Munchen SAW 2019

Pomembni dogodki...

Moderatorji: tornado, bostjan9a, John

Odgovori
Uporabniški avatar
Jaro
Freak
Prispevkov: 719
Pridružen: 20 Maj 2003, 10:48
Kraj: Izlake

Munchen SAW 2019

Odgovor Napisal/-a Jaro »

Po enoletni pavzi sem bil spet zraven.
Pravzaprav sem stran vrgel 4 dni in kar nekaj €. Zakaj?

Ker od srede do nedelje, podnevi praktično ni bilo "okna" bonace. Edino obdobje, ko je bilo mogoče kaj odvoziti (predvsem z outriggerji) je bila kakšna ura zjutraj in zvečer v mraku. Ker je bilo prijavljenih več kot 100 čolnov, je bilo praktično nemogoče priti na vrsto. Da bi lahko izkoristili dobre pogoje zvečer so se zelo potrudili z reflektorji in za silo osvetlili progo, da smo, sicer bolj na silo, vsaj v soboto zvečer nekaj odvozili. Ampak v takšni svetlobi je bilo težko. Predvsem je bilo zahtevno obračati 200m od sebe in dobro oceniti smer...

S seboj sem sicer imel kar nekaj orožij:
- Mini Hidro: Edini model, ki sem ga uspel peljati v idealnih pogojih. Rezultat je na nivoju modela.
- Hidro L2: Odpeljano v precej razburkani vodi in sem bil vesel, da je model vsaj ostal »na kolesih«
- Hidro L3: Odpeljano pod reflektorji, prvi prehod 174km/h ni štel, ker se je model med zaviranjem prevrnil iz nepojasnjenih razlogov, zato sem ga vzel iz vode zaradi ugotavljanja morebitnih poškodb. Je pa vanj vdrla voda, zato je regulator prekinjal pri nadaljevanju vožnje…
- Hidro L4: Odpeljano v temi in tudi veter je ponovno pričel pihati, zato sem vozil »s pol moči«
- Hidro L8: Model sem spravil skupaj na hitro, ko sem uvidel, da z novim ne bo šlo. Odpeljal sem v temi in zadel ribo med prvim prehodom, zato imam zabeležen samo en prehod, pa še ta je ustavil uro med prevračanjem, zato je tudi hitrost tega prehoda nižja za okrog 20km/h.

Skratka, 4 dni smo se pretežno igrali z jadrnicami...

Ampak delam naprej. Izzivi se kljub vsemu kar odpirajo...

Še rezultati in najvišje hitrosti:
https://www.rc-raceboats.de/forum/attac ... 1569882111
https://www.rc-raceboats.de/forum/attac ... 1569882111
Priponke
Boxi.JPG
Boxi.JPG (138.63 KiB) Pogledano 12841 krat
Pokali.JPG
Pokali.JPG (147.16 KiB) Pogledano 12841 krat
Vreme je bilo za jadrnice.JPG
Vreme je bilo za jadrnice.JPG (153.52 KiB) Pogledano 12841 krat
Zadnjič spremenil Jaro, dne 09 Mar 2021, 20:54, skupaj popravljeno 2 krat.
Lep pozdrav,

Jaro

___________________________________
"Zeit ist weg! Letzte Runde!" (Ivan Kneys)
Traxxas fan
Začetnik
Prispevkov: 11
Pridružen: 15 Mar 2014, 16:56
Kraj: Gornja Radgona

Re: Munchen SAW 2019

Odgovor Napisal/-a Traxxas fan »

=D>
Vsaka čast!
Tudi sam sem velik ljubitelj "špricanja" po vodi, žal mi je le, da v Sloveniji ni več tovrstnih prireditev. Pa še za tiste ljudi, ki niso direktno noter, ne vedo..
Zato spet, kam gledati za te zadeve?
Čestitke še enkrat. Pa še kaj besed v slikah.. 😉
Pro Boat Voracity 36E BL
HK Genesis 1045 HK
Arrma, Losi..
Odgovori

Vrni se na Tekme, Prireditve, Srecanja,...