Povabilo k sodelovanju.

Ravne na Koroškem, Kotlje 84, 2394 Kotlje, Kontaktna oseba: Andrej Kodrun, [email protected], GSM: 041-527-210

Moderator: akodrun

Odgovori
NEYC
Razpravljalec
Prispevkov: 128
Pridružen: 17 Jan 2006, 15:51
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Povabilo k sodelovanju.

Odgovor Napisal/-a NEYC »

Pozdravljeni!
Po premisliku kako pomagati klubo, sem se odločil da pripravim veliko promocijo kluba.

Promocija bi potekala prvi ali drugi teden v Decembru. Potekala bi na parkirišču pred Mercator centrem Slovenj Gradec.
Namen promocije je, da bi v najlepši luči predstavili modelarstvo ljudem na Koroškem. Moja zamisel je da bi vseskupaj potekalo
kot nekakšna razstava modelov. Za večje vzdušje bi poskrbeli avtomodelarji z svojimi vožnjami po inproviziranem poligonu. Pridružili bi se nam
lahko tudi depronarji, ki bi poskrbeli da bi se dogajalo kaj tudi v zraku.
Za rezervacijo prostora in vse ostalo bom poskrbel jaz, vas prosim samo to da se odeležite promocije in prinesete svoje modele.
Poskrbeno bo tudi za varnost modelov, da nebi prišlo do kakšnih neljubih težav.
Ker pa vse nebom uspel sam naprošam dva kandidata za pomoč pri organizaciji na samem mestu promocije.

Zanima me vaše mnenje?
Kaj bi še vi dodali promociji?
Koliko članov bi se odeležilo promocije?

Naj povem še to v pripravi je že transporent z logotipom društva, naslednji teden pa imam namen sestavit prošnjo za sponzorstvo pri tem mi bo pomagal kolega, ki ima izkušnje s tega področja.

Ob tem pa še vabim vse avtomodelarje na sestanek ki bo v nedeljo 2.12.2007. Ob 18 uri.
Sestanek bo na progi oziroma pri meni doma.
lp
Slika

Slika
Odgovori

Vrni se na Modelarski klub Extra