Sezona 2010

Pomembni dogodki...

Moderatorji: tornado, bostjan9a, John

Uporabniški avatar
funjet
Tekmovalec
Prispevkov: 397
Pridružen: 31 Avg 2008, 11:29
Kraj: ptuj

Odgovor Napisal/-a funjet »

ah Intruder ta tabla meni nič ne pomeni ker še do zdaj nisem imel problemov tam pa sem vsaki dan tam ker hodim malo ribe lovit. edino kaj so res oni z skuterji vodnimi tam pa razburkajo jamo, ampak jih ni vsaki dan tam. edino eno vprašanje še na keri strani jame si bil. ker če greš iz brunšviga proti kungoti pa takoj prvo cesto not zaviješ tam je mirko ker z skuterji ne more not v vodo :D na drugi strani pa ma dostop do jame z prikolico da skuterja položi v vodo.
LP Tadej
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Bil sem tam ,kjer je dostop čisto do vode tudi z tovornjakom.

Kakorkoli.. z veseljem pridem na tekmo, pa makar samo na trening, vendar, če se ponovi zgodba z ribiči, me pa ne boste več v LJ videli!

Jan
KlemenR
Tekmovalec
Prispevkov: 370
Pridružen: 20 Nov 2007, 23:02
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a KlemenR »

Jas že šniclam fligera :lol:
V vsem novem je prisotno staro, v popolnejši obliki.
Uporabniški avatar
funjet
Tekmovalec
Prispevkov: 397
Pridružen: 31 Avg 2008, 11:29
Kraj: ptuj

Odgovor Napisal/-a funjet »

kakorkoli kdo hoče trenirat recimo za kakšno tekmo lahko hodi v brunšvik ker tista tabla ni nič. problemov še nisem imel nikoli z nikom pa čeprav so delali še v jami. res pa je da moreš it na drugo stran ribnika, ker so večino ti trotli z skuterji na oni strani. jaz grem vozit ko dobim os za čoln tak da se lahko zmenimo.
LP Tadej
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Je po vodi splaval še en termin?

Jan

P.S.

Sem morda zamudil lansko razglasitev končnih rezultatov za DP in podelitev pokalov?
Uporabniški avatar
Jaro
Freak
Prispevkov: 719
Pridružen: 20 Maj 2003, 10:48
Kraj: Izlake

Odgovor Napisal/-a Jaro »

Seveda si. Pa predlansko tudi! Tako kot jaz...
Lep pozdrav,

Jaro

___________________________________
"Zeit ist weg! Letzte Runde!" (Ivan Kneys)
Uporabniški avatar
krunob
Razpravljalec
Prispevkov: 185
Pridružen: 26 Jun 2007, 06:52
Kraj: LJUBLJANA

Odgovor Napisal/-a krunob »

Ja itak se nobenmu nč ne da, vozl bi pa vsi.
Je tko A6??'

Kurc in sramota za LJ regijo da ne more spelat zadeve tko k je treba.
Jst bi se včlanu v DML, pa kar se mene tiče lahk prevzamem za nasledn let vse kar se tega tiče. Če je seveda še kdo pripravlen pomagat pr izpeljavi.

L.p.

Kruno
Together we build, united we race.
KlemenR
Tekmovalec
Prispevkov: 370
Pridružen: 20 Nov 2007, 23:02
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a KlemenR »

Sramota ste vsi vi Ljubljančani, predvsem vodja sekcije(pero), ti ace pa tut nič nea bodi glasn prek neta, pa še vas je. Nikoli še nista nič naredla na tekmi ne eden ne drugi, tak da se nimaš kaj menit ace.



Pa brez zamere!
V vsem novem je prisotno staro, v popolnejši obliki.
Uporabniški avatar
A6_quattro
Profesor
Prispevkov: 1169
Pridružen: 08 Sep 2006, 15:11
Kraj: lj

Odgovor Napisal/-a A6_quattro »

KlemenR prvic nisem vodja sekcije, drugic se oglasa tak k vsake kvatre pride pa odpele pol kroga.....tretjic mi pa dol visi kaj si mislis mislim da imas dost smeti pred svojim pragom.

P.S.; pa aceta in ostale podobne - ze vejo keri, si lahko vzames samo za vzgled, so se ze dokazal ti pa si se sam dokazu folku prodajat pokvarjene smeti pa gobec vrtet.
Zadnjič spremenil A6_quattro, dne 13 Sep 2010, 20:22, skupaj popravljeno 1 krat.
KlemenR
Tekmovalec
Prispevkov: 370
Pridružen: 20 Nov 2007, 23:02
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a KlemenR »

Meni je znano da si? Potem pa imam napačno informacijo.

Imam ja, ampak ne glede tekem, sem več naredo kot ti, ko še po svoj čoln ne moreš. :lol:

pa bognedaj bi kdaj pomagal pri postavitvi proge, za piz...it pa pol imaš kaka je proga.


Se vidimo kaj
V vsem novem je prisotno staro, v popolnejši obliki.
Uporabniški avatar
A6_quattro
Profesor
Prispevkov: 1169
Pridružen: 08 Sep 2006, 15:11
Kraj: lj

Odgovor Napisal/-a A6_quattro »

Kdor je dober je dober :)
KlemenR
Tekmovalec
Prispevkov: 370
Pridružen: 20 Nov 2007, 23:02
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a KlemenR »

Haha, pokvarjene stvari, ni moj problem če kurite vse po vrsti.

