Moj nov helikopter in eno lahko vprašanje

Debata o modelih: PicoZ, Hummingbird, Sabre, Dragonfly, MicroBell, Ikarus Piccolo, Walkera in podobnih
Odgovori
Uporabniški avatar
Anzetk
Tekmovalec
Prispevkov: 256
Pridružen: 07 Jan 2007, 17:13

Moj nov helikopter in eno lahko vprašanje

Odgovor Napisal/-a Anzetk »

V nemčiji oz. preko eBay-a sem za male pare lecitiral helikopter. Bom kasneje malo bolj podrobno opisal ker se mi zdaj mudi. Imam pa eno vprašanje. Ali moram te 4 krake rotorja "prišraufati" ali jih pustim da se premikajo levo desno. Pa še zanima me kaj je tisto črna palčka na vrhu rotorja - kot eno nihalo :roll: Najlepša hvala za pomoč in odgovore.
:D :D

Slika

Upam da še danes letim [-o< [-o< [-o<
Uporabniški avatar
Anzetk
Tekmovalec
Prispevkov: 256
Pridružen: 07 Jan 2007, 17:13

Odgovor Napisal/-a Anzetk »

Aja pa piše mi še naj imam prižgan oddajnik ko se baterije filajo (baterije so bile v helikopterju že takoj ko sem odprl škatlo). Zdaj ali res moram prižgat oddajnik a sem narobe prebral po nemško.
Uporabniški avatar
Anzetk
Tekmovalec
Prispevkov: 256
Pridružen: 07 Jan 2007, 17:13

Odgovor Napisal/-a Anzetk »

Pred 10minutami sem helikopter ponevedoma parkiral v lužo. Luža je segala do polovice tistih nosilcev in pa vse skupaj je bilo malo pošpricano. Sedaj se suši na toploti. Koliko % obstaja da je helikopter uničen? :evil: :evil:
Uporabniški avatar
.:RC:.
Razpravljalec
Prispevkov: 88
Pridružen: 18 Avg 2006, 22:58
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a .:RC:. »

Anzetk napisal/-a:Pred 10minutami sem helikopter ponevedoma parkiral v lužo. Luža je segala do polovice tistih nosilcev in pa vse skupaj je bilo malo pošpricano. Sedaj se suši na toploti. Koliko % obstaja da je helikopter uničen? :evil: :evil:

50%
Slika
[peugeot]
Tekmovalec
Prispevkov: 245
Pridružen: 07 Dec 2004, 18:08
Kraj: Blejska Dobrava (Slovenia)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a [peugeot] »

kot je napisal .:RC:. je ali pa ni :lol:
http://ropret.net/
Uporabniški avatar
Anzetk
Tekmovalec
Prispevkov: 256
Pridružen: 07 Jan 2007, 17:13

Odgovor Napisal/-a Anzetk »

Uhuhuh ... sem sprobal in deluje :D :D
Samo ne vem kaj je fora pri tem da vedno ko vzletim se mi helikopter suče ali pa ga ves čas nese v eno smer #-o Sicer sem v helikopterski sekciji še začetnik.

Helikopter je pa takle kot tale lama, le da je konstrukcija drugačna.

http://www.youtube.com/watch?v=1DlvxYkB6Gg
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Anzetk napisal/-a:Ali moram te 4 krake rotorja "prišraufati" ali jih pustim da se premikajo levo desno. Pa še zanima me kaj je tisto črna palčka na vrhu rotorja - kot eno nihalo :roll: Najlepša hvala za pomoč in odgovore.
Zakaj, zakaj, zakaj???

Zato, zato, zato !!!!

Phoinix je naredil celo dizertacijo okoli helikopterja, zato da bi se lahko kaj naučili, ter potem posledično zaradi pridobljenega znanja, manj spraševali.

viewtopic.php?p=172182#172182



Vse je napisano!!



Gibanje kraka:

Slika

Omogočeno mora biti prehitevanje in zaostajanje.
Odgovori

Vrni se na Mikro-elektro helikopterji