam :-?
Uporabniški avatar
damir1899
Razpravljalec
Prispevkov: 83
Pridružen: 21 Dec 2009, 17:26
Kraj: Odranci

Odgovor Napisal/-a damir1899 »

Če še nimaš mastercard ali visa, si čimprej priskrbi, ker boš prej ali slej potreboval in lahko od kjerkoli naročaš stvari(za modelarske potrebe ali karkoli drugega).
Uporabniški avatar
s444
Tekmovalec
Prispevkov: 203
Pridružen: 08 Avg 2011, 19:08
Kraj: medvode
Kontakt:

Re: E-Sky Lama v3, v4...

Odgovor Napisal/-a s444 »

dober dan jaz sem sedaj dobil helicopter lama nikakor ga ne morem naštimati da bi lebdel v zraku sedaj sem zlomil kalup in sem naredil nekaj novega in nekaj krakov kaj bi bilo narobe mi ni jasno ker lahko premikam trimerje pa ni razlike lp
modelarcek
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: E-Sky Lama v3, v4...

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Zelo rad bi ti pomagal pa ne vem kaj bi rad povedal oz. kaj si skušal spravit v stavek.
Uporabniški avatar
s444
Tekmovalec
Prispevkov: 203
Pridružen: 08 Avg 2011, 19:08
Kraj: medvode
Kontakt:

Re: E-Sky Lama v3, v4...

Odgovor Napisal/-a s444 »

in še moja lamav4 sicer ni več ogrodja in smučk ker sem jih polomil sicer sedaj moram kupiti krake ker sem tudi to polomil tudi jaz je ne znam tako dobro peljati sedaj mi gre malo bolje ampak je pa res nekaj najtezjega kar sem kdaj koli vozil evo slikco
Priponke
lama ogrodje il šperplate:) leti pa
lama ogrodje il šperplate:) leti pa
DSC00893.JPG (44.58 KiB) Pogledano 18981 krat
modelarcek
Marksaman
Začetnik
Prispevkov: 11
Pridružen: 11 Feb 2012, 18:21

Re: E-Sky Lama v3, v4...

Odgovor Napisal/-a Marksaman »

No jaz uporabljam že kar nekaj časa blade od xtream-a (ebay). So bistveno bolj vzdržljivi kot original, jih skoraj ni mogoče zlomiti. Pa tudi bolj stabilen je.
Marksaman
Začetnik
Prispevkov: 11
Pridružen: 11 Feb 2012, 18:21

Re: E-Sky Lama v3, v4...

Odgovor Napisal/-a Marksaman »

@s444

Sej za letenje rabiš samo še repni del. Ostalo je balast :)
Marksaman
Začetnik
Prispevkov: 11
Pridružen: 11 Feb 2012, 18:21

Re: E-Sky Lama v3, v4...

Odgovor Napisal/-a Marksaman »

Je kdo meril kakšno (maso) še lahko nosi v4 s stock baterijo 800mah @ 10C? 20, 30g?
Odgovori

Vrni se na Mikro-elektro helikopterji