Maš kakega "hackera" za prodat? :lol:


No, nebom več nič komentiral.


Lp
V vsem novem je prisotno staro, v popolnejši obliki.
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Pogrevate stare, že zdavnaj skisane župe - iz tega ne bi nastalo nič plodnega, le še dodatne zamere znotraj že tako ali tako ukrnjene čolnarske scene na slovenskem. Dejstvo je, da ko John dvigne roke (ali ne more) se zadeva ustavi. Na zadnji tekmi je bilo lepo razvidno, da z malo pomoči ostalih tekmovalcev, nekaj dobre volje, ter uporabo obstoječe tehnologije (by John Bonač), tekme sploh ni tako težko izpeljati. Iz letalskih tekem sem se skozi teh nekaj let modelarske kariere naučil predvsem samoiniciativne pomoči in solidarnosti do drugih tekmovalce. Le tako sem ob koncu tekme (z zmago ali ne) si priznal, da sem tekmoval fer in po pravih športnih normativih. Slovenske tekme za DB ne bodo še kmalu dosegle kakšne tuje (italija?) tekme, ki ste jo navajeni tisti, ki ste tam že bili (tukaj govorim na pamet oz. na podlagi tega, kar sem slišal). Nikoli mi ni težko biti na tekmi 2h prej in postaviti progo, pa tudi 1h kasneje oditi domov in postraviti za sabo in drugimi. Če bi bilo takšnih več, bi tekme bile mačji kašelj. Opažam, da večina tekmovalcev pride na tekmo, in skuša zadevo čim prej zvoziti do konca, da lahko pobegnejo domov in še imajo nekaj od nedelje? Tekmoalci, ki poškodujejo čoln in ne morejo tekmovati enostavno stvari spakirajo in brez "adijo" izginejo. Na SAL(avioni) tekmah so takšni tekmovalci avtomatsko (samoiniciativno) postali pomočniki drugega tekmovalca, sodniki, časomerilci ali pa samo prijetna družba v času počitka. Mislim, da vas še vedno tepe stara navada, ko so tekme bile ločene, so trajale bistveno manj časa in ste bili lahko ob 12ih že doma na kosilu. To žal več tako ne bo šlo. Za tekmo si bo potrebno vzeti celotno nedeljo, sicer se zadeva ne bo premaknila iz mesta, kjer smo zdaj. (Spet) Na sal tekmah, so tekmovalci na travniku že ob 7ih zjutraj (začne se ponavadi med 9 in 10), ko se tekma zaključi (ob ca. 16 - 18) se zabava in leti še globoko v temo. To so popolnoma drugi ljudje, ki pridejo na tekmo z namenom, da se družijo, zabavajo in naletijo. Kje so časi, ko se je vozil še ECO Team, ko še niso vsi pobegnili domov, kakor hitro so dobil v roke kolajno. Kot bodoči organizator, ali samo pomočnik sem pripravljen pospravljati progo tudi v temo, če se bo le tako dolgo vozilo. Dovoljenje za tekmo nima časovne omejitve, zato velja ponavadi za celotno nedeljo in to je od zore do mraka. Kdo vas podi domov?

Sicer pa....

Pridite na naslednjo tekmo v Koseze (čez 14 dni) v čim večjem številu, vzamite si 1h časa več zjutraj, ter 1h časa več za po tekmi, in se bomo imeli veliko bolje. Mislim da noben ne bo zapostavljal družine zaradi tistih dveh dodatnih ur. Kot organizator/pomočnik organizatorja se bom potrudil ugoditi vsaki želje posameznika, da bo tekmovanje čim bolj prijetno. In če bo kdo pomagal iz obale navigirati ob postavitvi boj, bo le ta toliko boljša in ne bo pritožb.

Jan
Uporabniški avatar
ace
Freak
Prispevkov: 549
Pridružen: 06 Jun 2006, 12:02
Kraj: ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ace »

KlemenR napisal/-a:Sramota ste vsi vi Ljubljančani, predvsem vodja sekcije(pero), ti ace pa tut nič nea bodi glasn prek neta, pa še vas je. Nikoli še nista nič naredla na tekmi ne eden ne drugi, tak da se nimaš kaj menit ace.



Pa brez zamere!
alo!
preveč dobro te poznamo...kupoval enkrat pri tebi, prvič zadnjič in nikoli več....pustmo zdej to

kar se tiče tekem...sem morda zadolžen za kakšno stvar, predsednik kluba, organizator, predstavnik,...??? nimaš kaj komandirat kdo bo kaj naredil (SPLOH NE Z IMENI), pošteno plačam štartnino, hočeš še kaj več?
tebe kdo v kaj sili ?? nažalost mene ne bo noben!

So takšni kakor Jan in g. Bonač (vse pohvale), ki se borijo, da čolnarska sekcija ne zamre...jaz nisem te narave, saj grem lahko tekmovat v Italijo!

zaradi mene lahko komentiraš karkoli, ampak mene ne omenjaj v svojih neumnih objavah!!!

glede pobiranja modelov...pa kaj maš sploh za pisat o tem...smo zmenjeni med sabo... samo za informacijo!!

lp
KlemenR
Tekmovalec
Prispevkov: 370
Pridružen: 20 Nov 2007, 23:02
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a KlemenR »

Pol se pa ne buni pa pizdi po netu.

Nič nem več reko, se umikam.


LP
V vsem novem je prisotno staro, v popolnejši obliki.
Odgovori

Vrni se na Tekme, Prireditve, Srecanja,...