G1 ali Dragonfly 4 - nastavitve?

Debata o modelih: PicoZ, Hummingbird, Sabre, Dragonfly, MicroBell, Ikarus Piccolo, Walkera in podobnih
Odgovori
trobenta23
Začetnik
Prispevkov: 6
Pridružen: 25 Jan 2007, 18:23
Kraj: Maribor

G1 ali Dragonfly 4 - nastavitve?

Odgovor Napisal/-a trobenta23 »

Lep pozdrav!

Sem nov na vašem foromu in ob prvem prebiranju mi je zelo všeč.Upam da mi boste lahko odgovorili na moje vprašanje oz. bi vas prosil za nasvet.

Odločil sem se in si nabavil boljši helikopter od prejšnega in sicer G1 od Gtoys, ki je enak kot Walkera Dragonfly 4.Pri prvem poskusu sem zlomil oba glavna propelerja nato se mi je še zlomil nosilec tega.Rezervne dele sem naročil in jih v kratkem tudi dobim.

Zanima pa me kako,kje,v kakšnem vrstnem redu nastaviti helikopter?Namreč,ko sem ga uspel dvignit je šel kar v levo nato pa strmoglavil.V drugem poskusu pa se je tudi malo dvignil vendar se je vedno močno nagibal naprej.


Hvala vam že vnaprej za odgovore!

Tine
Uporabniški avatar
misak
Freak
Prispevkov: 996
Pridružen: 30 Apr 2005, 18:20
Kraj: Bled

Odgovor Napisal/-a misak »

Moram ti povedati da so G- heliji en navaden drek. Oprosti, da ti to tako povem, vendar sem sam tudi kupoval heli in me je vlekla cena. In sem šel malo po forumih gledat kako in kaj in vsi, čisto vsi jih pluvajo. Nekaterim zadeva sploh ne poleti.

Ne vem če lahko ta heli kej nastavljaš. Bolje bi bilo če bi kupil kakšno LAMO al pa kej podobnega. In pol naprej na T-rex,...
S5-DSM
trobenta23
Začetnik
Prispevkov: 6
Pridružen: 25 Jan 2007, 18:23
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a trobenta23 »

Ja jaz sem bil malo prepozen in sem to začel brat ko sem imel helija že doma.Tudi poletel še nisem z njim saj ni ravno tako kot pravi proizvajalec ,,redy to fly,, Upam da mi bo uspelo helija nastavit tako da bo tudi pravilno vzletel,čakam pa še na rezervne dele.
Če pa ima kdo še kakšno izkušnjo z njim pa naj kar kaj napiše,prevdvsem me zanimajo kakšne nastavitve in na kaj je treba bit pozoren.

Tine
Uporabniški avatar
Odisej
Freak
Prispevkov: 506
Pridružen: 06 Jul 2005, 17:00
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Odisej »

hmm... za začetek jaz heli primem v roko nad glavo, pa probam če sploh pravilno delajo komande, torej da ga v pravo smer potegne, ko premakneš ročico...

Kar se pa nastavljanja tiče je pa res bolj tako-tako...


lp
Peter
Uporabniški avatar
denis v
Začetnik
Prispevkov: 17
Pridružen: 12 Jun 2007, 21:29
Kraj: sodražica

Odgovor Napisal/-a denis v »

kakor jaz vem ta helikopter ma možnost na komandi sam gas pa levo desno nevem kje so kitajci spustilnaprej nazaj pa roteranje zato se moreš matrat z čudnimi kombinacijam in s tem se nemoreš naučit letet no lahko ga obvladaš samo k kupš drug helikopter ki je malo bol povprečen in je cena dražja moreš spet se od začetka učit
Uporabniški avatar
Odisej
Freak
Prispevkov: 506
Pridružen: 06 Jul 2005, 17:00
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Odisej »

narobe veš. Tisto je picoz al nekaj takega.
Walkera no.4 je u bistvu sabre, pa še nekaj imen ima... :lol:
cb23
Začetnik
Prispevkov: 16
Pridružen: 16 Jul 2006, 13:26

Odgovor Napisal/-a cb23 »

Jaz ga imam doma. Na začetku mi ni šlo, sedaj sem ga pa "strimala" pa res lepo leti. Tako da; za začetnika je čist fajn.
Uporabniški avatar
Odisej
Freak
Prispevkov: 506
Pridružen: 06 Jul 2005, 17:00
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Odisej »

Bravo =D>

No ja, sicer je pa s temi igračkami tako... imaš strimanega, pa ga daš polnit pa se baterija minimalno premakne, pa si spet na istem :lol:

lp
Peter
Uporabniški avatar
denis v
Začetnik
Prispevkov: 17
Pridružen: 12 Jun 2007, 21:29
Kraj: sodražica

Odgovor Napisal/-a denis v »

tist model k sm reku da ma sam le vo desno komande sploh ni ta k se pogovarjamo ampak na njemu piše da je tak to pomen da je un nek ponaredek
LP Denis
Uporabniški avatar
Odisej
Freak
Prispevkov: 506
Pridružen: 06 Jul 2005, 17:00
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Odisej »

Ok Denis... Kot prvo: tvoje izjave bi bile mnogo bolj razumljive, če bi uporabljal ločila, velike začetnice...

Govora je o G1 ja? Torej to to tale heli. In tale konkretno je čisto isti kot walkere No.4 - če ne verjameš, pa si primerjaj.

Definitivno, ponaredki so in tudi bodo, nimaš kej (ampak ni mi povsem jasno nekaj... če veš, da je govora o tem G1 in ne o enem tretjem, zakaj ga sploh omenjati?)

Avtorju teme pa: Če rabiš pomoč pri nastavljanju, povej kaj te zanima!

In ja, kvaliteta ni bog-ve-kaj, ampak! tisti ki pljuvajo čez walkero ponavadi nimajo pojma o tem, kako naj bi se letelo s helijem, potem pa krivijo firmo da je zanič in še kaj, u bistvu je pa problem v pilotu. Najprej je fino, da se osvoji lebdenje na simulatorju, potem pa šele na dejanskem modelu.

lp
Peter
Odgovori

Vrni se na Mikro-elektro helikopterji