Mednarodna NAVIGA tekma Campogalliano 2020

Pomembni dogodki...

Moderatorji: tornado, bostjan9a, John

Odgovori
Uporabniški avatar
Jaro
Freak
Prispevkov: 719
Pridružen: 20 Maj 2003, 10:48
Kraj: Izlake

Mednarodna NAVIGA tekma Campogalliano 2020

Odgovor Napisal/-a Jaro »

Sicer z dvomesečno zamudo pa vendar. Da se ve, da še nismo povsem crknili...

Zaradi Korona krize je bila tekma iz tradicionalnega spomladanskega termina prestavljena na oktober. In je šla skozi za las. Kljub temu so poleg Italijanov in nas prišli tudi Romuni ter Bolgar, medtem ko so francoza zadržali na meji.

Vzdušje je bilo malo bolj zadržano kot običajno vse do trenutka, ko so naju z Romano tako razp... Romuni, da je le malo manjkalo, da ni kdo letel v vodo... Se je pa izkazalo, da zelo dobro razumejo kaj to pomeni p...ka m....ina!

Poleg tega me je hotel bolgarski znanec Goranov na vsak način prepričati, da moj Onyx ni vreden pol PMV še potem, ko sem ga opral skupaj z njegovim tako opevanim Kukorellijem. Pa sploh ni hotel razumeti, da mi je moj čoln enostavno všeč, ker je lep. :D Ko je še njegov sin pripomnil, da je Onyx pa res lep sem mislil, da ga bo pustil kar v Italiji...

Skratka, čisto zanič nismo, čeprav sva imela z Mitjo veliko smole v Hidro 1. Jaz sem šele pred zadnjim tekom ugotovil, da je za češplje na tretji boji pravzaprav kriv sprejemnik. Škoda, hitrost sem imel...

Rezultati:
Classifiche internazionale 2020.pdf
(50.14 KiB) Prenešeno 145 krat
Žal slik skoraj ni...
CG1.jpg
CG1.jpg (108.92 KiB) Pogledano 1691 krat
PODIO ECO EXP.JPG
PODIO ECO EXP.JPG (25.53 KiB) Pogledano 1691 krat
Lep pozdrav,

Jaro

___________________________________
"Zeit ist weg! Letzte Runde!" (Ivan Kneys)
Odgovori

Vrni se na Tekme, Prireditve, Srecanja,...