Fokker Dr.I

Ravne na Koroškem, Kotlje 84, 2394 Kotlje, Kontaktna oseba: Andrej Kodrun, [email protected], GSM: 041-527-210

Moderator: akodrun

Odgovori
rapuc
Začetnik
Prispevkov: 21
Pridružen: 09 Mar 2007, 23:58
Kraj: Kotlje

Fokker Dr.I

Odgovor Napisal/-a rapuc »

Dobil sem kar nekaj sporočil in vprašanj kako napredoje moj Mosquito. Nekaterim sem že pojasnil, da žal zaradi objektivnih razlogov (tako čas kot malo tudi denar) stoji, kot je stal pred tremi meseci, zato pa za hec odpiram novo temo in sicer Dr.I. V začetku šolskih počitnic sem začel malo razmišljati, kako naj zaposlim svojega sina, da mu ne bojo šle po glavi samo neumnosti, pa sem ga nagovoril, naj se sam loti izdelave enga modela iz deprona. Izbral si je "Barona", po začetnem navdušenju pa je žal malo popustil, tako, da je zdaj spet ati v "ajnzacu". Če mi bo jutri uspelo najti v računalniku kako slikco v postopku izdelave jih bom probal prilepit, sicer pa so dobrodošla mnenja in predlogi. Pa še mimogrede. Pri sosedih v Feldirchenu (Koroška, 25 km od Celovca)se je odprla nova modelarske trgovina. Če bo naslednji petek malenkost časa jo grem malo prevohat. Za Extraše bi lahko bila mogoče zanimiva, ker se vozim dvakrat tedensko tam mimo. A o tem več naslednji teden.

Lp!
ACES HIGH
akodrun
Razpravljalec
Prispevkov: 145
Pridružen: 24 Nov 2004, 12:12
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a akodrun »

Hej!
Samo da se nekaj dogaja. kar tako naprej.

lp,a
Uporabniški avatar
Brane
Dr. Modelar
Prispevkov: 4585
Pridružen: 15 Nov 2004, 12:30
Kraj: Moste

Odgovor Napisal/-a Brane »

Kje pa je ta Feldirchen, če je 25 km od Celovca, je zame tudi zelo zanimiv.
Da ni Feldkirchen, kar mi zveni nekoliko bolj domače. kako je z založenostjo oz. kaj imajo. Kako se najde štacuno.
Kaj bo, ko se razve, da so nekatere kopije že boljše od originalov???
rapuc
Začetnik
Prispevkov: 21
Pridružen: 09 Mar 2007, 23:58
Kraj: Kotlje

Odgovor Napisal/-a rapuc »

Brane!
Se opravičujem, ker se prej pač nisem mogel javit, prav tako pa se opravičujem za tiskarskega škrata (jebi ga, negdo mora bit kriv). prav imaš, tisti kraj je res Feldkirchen. Bil sem danes tam, pa sem bil prezgodaj, ker imajo odpiralni čas med tednom od 16. do 19.30, v soboto pa od 9. do (mislim) 15. ure. Da ne bo kdo razočaran, trgovina ni podobna Švajgiju, je dosti manjša, za ponudbo grem pogledat naslednji teden. Imajo sicer svojo stran,(www.modellbau-stach.at) a je še prazna, ker je trgovina odprta šele mesec dni. Jih pa ni težko najt čeprav so v strogem starem centru. Če bo kdo šel pogledat tja, naj samo javi odkod je oz. iz katere smeri se pripelje v Feldkirchen, pa bom podrobneje opisal. Jutri in v nedeljo bom polagal tlakovce pred garažo, vseeno pa upam, da bo kaj časa obesit kako sliko "depronastega barona".
Lp vsem!
ACES HIGH!
rapuc
Začetnik
Prispevkov: 21
Pridružen: 09 Mar 2007, 23:58
Kraj: Kotlje

Odgovor Napisal/-a rapuc »

V petek sem bil končno v tisti trgovini v Feldkircnu. Pač pajzl, samo sma se pogovarjala s šefom in on mi je garantiral, da ima Švajgijeve cene, če pa se karkoli rabi se mu lahko pošlje mail (doma si artikle ogledaš v Švajgijevem katalogu) on odgovori s cenami in če ti paše naročiš. Naročeno robo ima v trgovini v 2-3 dneh, tako da, kdor hoče lahko proba.
Sicer pa, če koga zanima, naslednji torek (16.10.07) grem v Graz na koncert, saj veste, prepihat ušesa, in logo, mimogrede se bom ustavil pri Švajgiju. Zraven ne morem vzeti koga (lahko če gre pozneje na koncert), če pa kdo kaj rabi naj javi.
Lp vsem

ACES HIGH
Odgovori

Vrni se na Modelarski klub Extra